Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – kovo 9 d.

Geras rytas
Fotolia nuotr. / Geras rytas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien būsime išdidūs ir pasitikėsime savimi. Vis ieškosime teigiamų įspūdžių, pramogų ir kūrybinių sprendimų. Nemažiau svarbu bus išgirsti keletą pagarbos ir dėkingumo žodžių. Kai neišspręstos grožio puoselėjimo, santykių ir finansų problemos primins apie save, lengvai gims sprendimai, padedantys jų atsikratyti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Visą dieną turėsite azarto ir kūrybinio polėkio nuveikti ką nors reikšminga ir džiugaus. Tiesa, pabus poreikis tai daryti pasitelkus savo asmenį žavesį. Pajutę, kad atviros tos durys, kurios buvo iki šiol uždarytos, su džiaugsmu lėksite užsiimti kūryba, linksminti kitus ar kaip nors įrodyti, kad esate ypatingi.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Mažiausiai šiandien norėsite dalintis tuo, kas labiausiai trauks jūsų dėmesį. Regis, jis bus sutelktas į privataus gyvenimo džiaugsmus ir pasiekimus, kuriais norėsite didžiuotis tyliai. Be to, pajusite, jog atėjo puiki diena namuose atlikti šį tą, pasitelkus praeityje išgyventus jausmus ir sukauptas patirtis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Taip įsivažiuosite ieškodami ryškių teigiamų įspūdžių, kad negalėsite sustoti. Šitaip nusiteikę pasinersite į teigiamas emocijas, malonius pokalbius ir džiugius susitikimus. Susidūrę su seniai matyta drauge, suprasite, kokia yra šio susitikimo priežastis. Gavę dar vieną galimybę įvykdyti užduotį darbe, žinosite, kaip ką atlikti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien neliksite abejingi tam, ką turite ar ką galite įgyti. Tačiau norintiems sustiprinti savo darbo, uždarbio ir karjeros tikslus, reikės ne veržtis pirmyn, ne kelti sau naujus tikslus, o peržiūrėti ankstesnius. Nesnauskite, nes jums bus pasiūlyta pagalba ar kitos priemonės, leidžiančios ištaisyti praeityje padarytas klaidas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Visos jūsų šios dienos pastangos bus skirtos tam, kad kiti nuo jūsų nenuleistų akių. Pagyrimai ir žavesys bus geros energijos kuras. Prisiminta informacija ar iš toli gautos žinios ir kitoje šalyje gyvenantys žmonės padės jums susigražinti prarastą ar susilpnėjusį autoritetą ir savigarbą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jums mažai rūpės tai, jog dažniau nei kiti šiandien nepatenkate į populiariausiųjų gretas. Laimė, jums tai nė kiek nerūpės. Labiau norėsis pasirūpinti svarbiausiu: pakartotinai kreiptis dėl rėmimo ar kitų jums reikalingų lėšų. Nors vis dar nelaikysite rankose to, ko geidžiate, regis, pažadą gausite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Darbe galėsite patys pasirinkti sau vaidmenį ir žinosite, kurį mygtuką spustelėti, kad visi įsitrauktų į jūsų siūlomą veiklą ar pramogą, o kūrybiškumas lietųsi upeliais. Tiesa, svarbiausia užduotis bus susijusi su santykiais, kuriuose iki šiol liko kažkas neišspręsta, neišsiaiškinta ir nesuprasta. Žinosite, kaip tai pataisyti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Mėgausitės galimybe didžiuotis savo pastangų vaisiais, tačiau vien sau visų laurų nesusižerkite. Šiandien visi norės sulaukti pagyrimų ir šilto palaikymo. Be to, iš praeities išnirs tam tikra nebaigta užduotis. Kol jos neatliksite, regis, negalėsite svajoti apie profesines viršūnes.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gėlių horoskopas

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Niekas geriau už jus šiandien neparodys pavyzdžio, kaip būti optimistiškiems ir mėgautis gyvenimo teikiamais džiaugsmais. Kita vertus, teks šį tą pasikartoti ar išdrįsti dėl kažko surizikuoti tam, kad jūsų skleidžiamos žinios intriguotų ir sudomintų jūsų besiklausančią auditoriją.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien sunku bus eiti pirmyn nepatiriant vidinio pasipriešinimo. Tačiau kuo daugiau vidinių ar išorinių slenksčių peržengsite, tuo labiau savimi didžiuositės ir, svarbiausia, gausite palaikymą iš svarbių asmenų. Dar jums bus priminta kai ką pakartotinai atlikti dėl savo šeimos ir bendros gerovės.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jums bus gera šiandien žavėtis žmogumi, kuris tinkamai įvertins jūsų rodomą dėmesį ir pagarbą. Stenkitės įžvelgti kitame žmoguje gerus dalykus, nesiliaudami juo žavėtis. Jūsų ausis pasieks primiršta informacija ar susitiksite seniai matytus žmones, kurie pagerins jūsų santykių ar socialinio gyvenimo kokybę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien su džiaugsmu darbuositės, matydami prasmę kūrybiškai ir džiugiai atliktose užduotyse. Šiltas žodis ar dėmesys kolegoms sušildys ir jus. Gal net atsiras priežasčių dar labiau pasistengti. Regis, geriausiam dienos darbų rezultatui pasiekti reikės prisiminti turimą gebėjimą ir panaudoti jį darbe ar buityje.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt