Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Meilė praėjo. Kaip elgsis skirtingų Zodiako ženklų atstovai?

Ji ir Jis
Shutterstock nuotr. / Ji ir Jis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Kai mylime, mums atrodo, kad tas žmogus yra pats geriausias, protingiausias ir nuostabiausias. Todėl atitinkamai ir elgiamės. Tačiau kartais jausmai atvėsta, tačiau ne visi drįstame tai pripažinti, tačiau bet kokiu atveju mūsų elgesys pasikeičia. Kaip tą suprasti?

Avinas – prastas melagis. Todėl apie jo atšalusius jausmus iškart suprasite, jam net nereikės nieko sakyti. Tuo labiau, kad mylėdamas šio ženklo atstovas iš kailio neriasi, kad tik pamalonintų savo meilės objektą. O jausmams atvėsus jis gali vis dažniau neturėti jums laiko ir pamiršti gražius žodžius.

Įsimylėjęs Jautis dovanos gėles ir dovanas, vesis į prabangius restoranus, jo akys švytės iš meilės. Žodžiu, jis negailės materialių dalykų, kad tik jus „nupirktų“. Šio ženklo atstovas retai kada santykius nutraukia staiga, netikėtai – jam nesinori kelti dramų ir daužyti mylinčių širdžių, tad jis geriau lėtai, kaip tikras jautis, trauksis atgal prigesusiu žvilgsniu ir sakys vis mažiau komplimentų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kūno kalba pasimatymo metu: kaip atskirti, kad jumis išties domisi

Dvyniai visada turi daug draugų, tad, tikėtina, kad net mylėdami vienas kitą neretai laiką leisdavote ne vieni, o su kompanija. Tačiau didžiausią dėmesį jis visada skyrė tik jums. Aistrai mažėjant, šio ženklo atstovai liks lygiai tokie pat žaismingi ir bendraujantys, nes paprastai pasižymi puikiu intelektu, tačiau vis daugiau laiko ir dėmesio skirs kitiems, o su draugais kartkartėmis susitiks jau be jūsų.

Jautrusis Vėžys vargu ar atskleis jums visą tiesą, nes jam nesinori nieko skaudinti, jis išanalizuoja visus įmanomus atsitraukimo būdus ir pasirenka mažiausiai skausmingą tiek sau, tiek buvusiam mylimajam. Tačiau šaltį tikrai netruksite pajusti, jei šio ženklo atstovo jausmai jums pasikeitė. Vis dažniau juoką ir romantiką keis pykčiai ir nepasitenkinimas.

Shutterstock nuotr./Pora.
Shutterstock nuotr./Pora.

Kilniaširdžiai Liūtai dažniausiai viską daro išdidžiai. Jie nežemins nei jūsų, nei savęs apsimetinėdami ar nutylėdami. Tikėtina, kad susikaups, nupirks atsisveikinimo dovaną ir viską ramiai išdėstys apie pasibaigusią meilę, jokiu būdu neleisdami jums pasijusti prastai. Skaudu, bet tikra ir nuoširdu.

Mergelės niekada neliepsnoja didžiule aistra. Net ir labai įsimylėjusios jos išlaiko šaltakraujiškumą ir sveiką protą, todėl jų visada norisi paklausti: „Ar tu mane myli?“ O jei nusprendžia nutraukti santykius, tai dažniausiai pradeda atsisakinėti susitikti – tai užsiėmusios, tai prastai jaučiasi, tai šiaip ne nuotaika. Žodžiu, neretai viskas baigiasi taip, kad santykius nutraukia ne šio ženklo atstovas, o pasakų nebenorinti klausyti kita pusė.

Viskas turi būti gražu, tad ir išsiskirti Svarstyklės nori ramiai, be pykčių, draugiškai. Tačiau ar tai įmanoma? Keisčiausia yra tai, kad neretai, jausmams atvėsus, aistrai išgaravus, jos elgiasi priešingai, nei paprastai tokiais atvejais būtų logiška – gali rodyti daugiau dėmesio, dažniau apsikabinti. Taip šio ženklo atstovai tikisi nuslėpti nemalonią tiesą, bet ji vis tiek kada nors išaiškėja...

Skorpionai lengvai suprantami. Kadangi yra labai aistringos asmenybės, jei myli, jie yra pakilios nuotaikos ir labai aiškiai demonstruoja savo meilę, būna itin dėmesingi. Jausmams pasikeitus, lygiai taip pat pasikeičia ir elgesys – šio ženklo atstovai tampa kandūs, jų pikti juokeliai būna skaudūs ir negailestingi.

Filosofiškieji Šauliai atvėsusius jausmus pabandys išdėstyti žodžiais, netgi paskaitys jums visą kelių valandų paskaitą apie tai, kad taip pasitaiko, tai normalu, bet gyvenimas tęsiasi ir jūs būtinai sutiksite jums skirtąjį, nes taip visatoje sutvarkyta. Šio ženklo atstovas tikrai nenori jūsų skaudinti, tačiau ne visada sugeba būti taktiškas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dalykai, kurių vyrai nepasako moterims

Ožiaragiai apskritai nelinkę labai demonstruoti savo jausmų, tačiau kai myli, mėgsta daugiau laiko praleisti su mylimu žmogumi, domisi jo reikalais. Kai dėmesys sumažėja, o šio ženklo atstovas vis daugiau pasineria į savo darbus, žinokite, – kažkas nebe taip, kaip anksčiau.

Bendraujant su Vandeniais, apskritai labai sunku suprasti, kada draugystė virsta meile ir atvirkščiai. Tiesa, šio ženklo atstovai moka būti romantiški ir drąsiai demonstruoja savo jausmus – dažnai apsikabina, rodo išskirtinį dėmesį. Taigi, jei pajutote, kad Vandenio elgesys pasikeitė taip, kad netikėtai jis pradėjo jus vis mažiau liesti, tapo labiau draugas nei mylimasis, žinokite – laikas rimtam pokalbiui.

Kiekvienam skaudu buvusiam mylimajam pasakyti, kad jausmai pasikeitė ir santykius reikėtų nutraukti, tačiau Žuvims tai padaryti bene sunkiausia. Šio ženklo atstovai gali prisiimti sau visą kaltę dėl to, kad santykių nepavyko išsaugoti, jie atgailaus ir aukosis dėl jūsų, netgi stengsis užglaistyti visus aštrius kampus, bet laikui bėgant vis tiek turės pripažinti tiesą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt