Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – gegužės 18 d.

Pavasario gėlės
Fotolia nuotr. / Pavasario gėlės
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien noriai mokysimės iš tų, su kuriais siekiame bendrų tikslų, ir dalinsimės su jais tuo, ką žinome. Būsime tikri, kad bendri siekiai svarbiau už asmeninius ir rasime tam ne vieną patvirtinimą. O jei panorėsime ir pabandysime, bent šiek tiek patobulinsime savo įprastą gyvenimą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Sėkmingai dienai sukurti reikės kelių komponentų: minties laisvės, darbo grupėje, noro atsižvelgti ne vien į savo, bet ir į komandos norus, išskirtinių pasiūlymų, galinčių įkvėpti komandą ar padėti jai veikti be priekaištų. Įstrigę pasitikėkite draugais, žinančiais, kur sudėlioti kelio ženklus, užtikrinančius saugumą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Net ir pasirinkę tobulą kryptį, neišvengsite jausmo, kad einate prieš vėją. Laimė, tai nesutrukdys jums gauti trokštamą įvertinimą ar vadovybės pagarbą. Net ir žinodami, kad vieni galite daug, neužverkite durų geranoriškiems pasiūlymams, kad ir kokie keisti jie būtų. Akligatvyje padės netikėti sprendimai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums bus lengva patikėti tuo, kad esate tinkamoje vietoje tinkamu metu. Dienos pradžioje jūsų energija ir jūsų užsidegimas bus tai, kas padės išjudinti net didžiausius snaudalius. Turėsite gerą uoslę tam, kas nauja ir vertinga, ypač komandinėje veikloje, bei pakankamai atsakomybės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kodėl bijome?..

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryšitės pakovoti už tai, kas kitiems mažai suprantama, o jums gali padėti patekti ten, kur dar nebuvote. Diena nepraslinks pro šalį, jei problemas spręsite, o ne nuo jų bėgsite. Jei nesėdėsite rankų sudėję, gali pavykti net šiek tiek ūgtelėti ar išeiti iš savo komforto zonos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nepasikliaukite vien savimi, jei norite, kad jūsų diena būtų lyg koks energinis koktelis, padedantis nuveikti nemažai svarbių darbų ir aptarti reikšmingų dalykų. Bus ir ko pasimokyti, jei neįsikibsite į tai, ką žinote, o mokysitės naujų, stebinančių ir nuomonę keičiančių dalykų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dieną pradėsite turėdami didelių užmojų ir lengvai prišnekinsite ar kitaip įkvėpsite kitus prie jūsų prisijungti. Gal visa tai įneš sumaišties į jūsų kasdienybę, buitį ar kitą veiklą, tačiau kaip tik to jums ir reikės. Dienos pabaigoje būsite paskatinti šį tą savo aplinkoje perdaryti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dienos pradžioje būsite pasiruošę pakovoti už tai, kuo tikite. Dienos įvykiai, gautos žinios ar kitos aplinkybės padės jums save išreikšti, atsiskleisti ir puikiai leisti dieną. Sumanymai, kurie gims kartu su antrąja puse ar kolegomis, padės nenuobodžiauti ar pagelbės auginantiems vaikus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dalis jūsų bus linkę užsisklęsti savyje ar savo privačioje erdvėje ir neįsileisti ten nei žmonių, nei naujų idėjų. O iš tiesų tiek bendradarbiavimas, tiek neįprasti sprendimai nuves toliau, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Vakare teks prisitaikyti prie netikėtai pakitusių aplinkybių, tačiau visa tai tik į gera.

TAIP PAT SKAITYKITE: Minios energijos galia

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Paskatinti partnerių, sėkmingai pateksite ten, kur jums reikia, išmoksite to, kas būtina, susitiksite su tais, kurie jums reikalingi, ir išsiderėsite tiek, kiek norite. O ir šiaip nenustygsite vietoje, įtikėję, kad, priešingu atveju, kažkur nesuspėsite. Vakaro naujienos jus žavės ir stebins, neleisdamos nurimti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Darbas, kolegos ar noras išgyti bus tai, kas stums pirmyn. Būdami išradingi ir smalsūs lengviau atrasite, kaip įsitvirtinti ar ką nors gauti. Pokyčiai namuose dienai baigiantis skatins jus ieškoti būdų, kaip viską kuo greičiau sudėlioti į vietas. Tačiau galvoje idėjų bus daugiau nei kantrybės ir užsispyrimo ką nors sutvarkyti.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Turėdami motyvų save išreikšti, imsite į rankas lyderio vairą ir noriai diktuosite kitiems dienos toną. Būsite azartiški ir norėsite kitus uždegti, įkvėpti ir parodyti tai, ko galbūt jie nepastebi. Vakare gausite keistų naujienų ar sutiksite neįprastų žmonių, kurie keis jūsų elgesį ar pasirinkimus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien atidėkite šalin ambicijas ir didelius siekius, o pasistenkite dėl to, kas mažiau matoma, dėl savo asmeninio gyvenimo bei šeimos gerovės. Nieko keisto, jei atsitraukę nuo miesto šurmulio, savyje atrasite kokių nors lobių, kurie jums padės labiau, nei galite įsivaizduoti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt