Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – balandžio 21 d.

Dienos horoskopas
Fotolia nuotr. / Dienos horoskopas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien į viską žvelgsime kiek kitu kampu, nei esame įpratę, imsimės to, kam paprastai nekyla rankos ir grįšime prie neišsemtos temos. Gims kitokie sprendimai, kuriems pakaks iniciatyvos įgyvendinti ir noro atsakingai taisyti senas klaidas. Marsas Dvyniuose, todėl netruks energijos šnekoms ir naujienoms rinkti bei jomis dalintis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Darbe ar tarp draugų jausitės lyg žuvis vandeny, kur jūsų idėjos ir žinios bus ypač reikalingos. Gavę leidimą perimti iniciatyvą į savo rankas, išsakykite savo požiūrį, tačiau venkite kitiems vadovauti, nes laisvė ir galimybė rinktis – užvis svarbiau. Jūsų ženklo valdovas Dvyniuose, taigi nerkite į žinių ir bendravimo sūkurį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Turėsite ne tik daug veiklos, bet ir poreikio savo pastangų dėka pasijusti svarbūs ir užkariauti kitų žmonių simpatijas. Tai pavyks neįprastai sprendžiant įprastas problemas. Dar daugiau nuveiksite gavę kitų žmonių palaikymą ir iškėlę aikštėn kokią nors aktualiją. Veiksmo planeta palieka jūsų ženklą, taigi metas energiją investuoti į savo gerovę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Bildukai – pramanas, fantazija ar realybė? Kaip su jais susigyventi?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Žinios, akiratis ir įsitikinimai padės jums užsitarnauti kitų žmonių dėmesį. Būsite mėgstami ir populiarūs, jei išklausysite kitus, priimdami net pačius keisčiausius kolegų pasiūlymus ir rimtas partnerių pastabas. Marsas jūsų ženkle pavers jus tikra energijos bomba, kuri sukels visus ant kojų dėl naujienų gausos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien ne kaskart pavyks elgtis taip, kad jus suprastų. Darbo planai netikėtai keisis, o kolegos noriai teiks siūlymus, kuriuos dėl sklandesnio bendradarbiavimo ir šventos ramybės būtų geriau priimti. Regis, geriausi pasirinkimai bus tie, kurie tinka visiems. O savo energiją nuo šiol skirkite kovai su savo silpnybėmis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Į savo planus įtraukę kitą asmenį ir atsižvelgę į jo poreikius, pakoreguokite savo planus, o jei prireiks, ir požiūrį. Tai tikrai geriau, nei piršti savo nuomonę ar siūlyti jums tinkamą dienos scenarijų. Marsas atakuoja jūsų komandos sritį, todėl svarbiausia – ne kovoti tarpusavyje, o susivienyti dėl bendro tikslo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pajutę laisvės ir netikėtumo dvasią, šiandien norėsite taikyti neišbandytus metodus darbo vietoje ar buityje. Bus kas motyvuoja ir bus kas primena, ko vis dar neatlikote dėl savo šeimos. Užuot sutrikę, pajusite, kad tai jums padeda nepasiklysti. Pasikeitusi Marso padėtis negailės energijos jūsų tikslams ir pergalėms darbe.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų kūriniui, pomėgiui, veiklai ar jausmų objektui šiandien reikės jūsų išskirtinio dėmesio. Siekdami kuo geriau patenkinti to asmens pageidavimus ar kuo geriau įvykdyti savo pačių sumanymą, originaliai, bet rimtai taikysite informaciją ir panaudosite ryšius. Marsas oro ženkle – kvietimas leistis į tikrą ar žinių kelionę.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Per dieną originaliai ir atsakingai tvarkysite savo asmeninius ir kitus reikaliukus. Eidami ten, kur dar nebuvote ir elgdamiesi taip, kaip dar nesielgėte, labiau išnaudosite šios dienos stiprybes. Kol Marsas bus Dvynių ženkle, jausitės prieštaringai – pavyks nuveikti tiek, kiek seksis priimti kitų pagalbą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Laimingos vedybos pagal amžiaus skirtumą

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jums šiandien reikalingi kontaktai megsis sklandžiai. Ypač jei būsite smalsūs ir ieškosite kitokių požiūrių į įprastus dalykus, sutiksite įdomių žmonių ir priminsite jiems kai kuriuos dalykus, kuriuos jie ignoravo ar pamiršo. Marsas jūsų santykių srityje, todėl numatykite su partneriais bendrus siekius, užuot pradėję varžybas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien kiek kitaip tvarkysitės su savo pinigais. Turėdami planų, įtraukite į juos kitus, nes tai padidins jūsų galimybes. O jei koks praeities skaudulys jums aktualus, ieškokite kaip jį išgydyti. Marsas Dvyniuose jums paskatinimas negailėti energijos kasdienėms pareigoms atlikti, savijautai pagerinti ir kūnui lavinti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Be didelių pastangų šiandien išsiskirsite iš minios. Gausite keistų žinių, kurias paskelbę, sužadinsite kitų žmonių susižavėjimą ir norą jus kopijuoti. Nepaisant to, draugų pastabas pravartu išklausyti. Oro stichiją lankantis Marsas nepašykštės energijos kūrybiškumui, flirtui ir žaidimams su atžalomis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kai nebus lengva susitarti tu kitais ir su savimi, rinksitės vietą, kurioje savaip viską sudėliosite. Apie savo asmenines taisykles kitiems nepasakokite, o tyliai kitus išklausę, vykdykite neįvykdytus profesinius sumanymus. Dėl Marso įtakos liaukitės planuoti ir imkitės namų darbų.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt