Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – vasario 16 d.

Šakelė
Fotolia nuotr. / Šakelė
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Kiek labiau įtempta diena nei vakar. Šiandien nesunkiai pastebėsite tai, kam paprastai liekate abejingi. Neleiskite savo emocijoms ar nepasitikėjimui kitais įsilinguoti, nes norint nusiraminti reikės gerokai pasistengti. Taip pat šiandien netrūks idėjų ir noro jomis pasidalinti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Labiausiai už viską šiandien norėsite nuslėpti tai, kas jums rūpi. Tačiau pripažinę sau, kad išmintinga pasitikėti šalia esančiaisiais, patys sulauksite palaikymo, o ir kitiems lyg rankas atrišite. Beje, jūsų pasiūlyta pokalbio tema gali tapti audringų ir vaisingų diskusijų objektu.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dieną leiskite ne vieni ir jokiu būdu nestatykite sienų tarp savęs ir kitų. Regis, pripažinę sau, kad reikia džiaugtis tais, kurie šalia ir kuriais galima pasikliauti, išsikapstysite iš savo pačių susikurto neigiamų emocijų liūno. Susiklosčiusios palankios aplinkybės leis viešai išsakyti tas mintis, kurias paprastai pasilikdavote sau.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nuo visko, kas jums nepatiks, slėpsitės kasdienėje veikloje. Ji bus pasiteisinimas, jog negalite ar nenorite kur nors vykti ar dalyvauti. Vis dėlto rasite įrodymų, kad toks elgesys nėra savanaudiškas. Pasidalinti savo žiniomis ar požiūriu su bičiuliais bus išties nuostabu, o tai pradėję daryti, negalėsite sustoti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nepaisydami tų, kurie skleis ne itin aiškius signalus, kad derėtų kažko saugotis ar nuo kažko slėptis, atrasite priežasčių kokių nors pramogų pasiūlyti tiems, kurie jums brangūs. Net ir turėdami laisvą nuo darbų dieną, ilsėtis sau neleisite ir nepraleisite progos sužinoti kai ką, kas svarbu jūsų karjerai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būti namuose ir su artimaisiais – štai kas įprasmins jūsų dieną. Tiesa, po savo stogu radę progų likti nepatenkinti dėl vienų ar kitų namiškių poelgių, neleiskite savo nepasitenkinimui užaugti, o atraskite, kuo galite jiems padėti. Beje, turėsite pakankamai žinių ar patirties, padėsiančių jums šį tą įrodyti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Užsigeidę ką nors išsiaiškinti, savo poelgiais pasistenkite nesutrikdyti tų, kurie nori dieną leisti ramiai ir būti netrikdomi visokiausių klausimų. Retkarčiais labiau pasiteisins bandymas išgirsti, o ne patiems kalbėti. Beje, galimas palaikymas ieškant būdų pagerinti savo kasdienybę, buitį, savijautą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų norai šiandien išties bus nemaži ir galbūt net diktuos vienokius ar kitokius sprendimus. Kai kurias Svarstykles tai nuves į parduotuves, o kitos laužys galvą ir sau bei kitiems trikdys ramybę, kaip gauti tai, ko yra vertos, ar atgauti tai, kas joms priklauso. Beje, antroji pusė gali jus paraginti ryžtis svarbiam pokalbiui.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors šiandien jums rūpės sulaukti pagarbos, kažin ar apie tai kam nors prasitarsite. Net jei ne visi įspės šį jūsų slaptą norą, nosies nenukabinkite, o kokiu nors savo poelgiu parodykite kitiems pavyzdį, žengdami ryžtingą žingsnį. Beje, bus patogu su namiškiais aptarti kasdienės dienotvarkės, buities ar sveikatos aktualijas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Paisykite ženklų, patariančių jums šiandien neišsišokti. Kiek ilgėliau pailsėję ir skyrę laiko savo vidiniams poreikiams, gausite galimybę subrandinti savo sumanymus, kuruos jau galėsite netrukus įgyvendinti. Tiesa, toks elgesys netiks ir negalios pokalbiams su vaikais ar pašnekesiams apie savo pomėgius.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Susiraskite šiandien draugų ar veiklą komandoje, kuri, viena vertus, padės jums pasislėpti, kita vertus, suteiks pagalbą numalšinti kiek per didelį apetitą, trokštant meilės, supratimo ar pasitikėjimo. Jei namuose atsiras norinčių padiskutuoti apie šeimos poreikius, nestabdykite jų, nes diskusijos bus vaisingos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Svarbiausia bus rasti priežastį išsiskirti iš minios, todėl ieškosite srities, kuri padėtų išryškinti jūsų stiprybę, veiklos, kuri leistų įrodyti jūsų privalumus, ar žmonių, kurie pastebėtų jūsų pasiekimus. Jūsų žodžiai taip pat neliks neišgirsti, o vos radę pašnekovų, dar labiau įsibėgėsite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Turėsite priežasčių susidurti su kitomis kultūromis ir dalintis su kitais tuo, ką žinote ar kuo tikite. Kuo daugiau optimizmo jūsų akyse išvys kiti, tuo labiau jums seksis įgyvendinti pasirinktą planą. Tiesa, įkvėpti poreikio šį tą gauti ar turėti, noriai peržiūrėsite savo praeities patirtis ir dėl savo gerovės pakoreguosite požiūrį.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt