Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – birželio 9 d.

Pilnatis
„Fotolia“ nuotr. / Pilnatis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Dėl pilnaties Šaulio ženkle stiprės nuotykių troškimas. Nors kliūčių nesumažės, norėsis daugiau turėti, pasiekti, sužinoti, pamatyti ar pažinti. Tam galimybes atvers tiesiai judėti pradėjęs Jupiteris, atsakingas už šią pilnatį ir už tai, kad matytume toliau savo nosies. Dėl mus glostančio žvilgsnio ryšimės perplaukti upę.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Tikėsite savimi ir tuo, ką jums gali pasiūlyti patirtis, požiūris ir žinios. Būkite tikri dėl to, ką numatėte, ir kiti netrukus jumis patikės. Jei dalis ankstesnių lūkesčių dėl kelionių ar jūsų įtakos juda ne ta kryptimi, metas pasitaisyti. Namiškiai pasistengs, kad turėtumėte ūpo juos ar namus kaip nors praturtinti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tie, kurie pasijus vieniši mūšio lauke, turbūt supras, kad patys nepakankamai pasitikėjo kitais. Pilnatis – puikus metas suprasti, kad keliauti per įveikiamas ir neįveikiamas kliūtis reikia kartu su tais, kuriais privalu pasitikėti. Be to, su malonumu žavėsite tuos, kuriuos šiandien sutiksite. O sutiksite nemažai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip išvalyti namų energiją

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei jūsų santykiai rutuliojasi visiškai ne taip, kaip turėtų, šiandien paaiškės, kurį skaudulį gydyti. Turėsite sąlygas nepalikti visko taip, kaip buvo, išeisite iš komforto zonos, kad santykiai neštų džiaugsmą ir nesibaigiančias galimybes. Tyloje gims sprendimai, kaip sustiprinti saugumą ir padėti gausos pamatus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Visuomet jautrūs pilnaties poveikiui, ir šįkart neliksite jai abejingi. Tačiau ši pilnatis jums gali atnešti palengvėjimo jausmą ir daugiau galimybių suteikti jūsų kasdienybei: sveikatos, darnius santykius su kolegomis ir priemones, kurios padės visa tai patobulinti. Be to, jūsų entuziazmas padės įgyti simpatijų tarp bičiulių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pilnatis žadins žaidėjo dvasią, kuri buvo prisnūdusi ar nebuvo tinkamai išnaudota. Jei pasitaikytų galimybė leistis į romantiškus nuotykius, įsitikinkite, kad ankstesni gerbėjai negieda serenadų jums po langais. Savo tikslų darbe sieksite tyliai, tačiau ne mažiau aktyviai, išnaudodami vadovų simpatijas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pilnaties šviesa šiandien apšvies jūsų namus. Dėl to taps aišku, kokie asmeninio gyvenimo aspektai buvo nepakankamai išnaudoti tam, kad gyvenantieji po jūsų namų stogu patirtų pilnatvę. Gavę progą padaryti kai ką dėl šeimos, netrypčiosite vietoje. Negana to, turėsite žinių, padėsiančių šio to išmokyti savo kolegas ar bičiulius.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Bendravimui ir artimiems ryšiams turėsite atriekti šiek tiek savo laiko. Visa tai tam, kad jūsų ryšiai plėstųsi, skleidžiama informacija būtų išgirsta, o jūs galėtumėte mokytis ne vien iš knygų ar mokytojų, bet ir iš žmonių ir aplinkybių. Siekti profesinių tikslų padės noriai tiesiantieji pagalbos ar paramos pilną ranką.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Stokojantieji saugumo, materialinės gerovės ir savivertės jausmo šiandien gali pasijusti kur kas geriau. Naudokite savo talentus ir tikėkite savimi, užuot apsikrovę reikalingais ar mažiau reikalingais daiktais. Tokiu būdu atrasite visa, ko jums iki šiol trūko. Gindami savo nuomonę, užkariausite palankumą tų, kurie jums patinka.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kartu su pilnatimi jūsų ženkle Jupiteris keis kryptį. O tai gera naujiena jums, kaip asmenybei, siekiančiai plėsti savo įtakas, įgyti daugiau pagarbos ir didinti gerbėjų ratą. Rasite, kas jūsų asmenybei trukdo tinkamai atsiskleisti. Mokėsite pritraukti ir tuos, kurie jūsų kasdienę naštą padarys ne tik lengvesnę, bet ir malonesnę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nenorėsite lįsti kitiems į akis. Didžiausias augimas ir plačiausios perspektyvos jums versis, jei padėsite kitiems ir dėl kitų žmonių pamiršite savo poreikius. Klysite, ieškodami kaltų dėl savo nesėkmių, o laimėsite ieškodami kam praskaidrinti gyvenimą. Tai kompensuos romantiški įspūdžiai ir viskas, ką galima patirti dviese.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Komandinės idėjos įgis pagreitį, jei pasinaudosite pasiūlymais atmesti tai, kas trukdo, o rinktis visa, kas padeda pasiekti bendros sėkmės. Kaip tik dabar įmanoma kai ką, ko anksčiau nepadarėte, atlikti ir dėl savo pačių ateities. Malonių ar sočių akimirkų rasite namuose, kur iki soties galėsite mėgautis kasdienybės teikiamais privalumais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Užuot lipę į atostogų traukinį, geriau pasirūpinkite savo karjera. Užsidarė tos durys, kurios anksčiau buvo atviros? Vadinasi, ne tas pasirinkote. Paaiškės, kas nepadaryta ir kaip tai pakeisti. Tiesa, pažinčių ir bendravimo jokiu būdu neatsisakykite, nes tai šitaip malonu.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt