Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – birželio 2 d.

Smėlio laikrodis
„Fotolia“ nuotr. / Smėlio laikrodis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Visą dieną paskendę mažuose rūpestėliuose, būsite ypač darbštūs, kruopštūs ir tikslūs, tinkamai aptarsite aktualijas ir į jas įsigilinsite. Vakarop nelabai pasitikėsite kitais, be galo ir be krašto tikrinsite, ar viskas atlikta be priekaištų, bet vis dėl to nenuleisite rankų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Išsiruošite pasirūpinti kasdienėmis užduotimis, buitimi ir sveikata. Tai seksis tol, kol nenukreipsite savo žvilgsnio kur nors tolyn, tikėdamiesi daugiau pamatyti, sužinoti ar išmokti. Kai jūsų mintis užvaldys noras visur įvesti tvarką, perdėtas kritiškumas įkyriai trukdys įvykdyti sumanymą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Su malonumu atlikdami dienos užduotis didelio pranašumo prieš kitus neįgysite, tačiau dienos tai netemdys. Jūsų planus veikiau trikdys ir nuotaikas drums skeptikų noras pakeisti jūsų naudojamas priemones kitomis. Turėdami žinių, žūtbūt norėsite jas paskleisti, nelaukdami, kol apims nepasitikėjimas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Birželio horoskopas

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nusibrėžę saugias ribas, nenorėsite, kad kas nors jas pažeistų. Todėl rinksitės ką nors pažįstama ir sava. Deja, tai neapsaugos nuo iššūkių, susijusių su kitais žmonėmis ir jų reikalavimais. Juos atremsite tiksliai žinodami, ko siekiate, ir saugodami tai, kas jums brangu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Noriai leisitės bendrauti, ieškoti informacijos, mokytis ir dalintis tuo, ką žinote. Tačiau įvairios pareigos neleis būti nerūpestingiems. Jūsų pasirinkimus kiek ribos darbų gausa ar kolegų nepasitikėjimas. Parodę jiems, kad jums rūpi bendra veikla, neprašausite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Poreikis ką nors įsigyti ar kitaip įsitvirtinti jus motyvuos labiau nei visos kitos priežastys. Rinksitės patikrintus kelius ir ieškosite norinčiųjų prisijungti prie jūsų sumanymų. Rizikuoti nenorėsite, tačiau nevalingai rinksitės rizikingus būdus išlikti. Jie ne visiems bus suprantami.

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų svarba šios dienos įvykiuose niekas neabejos ir apie tai jums nė nereikės kitiems priminti. Jus veikiau kopijuos, nei kritikuos. Savo nuotaiką atvirai demonstruosite ir negalėsite nuslėpti net įnikę į darbus. Kai kas nors namuose turės jums nepelnytų pretenzijų, elkitės taip, kaip jums atrodo tinkama.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nebūsite linkę afišuotis be svarbios priežasties, todėl tyliai plušėsite vienumoje, nesitikėdami ir nenorėdami į save atkreipti kitų dėmesio. Trukdys nebent būtinybė dalyvauti įvairiuose susitikimuose ir pokalbiuose. Tačiau net ir visą širdį tam atidavę, reikalingos informacijos vis tiek negausite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Magiškas motinos ir kūdikio ryšys

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Vadovaudamiesi komandinio darbo taisyklėmis rasite sprendimą bet kokioje situacijoje. Paslaugumas, atidumas kitų žodžiams ir noras suprasti jums padės. Tačiau norintieji būti gerais komandos nariais vis dėlto supras, jog jiems kažko trūksta: įgūdžių, savivertės ar kokio materialus daikto.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Noriai imsitės darbo, žinodami, ko siekiate, būdami nuoseklūs, atidūs, darbštūs ir kruopštūs. Galimas daiktas, tapsite itin reiklūs ar net griežti sau ir kitiems. Kiek per daug atsakomybės sau ant pečių užsikraudami, išeikvosite nemažai energijos. To nepripažindami, rasite, kas tai jums primins.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nenuostabu, jei tai, kas kitiems šiandien neišsprendžiama problema, jums yra vieni niekai. Optimizmo nestokosite ir jo kiekį didinsite paprastais konkrečiais darbais. Tačiau ne viskas pasiteisins. Norėdami būti visa galva aukštesni už kitus, neišvengsite būtinybės ištaisyti kelias praeities klaidas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien turėsite progą suprasti, kokie patikimi žmonės yra šalia jūsų, tačiau tam reikės klausytis ir girdėti tai, kas kalbama aplink. Neverta nusiminti, jei kažkas iš bičiulių ar komandos narių ko nors iš jūsų pareikalaus ar primins, ko visai nenorite girdėti. Ko iš to išmoksite, sužinosite tik pabandę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Atsiremkite į kitą žmogų, kuris paprastais, bet patikimais būdais padės jums priimti teisingus sprendimus. O kai darbo krūvis bus jums per sunkus, nepasitikėkite vien savimi, norėdami išplaukti. Tačiau ir nesislėpkite kitiems už nugaros, kad išvengtumėte atsakomybės naštos.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt