Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – birželio 15 d.

Sapnų gaudyklė
Shutterstock nuotr. / Sapnų gaudyklė
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Dienos pradžioje sunkiai įsiteksime į visokiausius rėmus. Vis ieškosime nepramintų takų ir priežasčių išsiskirti iš pilkos minios. Popiet būsime jautresni kitų skausmui, o savąjį sureikšminsime, tačiau kūrybiškai įveiksime dienos iššūkius. Pasitikėjimą savimi silpnins žmonės, kurių požiūris nesutampa su mūsų, ar mokantieji įrodyti, kad jų žinios ir nuomonė daug svarbesnė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžioje jums pavyks įkvėpti komandą neįprastiems žygiams, pasiūlant kolegoms ar draugams išskirtinių priemonių. Popiet kapstysitės savo viduje ar praeityje, mažiau domėdamiesi tuo, kas vyksta aplink. Teks susitaikyti su sumažėjusiu kontaktų kiekiu, neįvykusiomis išvykomis ar skurdžia informacija.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pirmąją dienos pusę darbas eisis lyg iš pypkės, jei nedemonstruodami savo planų, darysite viską savaip, atsižvelgę į ankstesnę patirtį ir padarytas klaidas. Vėliau draugai be jūsų neišsivers, o jūs žinosite, kaip jiems įtikti. Norėdami ką nors gauti iš kitų, būkite pasiruošę tam, kad jums atsuks nugarą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Iki popietės pakaks išradingų minčių ir drąsos joms įgyvendinti. Turėsite, ko išmokyti kitus ar patys pasimokyti. Vėliau dėmesio centre atsidurs jūsų darbo aktualijos ir su tuo susijusios ambicijos. Susikrovę visą kalną asmeninių lūkesčių, galite likti be nieko, kai tie, kurių palaikymo jums reikia, jumis nepatikės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vienuolio patarimai, kaip gyventi prasmingiau

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryto nuotaikos skatins jus siekti permainų, o susidūrę su kliūtimis, žiūrėsite, kaip čia išsivadavus iš nuobodulio. Puiku, jei neperžengsite kitų žmonių tabu, o laužysite savus stereotipus. Susiruošusiems poilsiauti ar šiaip pailsėti, teks pirma atlikti vieną kitą nelengvą ar nemalonią užduotėlę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte, išgirdę kitų žmonių norus, trumpam atidėsite į šalį savo ketinimus. Galbūt pavyks išmokti kai ką neįprasto. Popiet, turėdami bendros veiklos, pajusite, kad kitų įtakoms negalite atsispirti. Komandinio darbo ar pramogų džiaugsmo tegul neužtemdo kūrybiškumo ar asmeninės motyvacijos trūkumas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte verčiau pasitikėkite tais, kurie ką nors siūlo. Tokiu būdu kasdienių veiklų traukinys lėks visu pajėgumu. Popiet reikės pasitikėti partneriais, antraip atrodys lyg trumpam pasiklydote tarp dienos įvykių ir kitų mažiau reikšmingų dalykų. Visiški atsiduoti darbui trukdys įvykiai namuose.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dienai prasidėjus, turėsite gerų norų, kurių dalis pasieks tuos, kuriems bus skirti, o ir jums suteiks pakankamai pasitenkinimo ir nemažiau nuostabos. Popietės nuotaikos skirsis, įtraukdamos jus į nesibaigiančių kasdienių smagumynų ir nusivylimų verpetą. Sparnus apkarpys informacijos stoka.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kuri čakra yra susijusi su jūsų negalavimu ir kaip tai pakeisti

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien neišvengsite būtinybės didžiąją dienos laiko dalį skirti savo namams ir šeimai, kur nederėtų įsikabinti į iš anksto nustatytus planus ar grafikus. Popiet gims kūrybinių minčių, kurias pritaikyti gali būti sudėtinga. Kažko stokosite, norėdami patraukti savo pusėn tuos, kurie jums reikalingi.

ŠaulysŠaulys

(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dienos pradžioje bus susitikimų ir išvykų, kuriose rasite keistų būdų sudominti ar net sužavėti tuos, kurie šalia. Vėliau mieliau įsitrauksite į asmeninius nei į profesinius reikalus. O jei aplinkybės vers susidurti akis į akį su nemaloniais ar slegiančiais dalykais, per daug iš savęs ir iš kitų nereikalaukite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte daug kas atrodys aiškiau nei vakare. Džiaukitės keistokai pakrypusiomis šeimyninėmis aplinkybėmis, užuot protestavę. Popietę mėgausitės naujienų srautu ir būsite įtraukti į aktyvų bendravimą su įvairiais žmonėmis. Priversti pasižvalgyti po praeitį ir ten rasti atsakymus, nestabdykite, net jei ne viskas rožėmis klota.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos pradžia, kaip ir naujienos, sklandančios aplink, mažumėlę stebins. Tačiau ilgai nesistebėdami, lėkite ten, kur jus neša srovė. Nesigailėsite. Vėliau reikės atidumo ir būtinybės pasikliauti savo vidiniais pojūčiais, norint ką nors įgyti ar įsigyti. Darbe bus daugiau pareigų nei malonumų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Iki popietės leiskite įvykiams tekėti savo vaga, o patys arba stebėkite, arba plaukite pasroviui, mėgaudamiesi tuo, ką diena jums atplukdo. Galbūt tai bus kalnai darbų ir krūvos reikalavimų, bet prieš vėją nepapūsite. Popiet įplauksite į savuosius vandenis, kuriuose bus galima ir pasvajoti, ir pasislėpti nuo realybės.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt