Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Namus remontuokite pasitarę su astrologu

Remontas
Fotolia nuotr. / Remontas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Jei nusprendėte namuose daryti remontą, chaoso ir dulkių neišvengsite. Kur įsigyti kokybiškų medžiagų, o kur rasti profesionalius meistrus? Kas išgriaus sieną ir sutaisys prakiurusius vamzdžius? Gal prieš pradėdami remontą sužinokite, ką pataria astrologai.

Neatsitiktinai egzistuoja pasakymas: „Teaplanko tave remontas.“ Visi žinome, kad tai tikras santykių išbandymas šeimos nariams, o jei dar vyro ir moters nuomonės dėl tapetų, kambario sienų spalvos, šviestuvų ar kitokių smulkmenų skiriasi, lauk tikros bėdos. Tačiau išmanymas, kaip tokiais atvejais elgiasi skirtingų Zodiako ženklų atstovai, gali jums nemažai padėti.

 • Avinas remontuojamoje patalpoje pasiryžęs stvertis bet kokio darbo: nesvarbu, ar tai būtų baldų perstumdymas, ar naujų sienų statymas. Jis dirba itin entuziastingai, kartais net pervertindamas fizines galimybes. Tačiau jo optimizmas būna trumpalaikis ir šiek tiek perdėtas. Artimieji turėtų pristabdyti degantį Aviną, kol šis nesigriebė darbų, kuriuos ne itin išmano. Antraip vietoj naudos bus tik aibė žalos.
 • Jei norite, kad galutinis tikslas būtų tikrai pasiektas, nerasite nieko geriau už Jautį. Jis mėgsta viską analizuoti, detalizuoti. Dažnai susigundo naujomis idėjomis ir pasiūlymais. Tik viena smulkmena – Jaučiai ilgai svarsto. O jei jau sutinka pradėti – džiaukitės. Tai jau kone pusė remonto. Jaučio būste – daug komforto: šildomos grindys, sandarūs langai ir būtinai nuotolinio valdymo pulteliai. Tačiau, nors Jaučiai dievina prabangą ir komfortą, yra be proto taupūs.
 • Jei norite remontą patikėti Dvyniams, turite žinoti, kad jie išradingi, taupūs ir kartais gali būti permainingi. Pavyzdžiui, vieną dieną išdažę sienas gelsvai, kitą jau gali norėti baltų. Tai tikrai ne tie žmonės, kurie trokštų prabangos ar brangių medžiagų. Funkcionalumas ir kainos bei kokybės santykis jiems svarbiausia.
 • Vėžiai dievina jaukumą ir šilumą. Todėl jie nekantraudami laukia remonto. Neapsiriksite, patikėję Vėžiui pasirūpinti statybinėmis medžiagomis ir įrankiais. Jie sugeba rasti geriausios kokybės gaminius už mažiausią kainą. Beje, Vėžiai – ne komandos žmonės. Jie mieliau susiranda ramų kampelį, kuriame tyliai krapštosi, kol kiti intensyviai triūsia.
 • Liūtai – tikrai ne tie žmonės, kurie patys imtųsi remonto darbų. Tačiau jie mikliai ras žmonių, kurie išmano visus darbus, ir pasamdys profesionalus. Liūtą į pagalbą galite kviesti tik tada, jei norite, kad jis vadovautų darbams ir pasakytų savo autoritetingą nuomonę.
 • Geriausiai remonto darbus vykdys Mergelė. Ji dar prieš pusmetį pradeda ruoštis remontui: daugybę kartų aplekia statybos reikmenų parduotuves, turgus ir sandėlius, nuperka visas būtiniausias medžiagas ir dar daug ko „atsargai“. Gimusieji po šiuo zodiako ženklu kruopščiai ieško meistrų, galinčių preciziškai atlikti darbus. Na, o jei nieko gero neranda, patys stveriasi darbų. Ir viską atlieka puikiai. Mergelėms neegzistuoja smulkmė – kiekvienas darbas joms vienodai svarbus, nesvarbu ar klotų grindis ar valytų palanges.
 • Gimusiuosius po Svarstyklių ženklu labiau nei sugedę buitiniai prietaisai ar šiaip kokie nepatogumai erzina estetiniai būsto trūkumai. Juos tiesiog siutina vos matoma oro pūslelė po sienos apmušalu, o varvantis virtuvės čiaupas pykdo tik dėl to, kad negražiai atrodo. Svarstyklės mieliau imasi smulkaus kosmetinio remonto, užuot ką nors iš esmės keitusios. Jos puikiai išmano, kaip mažiausiomis sąnaudomis pasiekti stulbinamą estetinį vaizdą.
„Fotolia“ nuotr./Remonto darbai
„Fotolia“ nuotr./Remonto darbai
 • O štai, jei kalbėsime apie Skorpioną, smulkūs darbai jo nedomina. Jis imasi visko iš esmės. Skorpionas nepabūgs aukščio ir nudažys balkono devintame aukšte fasadą arba iš esmės pakeis būsto planą.
 • Šauliai taip pat neatsilieka gigantiškais planais. Jie tiesiog svaigsta nuo idėjų, aptiktų žurnaluose ir kataloguose arba pamatytų draugų namuose. Ir tuoj pat skuba jas pritaikyti. Šio ženklo žmonėms verta pavydėti entuziazmo, kurio užvaldyti jie stveriasi bet kokios veiklos. Jie dirba ne itin kokybiškai, užtat labai greitai.
 • Puikus darbų vadovas, mokantis teoriją suderinti su praktika, yra Ožiaragis. Jis tikrai viską padarys kaip reikia – sutartu laiku, taikydamas naujausias technologijas, vykdydamas visus įsipareigojimus. Ožiaragis galėtų ir vienas padaryti savo buto remontą.
 • Vandenis lengviausiai pasiduoda avantiūroms remontuodamas būstą. Tiesiog vieną rytą nusprendžia, kad gyvenime per daug monotonijos, todėl būtina ką nors keisti. Ir tiesiog iškart stveriasi veiklos. Į Vandenių būstą irgi dažnai pūsteli permainų vėjai, nes domisi technikos naujienomis ir sugeba dirbti komandoje. Tačiau nepriklausomybė jiems svarbi kaip oras.
 • Emocionalioms Žuvims labai trūksta tikslaus ir kryptingo veiklos plano. Užtat gerų norų – su kaupu. Žuvys – kūrybingos asmenybės, todėl joms būtinas koks nors stiprus stimulas pradėtam darbui baigti. Šio ženklo atstovų mąstymas dažnai prasilenkia su realybe – jie ne visada žino, ko nori. Todėl nieko nuostabaus, jei atvažiavę pirkti raudonų dažų, įsigyja… baltas užuolaidas. Žuvų pradėtas remontas gali tęstis visą amžinybę, mat šeimininkas kartais tiesiog pamiršta, kad jį pradėjo.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt