Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – balandžio 14 d.

Narcizai
„Fotolia“ nuotr. / Narcizai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Iki popietės verčiau gyvenkite įprastu ritmu ir užsiimkite įprastais reikalais. Surizikavę ar pabandę kai ką nauja, nesulauksite jokio atgarsio ar gausite pasiūlymą vėliau pabandyti dar kartelį. Bet kažin ar susigundysite, greičiau savo pastangas nurašysite kaip nuostolius. Vėliau užvaldys entuziazmas ir tikėjimas, kad prieš akis – visas glėbys gėrybių ir nuotykių.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžioje abejosite ir slėpsite savo mintis, tačiau vos atleisite pasitikėjimo vadžias, atkursite ryšius su aplinkiniais. Popiet pateksite ten, kur jums komfortiška, kur galite neriboti savęs ir kurti neaprėpiamo dydžio planus. Ne pro šalį būtų leisti jiems subręsti ar įsitikinti, kiek jie iš tiesų jums svarbūs.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Iki popietės norėdami įtikti savo parneriams dažniau nusivilsite, nes sulauksite ne palaikymo, o skeptiškumo jūsų planų atžvilgiu. Vėliau suprasite, kad tai jus nuo kažko apsaugojo. Popietę jūsų pastangos bus skirtos tam, kad, įkvėpę kitus žmones ir jiems padėję, pasiektumėte bendrų rezultatų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mintys gydo ir sargdina

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte užsiimkite tuo, kas patikrinta ir žinoma, palikdami naujoves kitiems kartams. Nors išsiskirsite darbštumu, jūsų poelgiais bus kam suabejoti ir atsiras, kas jus norės pamokyti, tad derėtų rinktis kitus kelius. Vėliau liaukitės spyriotis, kai jūsų partneriai jums norės parodyti geriausią kelią.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nepervertindami savo galimybių, mėgaukitės visais dienos pradžios teikiamais džiaugsmais ir nemalonumų nedramatizuokite. Vos nuspręsite geru dalintis, tuo susidomės jums reikalingi žmonės. Popiet, apžvelgiant kasdienes aktualijas, kurios iki šiol atrodė ne jūs nosiai, atrodys, kad viskas įmanoma.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos pradžioje sieksite kiek įmanoma labiau atsiriboti nuo jums nemalonių žmonių ar situacijų ir susikurti kuo jaukesnę erdvę. Jei iki popietės nauji sumanymai kris iš rankų, tai bus ženklas, kad ši diena ne tam. Vėliau kūrybiškai ir džiugiai išpainiosite bet kokią per dieną atsiradusią painiavą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžioje skubėdami sužinoti naujienas ir kitiems jas pranešti, nesistebėkite dėl vėlavimų ir neširskite dėl to, kad nevykdomi pažadai. Visa tai ne iš blogos valios, tačiau pasiteisinimų rasti sunku. Popietės pastangos bus skirtos jūsų namams ir šeimai, į užduotis kibsite su ypatingu užsidegimu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei šiandien jums kiltų minčių, kad neišsiversite be kokio nors menkniekio, neskubėkite jo įsigyti iki popietės. Labai panašu, kad jis jums bus visai nereikalingas ar ilgainiui išryškės kokie nelemti trūkumai. Kai antrąją dienos pusę rasite progą su kai kuo pasišnekučiuoti, būsite linkę daug prisiplanuoti ir prisižadėti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Įsikalę sau į galvą, kad esate atsakingi už kitų žmonių nuotaiką, mažumėlę save pereikvosite. Žinoma, ieškodami sprendimų ir juos siūlydami, daug daugiau nuveiksite, nei barstydami aplink abejones ir nepasitikėjimą. Popietę kitus apdovanoję, ir patys pasijusite gerokai turtingesni.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dalį dienos jūs, o ir jūsų nuomonė mažai kam rūpės. Todėl tik pasirinkę tokias veiklas ir tokią taktiką, kurios leidžia kitiems nekristi į akis, galėsite ramiausiai darbuotis, laukdami didžiojo savaitgalio. Ir kur buvus, kur nebuvus popiet išmuš jūsų valanda – kiti jumyse pamatys autoritetus ir patarėjus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Astrologinė vaistinėlė, arba kokie augalai tinkamiausi jūsų Zodiako ženklui

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Regis, dienos pradžioje būsite nepatiklūs komandos narių ar bičiulių atžvilgiu, kas galbūt kels jų nepasitenkinimą, tačiau sustabdys nuo neapgalvotų poelgių. O jie iki popietės tiesiog painiosis po kojomis. Vėliau atsisakykite gundančių pasiūlymų ir traukitės į paskutinį planą pailsėti ar tyliai daryti gerus darbus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums be galo rūpės visiems parodyti, kad esate verti pačio aukščiausio įvertinimo už savo pastangas. Triūsdami iš širdies, įsitikinkite, kad daugiau laiko atriekiate ne naujiems projektams, o įprastai veiklai. Popietės nuotykiai bus patys smagiausi, jei į juos leisitės kartu su savo komanda.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Iki pietų tikėsite savo sėkme ir taip kelsite aplink įtarumo bangas. Nei jums, nei jumis abejojantiesiems neverta prarasti budrumo. Ypač jei tai, kuo užsiimsite, nebus laiko patikrinta veikla. Popiet viena akimi stebėsite tuos, kurie pastebi jūsų nuopelnus, ir nesiliausite stengtis.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt