Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – vasario 9 d.

Žiemiškos uogos
Fotolia nuotr. / Žiemiškos uogos
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Iki vidurdienio neverta priimti svarbių sprendimų ir imtis ko nors naujo ar neįprasto. Beje, ir pirkiniai greitai taps nereikalingi, nemadingi ar greitai išaiškės trūkumų. Vėliau rasite kuo pasidžiaugti ir dėl ko padiskutuoti, o iš aplinkos tikėsitės pakilios nuotaikos ir įspūdžių. Beje, įprastos problemos spręsis netikėtai ir žaviai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki vidurdienio darbams trukdys naminių rūpesčių prikimšta galva ir noras pabėgti į asmeninio pasaulio užkaborius. Popiet mokėsite pasirūpinti savo ir kitų gera nuotaika bei pramogomis. Be to, pasitelkę savo asmenines galias, atrasite stebinančių būdų pažadinti kolegas ar bičiulius iš žiemos miego.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte derinkite poreikį kontaktuoti, derėtis ir bendrauti su būtinybe būti atidiems ir rūpestingiems. Antraip privelsite klaidų, kurias reikės vėliau ištaisyti. Tiesa, jūsų įžvalgos vadovybei gali pasirodyti intriguojančios. Maždaug nuo vidurdienio, nelaukdami, kol kas nors jus paguos ir praskaidrins nuotaiką, užsiimkite tuo patys.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte nusprendę save paguosti pirkiniais, galite likti nieko nepešę ar išleisti nemenką sumą menkniekiams. Popiet bet koks planas bus nebaisus, jei pasitelksite savo bendravimo įgūdžius. Svarbių susitikimų pilnas grafikas bus tai, kuo galėsite didžiuotis. Beje, jūsų idėjos pasklis išties plačiai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki popietės neskubėkite patys ir kitų neskubinkite. Leiskite sau būti savimi, ir tai užpildys šią dienos dalį ramybe, jaukumu ir galimybe parodyti savo gerumą. Vėliau džiaukitės tuo, ką gaunate, net jei manysite, kad to per maža. Jei turite ką pasiūlyti, siūlykite, o netikėtumus darbe panaudokite siekdami bendros gerovės.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos pradžioje palepinę kitus, bet nelaukdami dėmesio sau, regis, išlošite balų, kuriuos jau galėsite panaudoti popiet. Tuomet niekas neprieštaraus, jei sau leisite daugiau nei kiti. Beje, jums užteks žinių, patirties ar kitų galių įkvėpti partnerius kokiems nors žaviems žygdarbiams ar pokyčiams.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte jūsų pagalba kolegoms ir draugams bei malonus elgesys veiks labiau nei uolus darbas. Užduočių sąrašą išsitraukite popiet, kai galėsite tyliai niekieno netrukdomi ir nesiafišuodami darbuotis, net jei toji veikla nebus jums labai arti širdies. Regis, dienos, savaitės ar net mėnesio planus keis netikėti pasiūlymai bendradarbiauti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Iki pietų jus motyvuos noras padėti kitiems, o ne poreikis iškilti virš minios. Popiet suskubsite pasirūpinti savo įvaizdžiu komandoje ar sulaukti bičiulių pagyrimų. Komplimentai atvers visas duris. Santykiuose laukia smagios permainos, kuriomis pasinaudoję, patirsite dar daugiau džiaugsmo ir pramogų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Stiprinkite savo ryšius ir įtraukite į sumanymus kitus, tačiau jei iki popietės norėsite imtis naujų sumanymų, stabtelėkite ir viską gerai apgalvokite. Vėliau viršus teks ambicijoms, todėl nenurimsite, kol nesulauksite pagyrimų darbe. Regis, neprastai seksis pritaikyti norimas permainas namuose.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dienos pradžioje leiskite veiksmui pačiam vystytis, pavyzdžiui, paleisdami tuos žmones ar tas situacijas, su kuriomis atėjo laikas atsisveikinti. Popiet nesitenkinsite mažais įspūdžiais ar žinių nuotrupomis – viskas turi būti ryšku ir reikšminga. Beje, galima netikėta pažintis, susitikimas ar proga nustebinti savo kaimynus ar socialinio tinklo bičiulius kūrybiškumu.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dienai prasidėjus turėsite būti atidūs partnerių poreikiams, tačiau neatsiduokite tam visiškai aklai. Popiet verta suprasti vieną svarbią tiesą, kad dauguma problemų išsisprendžia ne uoliai plušant, o džiugiai bendradarbiaujant. Jei vakare rasite galimybių kaip nors paįvairinti savo namų aplinką, taip ir padarykite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryte rasite prasmę ir ramybę kasdienėje veikloje, tačiau jei įmanoma, atsisakykite naujų projektų. Vietoj to, pasiūlykite pagalbą kolegoms. Popietę perleiskite lyderystę partneriams, tegul jie siūlo, kur pasukti ir kur sustoti. Tačiau jei galvoje kirbės kokia idėja, jos neišmeskite, nes ji pasiūlys daugiau galimybių, nei galima įsivaizduoti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Lengvai iki pietų save išdalinsite tiems, kuriuos mylite ar užsiimdami jums miela veikla. Visaip vengsite nuobodybės. Reikalai kitaip pakryps popiet, kai su malonumu paskęsite buities ar kasdienių užduočių rūpestėliuose. Permainos asmeninių finansų ir vertybių frontuose galimos, jei nesielgsite savanaudiškai.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt