Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kovo mėnuo pagal astrologę Nijolę Gabiją Wolmer

Astrologija
Fotolia nuotr. / Astrologija
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Pirmasis pavasario mėnuo bus sudėtingiausias. Naivu iš likimo gauti ką nors avansu. Dažniau teks susimokėti visas skolas. Tiek emocines, tiek psichologines.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Nijolė Gabija Wolmer
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Nijolė Gabija Wolmer

Iki kovo 20 d. (pavasario lygiadienio) Saulė kartu su karminiu Mėnulio mazgu Ketu judės Žuvų ženklu. Ką tai reiškia? Ženklas, kuriame yra Ketu, susijęs su karminiu atpirkimu, apribojimais. Todėl tokiu metu naivu iš likimo tikėtis gauti ką nors avansu – dažniau tenka susimokėti skolas. Tiek psichologines, tiek emocines... Todėl šis periodas nėra palankus naujai veiklai. Nereikėtų pradėti jokio naujo verslo. Gaila tų žmonių, kurie, to nežinodami, imsis naujų darbų – jų veikla bus stipriai apribota, neduos norimo rezultato. Vis dėlto po pavasario lygiadienio tendencijos pasikeis.

Visgi net ir sudėtingu laiku galime įžvelgti tam tikrų gerų dalykų. Kovo mėnuo duos gerą impulsą pasauliui apsivalyti, dvasingumui skleistis. Tik blogai, jog apsivalymo procesų pradžią įprastai lydi nerimas, dirglumas. Kils noras užduoti įvairius būties klausimus, pavyzdžiui, ką dar naudingo galiu gyvenime nuveikti?

Šiuo laikotarpiu labai svarbu sutvirtinti, pagilinti tuos santykius, kurie mums iš tiesų yra brangūs, kuriuos norime išlaikyti.

Šį mėnesį santykiai turėtų tapti gilesni, gali kilti didesnio artumo poreikis. Jei į brangius santykius yra įsipynęs melas, abejingumas, tai iškils į paviršių. Be abejo, toks santykių apnuoginimas gali sukelti nemažai nerimo. Šiuo laikotarpiu labai svarbu sutvirtinti, pagilinti tuos santykius, kurie mums iš tiesų yra brangūs, kuriuos norime išlaikyti. Būtina išsivalyti nuo tuštybės, paviršutiniškumo. Jei to nedarysime, santykiai gali ir nutrūkti. Šis laikas skirtas paleisti visa, kas nereikalinga. Nereikėtų labai stebėtis, jei apims beprasmybės pojūtis. Užklupus mintims apie gyvenimo prasmę, svarbią veiklą, savo asmeninę misiją, reikėtų apsivalyti nuo to, kas nereikalinga, ir susikoncentruoti ties tuo, kas teikia prasmę.

Tai palankus laikas sustiprinti ryšius su dvasia, aukščiausiomis jėgomis. Labai svarbu, kad padarytume ką nors gero kitiems, užsiimtume labdaringa veikla, padėtume silpnesniems žmonėms. Tokiu metu aplink galite pastebėti be galo daug žmonių, kuriems reikės pagalbos ir užuojautos, kuriuos kankins nerimas. Pagalbos ranką ypač reikės ištiesti vyresniesiems. Vaikams taip pat turėtume skirti daugiau savo dėmesio. Mažyliai kaip niekada gali būti irzlūs, verksmingi. Šiuo periodu gali padidėti savigaila, aplink tvyros nervingumo energija. Kaip žinome, tada ir ligos labiau kimba, todėl būtina patausoti sveikatą. Svarbiausias siekis pavasarį – sustiprėti dvasiškai.

Saugokite brangius santykius

Kovo mėnuo nėra palankus ir meilės santykiams pradėti. Nuo kovo 4 d. iki balandžio 15 d. Venera bus retrogradinė (judės atbulai). Dėl to tai nėra geras laikas ir investicijoms. Be to, Saulė juda kartu su Ketu, todėl bus didelis pavojus prarasti brangius artimus žmones. Suvokite, kas jums brangiausia, ko tikrai nenorite prarasti, ir šiuo klausimu padirbėkite, įdėkite daugiau pastangų.

Kovo 20 d. Saulė pereis į Avino zodiako ženklą. Tai žymės naują pradžią. Diena nugali tamsą ir ima ilgėti. Norėsis atsinaujinti, tačiau dažniausiai tai bus daroma nenuosekliai, bet priebėgomis ir dideliais šuoliais. Todėl bus labai svarbu suvaldyti tokias ugnines energijas, nedaryti pokyčių, kurių nesugebėtume kontroliuoti, nereikėtų užsibrėžti pernelyg daug, nes tiesiog galime pritrūkti laiko viskam pabaigti. Palankiausia toliau tęsti tai, kas pradėta, planuotis darbus. Bus skatinamos iniciatyvos. Visgi nevertėtų skubėti investuoti. To nepatartina daryti iki balandžio trečios dekados.

Kovą verta atostogauti

Jei rengiatės atostogauti pavasarį ir matote, kad kovo mėnesį darbe nebus lengva, padidėja tikimybė įvelti daug klaidų, geriau tuo metu išties nieko svarbaus nedaryti, palikti darbus ir važiuoti ilsėtis. Be to, ir sveikata, kai po žiemos esame labai išsiilgę Saulės, gali būti prastesnė, todėl, pasvėrę, kas jums kovą svarbiau ir ko labiau reikia (darbo ar poilsio), priimkite sau geriausią sprendimą. Jei apsispręsite atostogauti, skirkite daugiau laiko apmąstymams, pasigilinkite į savo gyvenimą. Tiesa, vykdami atostogauti ir rikdamiesi poilsio vietą, žinokite, kad šiuo metu gali siautėti vandens stichijos.

Daugiau žinių apie astrologiją rasite interneto puslapyje www.dharma.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt