Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – kovo 2 d.

Pasaga
Fotolia nuotr. / Pasaga
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Ryte vaizduotė įsisiūbuos, todėl šiek tiek ilgėliau pasvajokite ir imkitės veiksmų. Gerą dieną garantuos užsiėmimai, leidžiantys jaustis stabiliai ir patogiai. Žinojimą, kad veltui laikas nešvaistomas, sustiprins veikla, kelianti savivertę ir leidžianti užsidirbti. Puikiai jaustis padės galimybė neskubėti ir išvysti konkretų savo pastangų rezultatą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dieną pradėję ryžtingai, greit suprasite, kad skubėti nėra prasmės. Aplinkybės skatins jus elgtis apgalvotai, nuosekliai ir atsargiai, taigi, kuo labiau skubėsite, tuo mažiau suspėsite. Rūpės ne tik skaniai pavalgyti, gražiai atrodyti, patogiai jaustis, bet ir suskaičiuoti savo pinigus bei dalį jų paskirti buities ir grožio prekėms įsigyti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nesuklysite šiandien pasirinkę pabūti vieni. Besiblaškantiems, ko nors siekiantiems, ieškantiems ir nerandantiems neskubėdami parodysite tinkamiausius būdus problemoms išspręsti ar net konkretų asmeninį pavyzdį. Dėmesį į save atkreipsite taip natūraliai, kad kitiems neliks nieko kito, tik jus kopijuoti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien norėsite tik efektyviai darbuotis, todėl nesieksite būti dėmesio centre. Kuo būsite toliau nuo stebinčių žvilgsnių, tuo daugiau atliksite, nes mažiau suksite sau galvą, kaip atrodote kitiems ir kaip jie jus vertina. Jausitės it devintame danguje, jei gausite progą pasprukti nuo visko ir, pavyzdžiui, pasimėgauti masažu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte, pirmyn genami asmeninių ambicijų, nieko nepešite, o vėliau įsiliesite į komandą. Nevalia bus sėdėti rankas sudėjus. Ieškokite, kaip padėti pagrindą bendriems siekiams, raskite konkrečių būdų patalkinti savo bendražygiams ir atlikite kelis veiksmus tam, kad jūsų bendros idėjos išvystų dienos šviesą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte gilinkite žinias, o įdienojus ieškokite būdų jas pritaikyti. Nors galvoje netilps neišspręsti rūpesčiai, tačiau jokiu būdu neskubėkite nudirbti visų darbų iš karto. Elkitės priešingai. Atlikite juos vieną po kito, ir tik tuomet, kai būsite visiškai pasiruošę. Tokiu būdu jie tirpte ištirps nuo jūsų atidaus ir šilto prisilietimo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte toli nesižvalgykite, bet pasinaudokite siūloma pagalba, spręsdami jums ir kitiems aktualius galvosūkius. Vėliau reikės kantrybės, užsispyrimo ir nuoseklumo užmezgant ryšius su toliau esančiais žmonėmis, gilinant žinias ir mokant kitus. Svarbu nepamiršti, kad džiaugsmo ir galimybių gali suteikti ir maži dalykai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dienos pradžioje partnerių skatinami ką nors nedelsiant atlikti, luktelėkite, nes šiandien nevalia pamesti galvos. Įdienojus jūsų kantrybė ir nuoširdžios pastangos pelnys kitų žmonių pasitikėjimą, o jums leis gauti tai, ko trokštate. Tiesa, norėsite išties nemažai, o labiausiai nepageidausite užleisti pozicijų kitiems.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte suskubkite pabaigti darbus, o vėliau įsiklausykite į kitų žmonių pasiūlymus. Atsižvelgdami į tai, ką išgirsite iš partnerių, pakoreguokite savo dieną. Ji išties praeis ne veltui, ypač, jei ją leisite ne vieni. Taip ir užduotis geriau atliksite, ir rezultatą, kurio šiandien ypač reikės, bus daug akivaizdžiau matysite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte, trumpam užsigeidę atrakcijų ir pramogų, vėliau iki ausų įniksite į mėgstamą darbą. Regis, kasdienė veikla išpustys iš galvos visas kitas mintis ir leis jaustis tvirtiems bei žinantiems, kaip geriausiai atlikti užduotis. Pagrindiniai motyvai bus šie: skanu, patogu ir gražu. Visa kita vien nereikšmingos smulkmenos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Rytinės pastangos dėl šeimos gali būti bevaisės, o tolesni dienos džiaugsmai priklausys nuo to, kaip jums pavyks pasimėgauti akimirka. Maži dalykai, kuriuos atliksite dėl mylimų žmonių, ir kūryba padarys jūsų dieną ypatingą. Jums keliamos paprastos sąlygos: elgtis pagal savo prigimtį ir jaustis patogiai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienai prasidėjus, jausitės kiek labiau išsiblaškę, o vėliau tiksliai žinosite, ką darote. Rinksitės elgtis savo nuožiūra ir viską filtruoti per asmeninių patirčių filtrą. Regis, išskubėję iš namų, vis tiek juose liksite mintimis. Jausite rūpestį dėl šeimos, o priimdami sprendimus atsižvelgsite į tai, kokią įtaką jūsų elgesys padarys artimiesiems.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte, skubėdami susiskaičiuoti pinigus ar juos išleisti, apsiriksite. O vėliau nenorėdami užsidaryti savyje, ieškosite būdų pabendrauti. Bus ko pasimokyti, su kuo pasišnekučiuoti. Rasis ir įdomių temų, kurias rūpės aptarti. Per dieną sukaupę žinių ir naujienų, vakare pasimėgaukite sočia vakariene žvakių šviesoje.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt