Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – balandžio 7 d.

Žibuoklės
„Shutterstock“ nuotr. / Žibuoklės
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien būsime susirūpinę dėl to, kad viskas vyktų nepriekaištingai. Visa, ką darysime, bus skirta tam, kas pasaulis aplink patobulėtų. Pernelyg nesileisdami į kalbas, tinkamai išsakysime savo mintis, padedančias parodyti, ką ir kaip privalu atlikti. Galiausiai užvaldys norai, kurių visų įvykdyti bus neįmanoma, o tai trikdys santykius.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Susitelkę į darbą ir kitas kasdienes užduotis, viską atliksite itin kruopščiai, tikslias ir nuosekliai, be to, gerai žinodami, kodėl to reikia. Jūsų gabumams ir įgūdžiams bus kur atsiskleisti ir netgi patobulėti. Deja, jūsų lūkesčiai dėl antrosios pusės gali nuvesti toli, bet nesuteikti trokštamo pasitenkinimo.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Turėsite visas sąlygas saviraiškai ir jomis nepriekaištingai pasinaudosite. Tam talkins laiku išsakytos mintys, kurios sudomins pašnekovus. Tiesa, kritikos niekam, net sau nepagailėsite. Tiesa, taip įsitrauksite į darbą, jog pamiršite laiku paspausti „stop“ mygtuką.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nors turėsite daugybę užduočių darbe, nemažai savo dienos laiko ar minčių skirsite asmeniniam gyvenimui. Regis, kažkokį ankstesnį neaiškumą pavyks įminti. Nuo jūsų asmeninių ar komandinių siekių atitrauks mylimiausiųjų norai ir prašymai, kuriuos, viską atidėję, vykdysite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Balandžio mėnesio horoskopas

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien tobulumo sieksite, pasitelkę žodžio galią, savo ryšius ir žinias. Ir visokiausi pasitarimai, pasikeitimai idėjomis ir įvykių aptarimai grupėje vyks neįtikėtinai sklandžiai. Tiesa, jūsų troškimą kuo geriau pasirodyti profesinėje arenoje gesins jūsų namų reikalai, kurių ignoruoti niekaip negalėsite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią dieną išsakyti žodžiai ir jais išreikšti ketinimai bus ne tuščios ambicijos, bet reali galimybė iš to gauti naudos. Ne tik skaičiuokite naudą, bet ieškokite, kaip pritaikyti savo gebėjimus. Neperlenkite lazdos, bandydami ieškoti paaiškinimų tam, ką žinote ar kuo tikite. Tie, kam to reikia, patikės jumis ir be įrodymų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei mėgstate planuoti ir skirti dėmesį detalėms bei įvairiausioms gyvenimo smulkmenoms, ši diena jūsų. Kalbėsite įtikinamai ir išmokysite kitus to, ką puikiai išmanote patys. Deja, lengvai žadėsite prisidėti prie bendrų sumanymų, tačiau šiuos pažadus ateityje bus sunku įvykdyti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pageidausite kuo greičiau įšokti į savaitgalio traukinį ir nurūkti juo link pramogų ir linksmybių. Tai bus įmanoma pirmiausia atlikus visokius antraeilius vaidmenis. Laimė, vykusiai įminsite vieną kitą mįslę ar gausite lėšų labdarai. Tačiau savo galių nepervertinkite, o leiskite kitiems nuspręsti, kiek jums leista.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Komandinius žaidimus žaisite tobulai. Seksis girdėti tai, ką sako tiek kolegos, tiek jūsų priešininkai. Parodę savo darbštumą, galbūt gausite ir aukštesnį nei eilinio žaidėjo vaidmenį. Kai kas bus linkę jumis pasinaudoti, o to visai nepastebėdami, pakenksite savo sveikatai ar sutrikdysite užtarnautą savaitgalio poilsį.

DAUGIAU APIE TAI SKAITYKITE: Savaitės dienų magija

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien norėdami patekti ten, kur reikia, parenkite tikslų ir aiškų veiksmų planą. Kuo konkretesni ir smulkmeniškesni būsite, tuo geriau įvykdysite savo misiją. Regis, bus ir talkininkų, kurie pirmiausia viską norės išsiaiškinti. Galiausiai bus sunku priimti sprendimą ir atmesti tobulus bičiulių pasiūlymus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kuo atidesni būsite iš pirmo žvilgsnio nereikšmingiems dalykams, tuo daugiau sužinosite, tuo tolimesnes perspektyvas sau atskleisite ir tuo daugiau žmonių sudominsite. Pavyks rasti tinkamų žodžių, siekiant paaiškinti tai, ką sumanėte. Beje, paaukoję malonias akimirkas namuose dėl darbo, šį tą pralošite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tai, ko iš jūsų reikalaus žmonės ir aplinkybės, jums šiandien visai nereikės. Tačiau dėl šventos ramybės kai ką atliksite. Tiesa, pavyks susitarti su namiškiais ar kai ką iš jų sužinoti. Be to, jums įprastą bendravimą trikdys žmonės, kurie turi savo nuomonę apie tai, ką jūs šnekate. Lengvai įsisuksite į tuščias diskusijas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Susiraskite žmonių, kurie jums parodys kryptį ir padės rasti malonumų mažuose dalykuose. Bus puikių susitikimų ir pokalbių, o į kritiką žvelkite lyg į kokį būtiną dienos prieskonį. Ir jei patys negalėsite patenkinti savo norų, nesuteikite kitiems laimės tuos norus išpildyti, antraip vėliau nusigraušite nagus.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt