Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kur sveikatos ieškoti skirtingų Zodiako ženklų atstovams

Zodiako ženklai
„Fotolia“ nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Kiekvienam Zodiako ženklui priskiriama tam tikra kūno dalis, organas ir sistema. Štai Avino ženklas siejamas su galva, o Liūto – su širdimi. Jei žmogaus Saulės ženklas labai išreikštas, jį atitinkantys organai ir sistemos gali turėti polinkį į negalavimus. Taigi kokie negalavimai būdingi kiekvienam Zodiako ženklui ir kas padės saugoti sveikatą?

Zodiako ženklas ir jį atitinkantys organai

Avinas valdo galvą, veidą, kaukolę, galvos ir kaklo arterijas bei venas.

Jaučio valdos – gerklė, kaklas, kaklo slanksteliai ir raumenys.

Dvynių ženklui priklauso pečiai, rankos ir plaučiai, taip pat nervų sistema.

Vėžio ženklas susijęs su skrandžiu, krūtine, diafragma bei jų kraujagyslėmis ir raumenimis.

Liūtas – širdies valdovas, kuriam priklauso ir apatinė nugaros dalis, šios srities raumenys bei venos ir arterijos.

Mergelės ženklas susijęs su tokiais vidaus organais kaip kasa, blužnis, žarnynas, viršutine pilvo dalimi.

Svarstyklės atsakingos už inkstus, antinksčius, juosmens sritimi.

Skorpiono valdos – reprodukciniai organai, storoji žarna, dubens kaulai ir raumenys.

Šaulio ženklas siejamas su klubais, sėdimuoju nervu, kryžkauliu.

Ožiaragis valdo kelius, jų sąnarius, odą, stuburą.

Vandenio sritis – čiurnos, viso kūno kraujotaka.

Žuvų ženklas atsakingas už pėdas, limfinę organizmo sistemą ir viso kūno raumenis.

Astrologai pastebi, kad ši priklausomybė neretai lemia ir mažesnius ar didesnius Zodiako ženklų negalavimus, tačiau tikrai rasite ne vieną Aviną, kuriam gyvenime nėra skaudėjusi galva, ar Vėžio atstovą, kuris nesiskundžia jautriu skrandžiu. Vis dėlto naudinga žinoti, su kokiais negalavimais susijęs jūsų Zodiako ženklas, ir imtis profilaktikos anksčiau, nei sunegaluosite.

Kokie negalavimai būdingi Avinams

Jei Marso energija nėra tinkamai išnaudojama, gali varginti galvos skausmai dėl įtampos, kraujotakos sutrikimai, energijos stoka.

Jei Marso energija nėra tinkamai išnaudojama, gali varginti galvos skausmai dėl įtampos, kraujotakos sutrikimai, energijos stoka.


Avino globėjas Marsas ne tik susijęs su galva, veidu, smegenimis ir jų veikla. Ši planeta išreiškia judėjimo principą ir raumenų aktyvumą. Kuo geriau dirba raumenys ir kuo aktyviau Avino ženklo atstovas gyvena, tuo rečiau ir silpniau jis serga. Jei Marso energija nėra tinkamai išnaudojama, gali varginti galvos skausmai dėl įtampos, kraujotakos sutrikimai, energijos stoka. Taip pat pakankamai nejudantys Avinai gali būti dirglūs ir pikti, tad geriausia profilaktika – aktyvus sportas, taip pat labai svarbu jausti, kad gyvenimo tėkmė priklauso nuo jų. Tai padeda Avinams jaustis stipriems ir nesirgti. O kai viskas slysta iš rankų ir padėtis darosi nevaldoma, apima apatija ir negalavimai.

Fotolia nuotr./Zodiako ženklas Jautis.
Fotolia nuotr./Zodiako ženklas Jautis.

Jaučiai pasižymi stipria sveikata

Dažniausiai šio ženklo atstovai išties būna stiprūs kaip jaučiai, jie sugeba pasipriešinti ligoms, tad jei gyvenimas teka harmoningai, gali stipriau nesirgti. Silpniausia Jaučių vieta – gerklė, kurios skausmas, užkimimas, faringitai, laringitai pradeda kamuoti, kai kas nors vyksta ne taip, kaip pagal juos turėtų. Taip pat jie gali turėti antsvorio, skydliaukės sutrikimų. Geriausia profilaktika – dainavimas, o jei dainuoti nemokate, auginkite gėles, krapštykitės sode, susiraskite širdžiai mėgstamą ir gerai apmokamą darbą, į kurį galėtumėte pasinerti visa širdimi.

Dvyniai nepakelia streso

Jei šio ženklo atstovus užpuolė nesibaigiančios infekcijos, žinokite, jie išgyvena didžiulę įtampa, su kuria sunku greitai susitvarkyti. Taip pat Dvyniai turi polinkį į neurozes, nemigą, nervinį išsekimą, astmą, bronchitą. Kas jiems padeda palaikyti organizmo tonusą? Nenuobodi ir dominanti veikla, bendravimas su žmonėmis, naujos žinios, informacija. Taip pat naudingi būtų įvairūs kvėpavimo pratimai, ilgi pasivaikščiojimai gryname ore.

Jausmingiesiems Vėžiams svarbu jausti gyvenimo pilnatvę ir harmoniją

Vėžio ženklą globoja Mėnulis, kurio ritmai itin stipriai veikia šio ženklo atstovus. Saugokite save ir patausokite per jaunatį bei pilnaties metu. Mėnulis ir Vėžio ženklas valdo skrandį ir emocijas. Taigi visa, ką gyvenime patiria, sužino, išgirsta, šio ženklo atstovai turi „suvirškinti“, o tada paverčia vienokiomis ar kitokiomis emocijomis. Taigi, jei Vėžio atstovams nesiseka gyvenime, jie patiria stresą ir niekaip negali susitaikyti su kokia nors jiems nepriimtina tiesa, kentės skrandis, vargins opos ar kiti su virškinimu susiję nemalonumai. Šio ženklo atstovams ypač svarbu taiki ir harmoninga namų atmosfera, tvarkinga mityba ir mielas darbas.

Saulės vaikai Liūtai turi jaustis mylimi

Svarbu išmokti mylėti save – tada nereikia laukti pagyrų iš šalies, o ir sveikata nešlubuoja. Atvirkščiai, save mylintys Liūtai moka mylėti kitus ir tuo, ką turi, dalintis.

Liūtas – gyvybingiausias Zodiako ženklas, nes jų globėja ir valdovė Saulė simbolizuoja patį gyvenimą ir atsako už žmogaus širdį. Jei šio ženklo atstovą vargina širdies negalavimai, galima įtarti, kad toks žmogus savęs nerealizavo, jo netenkina tai, kas pasiekta, jis nelaimingas. O laimę ir pasitenkinimą Liūtas jaučia tuomet, kai visi jį myli, juo džiaugiasi, giria. Tačiau lygiai taip pat svarbu jiems išmokti mylėti save – tada nereikia laukti pagyrų iš šalies, o ir sveikata nešlubuoja. Atvirkščiai, save mylintys Liūtai moka mylėti ir kitus, be to, tuo, ką turi, dalintis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt