Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – vasario 2 d.

Žiema
Fotolia nuotr. / Žiema
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien bus daug kalbų ir daug ketinimų, daug bandymų kur nors patekti. Sunku bus susitaikyti su tuo, kad kitas turi savo nuomonę ir nepaiso mūsiškės. Būdami aktyvūs, ieškodami originalių sprendimų, tačiau neskubėdami daryti išvadų, kur kas greičiau pasieksite savo tikslus.

AvinasAvinas

(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien Mėnulis bus jūsų ženkle, todėl į priekį irtis bus ir svarbu, ir lengva. Tačiau jūsų idėjų atmetimas darbe ir nuolatinis dėmesys trukdys atsipalaiduoti. Daug diskutuosite su antrąja puse ar darbo partneriais, tačiau tai kol kas neduos jokio rezultato. Jūsų poziciją vakare sustiprins išsilavinimas ar žinios.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nutrūktgalviškas elgesys aplink jus šiandien bus ne itin parankus. Tiesa, nebus kada apie tai galvoti, nes nematysite savo darbų pabaigos, turėdami viltį padaryti daugiau nei įmanoma. Be to, ir kolegoms sunku bus įrodyti, kad į jūsų pasiūlymus derėtų atsižvelgti. Dienos pabaigoje sulauksite palaikymo savo svajonėms realizuoti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Didelę jūsų šios dienos laiko dalį atsirieks komanda ar bičiuliai, tačiau dėl to jūs įgysite dar didesnį pagreitį. Bendras rezultatas bus tobulas, jei neperlenksite lazdos savo išskirtiniais pasiūlymais, o labiau tikėsite tuo, ką atrandate ir kuriate kartu. Vakare ne pro šalį bus išklausyti ir partnerių rekomendacijas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nors šiandien savo gėrio, gausos ar kitų gėrybių šaltinį atrasite namuose, jis nebus toks visa gelbstintis, kaip jums iš pradžių atrodys. Priešingai, reikės greitos reakcijos ir kitokių, nei jums įprasta, sprendimų darbo vietoje. Beje, bandymai perkalbėti savo antrąją pusę ar kitą svarbų žmogų sugaišins laiką ir patirs fiasko.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien būsite tiesiog apipilti visokiausia informacija, naujienomis ir susitikimais, dėl ko pamanysite, kad visa kita yra mažiau svarbu. Tačiau šis bendravimo malonumas veikiau trukdys, nei padės tobulai atlikti darbą. Vakare susitelksite į tai, ko prašys atžalos, arba į savo mėgstamą veiklą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Turėkite pasiruošę ne tik akivaizdžių, bet ir paslėptų motyvų, kurie jums padėtų laimėti šios dienos mūšius. Tiesa, savo gabumų ar finansinių galimybių nepervertinkite, nes galite įvelti klaidų. Beje, dienos pabaigoje įvykdysite ne vien malonius namiškių pageidavimus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šios dienos pergales galėsite pavadinti pergalėmis tik tada, jei kovosite kartu su kitais, o ne prieš kitus. O taip gali nutikti visai netyčia, vien bandant įrodyti, kokie nepakartojami esate. Dėl to galite pelnyti ir daugiau pagarbos. Vakare, rimtai atsižvelgę į gautą ar išmoktą informaciją, nesileiskite išvedami iš pasirinkto kelio.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei šiandien ieškosite būdo parodyti savo geranoriškumą, pavyzdžiui, bandydami aukotis dėl kitų, veikiausiai suprasite, kad tai niekam neįdomu ir niekas to nevertina. Net jei pasistengsite rasti daugybę argumentų. Vakare, rimtai peržiūrėję savo vertybių ir gabumų sąrašą, raskite, kaip tai panaudoti kasdienybėje.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien pernelyg daug teisių suteikdami savo komandai ir bičiuliams, pajudėjusio traukinio nebegalėsite lengvai sustabdyti. Negana to, tokiu būdu nei savo, nei kitų dienos nepagerinsite. Tai net gali būti priežastis ko nors netekti ar atsisakyti. Vakare jausitės atsakingi už kitų žmonių gerą nuotaiką ir ši užduotis bus jūsų jėgoms.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Darbas seks darbą, o siekiai augs lyg ant mielių. Tokiomis aplinkybėmis jūsų šeima, kuriai ypač reikės jūsų dėmesio, jausis mažų mažiausiai išduota. Dienai baigiantis savo prisiminimuose ar kitoje jums vieniems žinomoje vietoje rasite būdų, kaip kurstyti šeimos židinį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pasitikėjimas savo nuomone jums šiandien labiau kiš koją į ratus, nei padės, tačiau kitaip elgtis neįtikins net nepalankūs ženklai jūsų kelyje. Raskite laiko būti čia ir dabar, dalyvauti neįprastuose įvykiuose ir įsisavinti naują informaciją. Diena baigsis sudėtingais, tačiau naudingais susitarimais su bičiuliais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jūsų norai patiems viską atlikti susimaišys su dosniais kitų žmonių pasiūlymais jus iš tokių rūpesčių išvaduoti. Besitęsiančios diskusijos darbe tik kurstys viltis, pūsdamos tuščią optimizmo burbulą, kuris bet kuriuo metu gali sprogti. Laimė, vakare sugebėsite pasiekti tas viršukalnes, kurias patys sau numatėte.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt