Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – rugpjūčio 10 d.

Geros dienos!
Shutterstock nuotr. / Geros dienos!
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien nepraleisime progos iškilti virš minios, kad parodytume save, savo įdirbį ar visa, ką norime pademonstruoti. Pranešę kitiems naujienas ar išdėstę savo ketinimus, sulauksime pageidaujamos reakcijos. Nepaisant geranoriškai nusiteikusių žmonių, susidursime akis į akį ir su skeptikais, kurie vis dėlto neapkartins mūsų dienos.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Turėsite slaptų norų, bet neatvirausite, lyg jausdami, kad ne visi gali jus suprasti. Nepaisant to, degs žalia šviesa romantiškiems, kūrybiniams, su vaikais ar pramogomis susijusiems sumanymams. Užsiminę apie buities ir sveikatos aktualijas, sulauksite teigiamų reakcijų iš savo artimųjų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Supratimo tikėsitės tarp draugų, tačiau komandinę dvasią trikdys lėšų trūkumas ar sunkios it akmuo finansinės temos. Kita vertus, sutiksite žmonių, kurie noriai dalinsis geromis naujienomis, patirtimi ir įspūdžiais. Be to, namuose gimęs sumanymas bus įgyvendintas neįtikėtinai sklandžiai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Turėsite didelių sumanymų, kurie gali žlugti, nesulaukus palaikymo iš partnerių. Tačiau jei nesiliausite stengtis ir nereaguosite į aplinkinių skepsį bei nuotaikų svyravimus, netruksite įsitikinti, kaip lengva suburti aplink save mylimus žmones ir sukurti jiems šventę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ar žinote, kokios nuotraukos pritraukia sėkmę? Peržiūrėkite telefone esamas!

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Patys geriausiai žinosite, kas šiandien jums svarbiausia, todėl ne itin paisysite visokių aplink sklandančių nuomonių ar nuotaikų. Atmetę patarimus, vis dėlto neatstumkite tų, kurie turi ką įdomaus papasakoti, antraip pusė dienos malonumo nueis niekais. Priimti dovanas iš artimųjų taip pat rekomenduojama.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Rizikingi sprendimai neves toli, nes vargu ar rasite, kas prie jūsų prisijungia. Tačiau susitikimams ir išvykoms galo nebus, ypač jei nersite į jų sūkurį daug nesvarstydami. Kai kam išsakę savo materialius poreikius, galite sulaukti ne tik supratimo, bet ir pagalbos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savo dienos planus pakoregavę pagal kitų žmonių norus, turėsite daugiau, tačiau nesuklupkite sutikę abejingumą, klajojantį tarp pačių artimiausiųjų. Jūsų mintys sudomins bičiulius ir padės juos įtraukti į savo sumanymus. Už nesavanaudiškas veiklas pagaliau gausite atlygį ar dėkingumo dovaną.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Darbas, buitis ar kitos kasdienės veiklos įtrauks, tačiau veikla strigs dėl informacijos stokos, vėlavimų ar per griežtų taisyklių. Atskubės vienas kitas patvirtinimas, kad jūsų svajonės ar ambicijos kai kam rūpi. Kai kažkas iš draugų ar kolegų kreipsis į jus, gausite įrodymą, kad jus vertina.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors laisvalaikio ar kūrybiniai planai strigs dėl lėšų ar gebėjimų trūkumo, tačiau diena bus daugiau žadanti nei atimanti. Netruksite tuo įsitikinti, jei nesivaržydami dalinsitės savo mintimis su bičiuliais, diskutuosite su komandos nariais, sieksite savo tikslų, atlikdami ne vien tai, už ką moka pinigus ar teikia prizus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų buvimas šalia ir elgesys nepraskaidrins namiškiams gyvenimo, jei daužysite jų svajones, užuot ką nors gera pasiūlę. O pasiūlyti turėsite ką ir už tai užsitarnausite neprastą vietą tarp svarbių žmonių. Jūsų patirtis ar požiūris nepaliks abejingų jūsų bičiulių ar bendraminčių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tai, kaip laikotės už rankų, daug ką sako apie jūsų santykius

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Visokiausi slogūs prisiminimai ar nemalonios patirtys trukdys užmegzti reikalingą ryšį su aplinkiniais ar laiku nuvykti į numatytą vietą. Tačiau šalia bus žmonių, kurie noriai jūsų klausosi ir jums pritaria, ar tokių, kurie nori prisijungti prie jūsų išties ambicingų ir toli siekiančių sumanymų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nors jūsų bičiuliai veikiau naudosis jumis, nei supras jūsų geranoriškas aukas, vis dėlto dienoje įžiūrėsite daugiau pliusų nei minusų. O tai leis jums pritaikyti kasdienėse situacijose vertingą pagalbą, informaciją ir pasimokyti iš tų, kurie už jus išmano gerokai daugiau.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Verčiau neieškokite priežasčių liūdėti ar nusivilti, nes tikrai rasite, ypač kai reikės ką nors atlikti, užuot visą dieną dykaduoniavus. Nepasitenkinimas ir liūdesys jums užkirstų kelią puikiai praleisti laiką, kad ir kokie būtų šios dienos planai, ir gauti būtent dabar jums reikalingą palaikymą ar paramą.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!​​​​​​

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt