Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Koks partneris jums tinkamiausias pagal horoskopą

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Visi nori rasti savo antrąją puselę ir gyventi ilgai bei laimingai. Dažniausiai įsimylime impulsyviai ir į žvaigždes nesidairome, tačiau kartais tenka rinktis. Štai tokiu atveju visai neblogai būtų pasidomėti, ką byloja astrologija.

Dviejų Avinų sąjunga būna arba labai palanki, jei vienas sugeba nusileisti, arba tai „snaudžiančios“ bombos variantas.

Avinas, kaip žinome, labai impulsyvus ženklas. Tokie šio ženklo atstovai būna ir mylėdami. Greitai įsimyli, dar greičiau atšąla, flirtuoja, mezga vieną romaną po kito, kol galiausiai, jau gana brandžiame amžiuje, po 30-ties, nusprendžia nebesiblaškyti. Geriausi partneriai – Jaučiai, Dvyniai, Šauliai, Vandeniai. Su Vėžio atstovu gali sutarti, bet Aviną nervina šio vandens ženklo lėtumas, o štai Svarstyklės ir Ožiaragiai jiems atrodo pernelyg konservatyvūs ir besilaikantys taisyklių, kurių Avinai nepripažįsta. Dviejų Avinų sąjunga būna arba labai palanki, jei vienas sugeba nusileisti, arba tai „snaudžiančios“ bombos variantas.

Jaučiams mylėti – tas pat, kas kvėpuoti. Ne šiaip šio ženklo valdovė yra meilės ir grožio planeta Venera. Ji padeda Jaučiams būti patraukliems ir maloniems. Šio ženklo vyrai paprastai būna labai populiarūs tarp moterų, o namuose – geri šeimininkai, ir jei pernelyg nesižvalgytų į šalis, būtų idealūs vyrai. Jaučio moterys – puikios šeimininkės. Geriausi partneriai šio ženklo atstovui – Dvyniai, Vėžys, Žuvys, Mergelė, Ožiaragis. Jaučiui patinka Avinas, tik svarbu, kad abu vienu metu neatstatytų ragų. O su Liūtu Jautis nuolat pykstasi. Skorpionas Jautį papildo priešingomis nei jo savybėmis, tad santykiai gali būti arba labai malonūs, arba konfliktiški.

TAIP PAT SKAITYKITE: Birželio horoskopas

Meilė – tik žaidimas, tad kodėl nepažaisti, – pasakytų išradingieji Dvyniai, kurie susisaistyti šeimos saitais visiškai neskuba. Tačiau flirtuoti, laimėti, užkariauti be didelių pastangų – kodėl gi ne? Šio ženklo atstovai nėra labai emocionalūs, daugiau – intelektualūs, todėl net ir leisdamiesi į artimus santykius, daugiau linkę draugauti, nei pasiduoti emocijoms. Jiems tinkamiausi partneriai – Vėžys, Liūtas, Svarstyklės, Avinas, Vandenis. Sunkiai sutaria ir nesupranta Šaulių, nors jei randa bendrų taškų, gali būti ir labai laimingi.

Shutterstock nuotr./Dvynių ženklas
Shutterstock nuotr./Dvynių ženklas

Vėžiams būtina mylėti, jie su partneriu kone iškart tampa viena, susitapatina. Ypač rūpestingos ir atidžios Vėžio moterys. Vyrai – puikūs šeimininkai, kurie rūpinasi namais, tačiau yra labai priklausomi nuo savo mamos, o savo antrąją pusę neretai laiko nuosavybe. Šio ženklo žmonės idealiai sutaria tarpusavyje. Taip pat gerai supranta Jaučius, Liūtus, Mergeles ir Žuvis. Ypač glaudus jų ryšys būna su Skorpionais, nes abu šie vandens ženklai gerai supranta vienas kito gilias sielas. Nesutarimai galimi su Svarstyklėmis, Ožiaragiu ir Avinu.

Romantiškasis Liūtas taip pat gali gyventi dėl meilės. Tačiau nors ir aistringai myli kitą bei dėl meilės gali sulaužyti ne vieną taisyklę, jam pačiam labai svarbu būti dievinamam ir garbinamam. Liūto moteris – išdidi ir patraukli, o vyras – idealus meilužis, apdovanojantis ne tik dėmesiu, bet ir dosniomis dovanomis bei gėlėmis. Liūtams tinkami partneriai yra Vėžys, Šaulys, Avinas. Gerai jie sutaria ir su Dvyniais, o Vandeniai jiems kelia visišką abejingumą, Mergelės atrodo neprotingai taupios, o Jaučiai – godūs.

DAUGIAU SKAITYKITE: Jupiterio ciklai jūsų gyvenime. Sužinokite, kokie jums šie metai

Mergelės ženklo atstovai gana prieštaringi. Viena vertus, tai labai darbštūs žmonės, todėl kartais atrodo, kad jie įsimylėję tik darbą, o partneris, jei labai nori ir užteks kantrybės būti nepastebėtam, gali būti kur nors šalia. Tačiau toks Mergelės šaltumas gana apgaulingas. Nors jos neretai ir abejingos seksui, jei lyginsime su aktyviausiais šiuo atžvilgiu Zodiako ženklais, pavyzdžiui, Skorpionu, tačiau yra rūpestingos savo artimiesiems ir jais labai nuoširdžiai rūpinasi. Šio ženklo atstovai neapsiriks, jei į gyvenimo partnerius pasirinks Ožiaragį ar Svarstykles, Jautį arba Vėžį. Su Dvyniais labai nesipyks, bet nuolat konkuruos dėl to, kurio protas aštresnis, o Žuvys juos erzina dėl savo neracionalumo.

Nuostabiąsias Svarstykles ne vienas pamilsta iš pirmo žvilgsnio. Bet kaip jų nemylėti? Moterys – be galo moteriškos, diplomatiškos, visada žinančios, ką ir kaip pasakyti. Vyrai – gebantys bet kuriuo atveju apdovanoti komplimentu ir žaviai diskutuoti bet kokiu klausimu, net jeigu temos ir neišmano. Svarstyklės pavergia savo partnerius, tačiau gyventi su jomis nepaprasta dėl aukštų standartų. Geriausiai sutaria su oro ženklais: Vandeniu ir Dvyniais, taip pat bendrą kalbą randa su Mergelėmis ir Šauliais. Su Avinu gali būti nuostabi pora, jei stengiasi vienas iš kito mokytis ir vienas kitą papildyti, o ne ieškoti skirtumų. Sudėtingiausi santykiai su Ožiaragiu ir Skorpionu.

123RF.com nuotr./Svarstyklių ženklas
123RF.com nuotr./Svarstyklių ženklas

Magnetiškasis Skorpionas ne veltui laikomas giliausiu Zodiako ženklu. Jis nepakenčia seklumų ir į bet kokius santykius pasineria visa širdimi. Jis puikiai jaučia žmones ir retai apsirinka rinkdamasis partnerį. Tačiau su juo sutarti ir jį suprasti labai nelengva, nes savo mintimis jis dažniausiai dalijasi tik su savimi, be to, yra labai pavydus ir ganėtinai egoistiškas. Nepakenčia flirto ir išdavysčių. Geriausiai sutaria su Vėžiu, Mergele, Žuvimis ir Avinu. Santykiai labai dramatiški gali būti su kitu Skorpionu. Dvynių, Vandenio ir Svarstyklių nelabai supranta dėl jų paviršutiniškumo.

Šauliai – Zodiako filosofai, tad ir į meilės reikalus žvelgia filosofiškai. Retai būna itin pavydūs, nes tiki žmonių geranoriškumu ir sąžiningumu.

Šauliai – Zodiako filosofai, tad ir į meilės reikalus žvelgia filosofiškai. Retai būna itin pavydūs, nes tiki žmonių geranoriškumu ir sąžiningumu. Jiems reikia laisvės, tad jei partneris tai supranta, viskas bus gerai, santykiai susiklostys sėkmingai. Be to, šio ženklo atstovai nemėgsta būti kritikuojami ir kaip nors ribojami. Jiems tinkamiausi partneriai yra gimę po Liūto, Ožiaragio, Avino ir Vandenio ženklais. Nemėgsta ir nesupranta Žuvų ir Mergelių, o santykiai su Dvyniais gali būti arba konfliktiški arba papildantys vienas kitą.

Ožiaragiai – kuo vyresni, tuo žavesni, nes metams bėgant tarsi išsiskleidžia. Jie labai praktiški ir toks požiūris neaplenkia ir jų asmeninių santykių. Tad ir iš savo partnerio tikisi tokių pačių savybių, patikimumo. Ožiaragiams neretai būna sunku reikšti savo jausmus arba apie juos jie kalba taip tiesmukai, kad visa romantika išgaruoja, tačiau šeimoje tai patikimi partneriai, tikintys, kad jų rūpinimasis namiškiais geriausiai atspindi jų meilę. Žodžių tam nė nereikia. Geriausiai sutaria su Mergele, Žuvimis, Jaučiu, Skorpionais. Trintis visada jaučiama tarp jų ir Avino, Vėžio bei Svarstyklių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kad pilnaties laikas praeitų ramiai

Vandenius visada kur kas labiau vilioja platūs tolimi horizontai ir kilnios idėjos, nei paprasti, žemiški romanai. Tačiau jei jau myli, Vandenis dažniausiai nesiblaško ir išlaiko santykius su vienu partneriu. Jį galima kaltinti tuo, kad yra pernelyg „lengvas“, su juo lengva rasti kompromisą, nesunku susitarti, jis visai nepavydus, labai tolerantiškas. Argi tai blogos savybės? Žinoma, puikios, bet „sunkesni“ ženklai kartais negali suprasti santykių be dramos. Vandeniai puikiai sutars su Dvyniais, taip pat kaip ir jie laisvę suprantančiu Avinu, Svarstyklėmis ir Šauliais. Jaučiai jiems atrodo neturintys fantazijos, tad nelabai įdomūs, o Skorpiono pavydumas apskritai nesuvokiamas.

123RF.com nuotr./Vandenis
123RF.com nuotr./Vandenis

Dar vienas ženklas, gimęs tam, kad galima būtų apibūdinti romantišką meilę, – Žuvys. Jos aistringos, jausmingos, pažeidžiamos, jautrios, dvasingos, galinčios netgi susifantazuoti idealius santykius. Moterys – labai ištikimos, vyrai neryžtingi, nes jų pasąmonėje visada slypi baimė, kad gali būti atstumti, tačiau šeimoje yra labai geri vyrai. Šio ženklo atstovai gerai sutinka su Vėžiu, Skorpionu, Ožiaragiu, Vandeniu. Mergelių ir jų praktiškumo nesupranta, o Dvyniai Žuvims atrodo pernelyg paviršutiniški.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt