Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – gegužės 19 d.

Žydi alyvos
Fotolia nuotr. / Žydi alyvos
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Visą dieną besišnekučiuodami ir savo mintimis dalindamiesi rasime racionalių sprendimų. Gali būti, kad suprasime, jog tam turime visai neprastą įdirbį. Be to, atsiras begalinių norų, kurie bus sunkiai patenkinami. Tačiau manysime, kad be jų negalime gyventi ir tikėsime, kad viskas įmanoma.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Užuot ieškoję ko nors viliojančio priešakyje, atkreipkite dėmesį į tai, kas liko neatlikta praeityje. Pavyks atrasti neišnaudotų progų ir sužinoti, ką ir kaip derėtų pataisyti. Iš savo partnerių tikėsitės nemažai, gal net daugiau, nei jie norės jums duoti. Tačiau jei tinkamai pamotyvuosite, galbūt situacija iš esmės pasikeis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savo stiprybes ir iškalbą geriausiai visą dieną naudosite komandiniame darbe. Taigi pasiruoškite tam, jog jūsų klausysis. Taip pat šiandien darbe žadėsite daugiau, nei galite įvykdyti. Tiesa, jei esate pasiruošę kai ko atsisakyti dėl to, kad kai ką atliktumėte ar kam nors įtiktumėte, galite pasielgti kiek neapdairiai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Mėgausitės dėmesiu ir pagarba, o pražysite ir sustiprėsite, kai jūsų darbo rezultatai bus iš toli matomi. Tiesa, tam tikrus svarbius darbus atliksite tolėliau nuo visa stebinčių akių ar bent gausite patarimų, kaip tai atlikti. Dėl savo indėlio į komandinį darbą ar norėdami sužavėti draugus, mažumėlę surizikuosite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip puoselėti grožį pagal Mėnulio kalendorių

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Turėsite nemažai norų ir planų, apie kuriuos svajoti ir dėl kurių ko nors imtis jums niekas netrukdys. Priešingai, šį tą įgyvendinti padės kolegos ar bičiuliai. Meilės darbui daugės dėl asmeninių priežasčių, tačiau nepainiokite vieno su kitu, antraip kai kurių namų ar darbo privalumų teks atsisakyti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien darbe sulauksite pakankamai pagalbos, jei išdrįsite pasitikėti tais, kurie jums nori ir gali kai ką pasiūlyti. Tiesa, lengvai patikėsite visokia aplink jus sklandančia informacija ir net bandysite kitiems ką nors įteigti. Pakvietimai, pažintys ir pasiūlymai vis dėlto neatvers tiek daug durų kaip jums norėtųsi.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Iniciatyvą mieliau perleisite kitiems, tačiau jūsų pažiūros ar žinios pasieks partnerių ausis ir gal net taps jūsų santykių prieskoniu. Be to, lūkuriuosite dosnių pasiūlymų ir net menkiausią dovanėlę vertinsite kaip didžiulį laimikį. Verčiau gerai apsidairykite, gal patys galite sau ir kitiems kur kas daugiau pasiūlyti?

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Visą dieną būsite atsidavę darbui ir mokėsite pritaikyti tuos pasiūlymus ar informaciją, kurią jums suteiks kiti žmonės. Nemažiau ji praverstų ir dėl sveiktos ar buities patobulinimų. Knietės ir santykių tema. Beje, gerokai per didelį glėbį pažadų jai ar jam įteksite, norėdami brangų asmenį pamaloninti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jums pakaks kūrybinės ugnelės, kuri domins ir tuos, kurie šalia jūsų. Regis, jie turės ką pasiūlyti, kad papildytų jūsų projektus, padėtų juos įgyvendinti ar pristatyti. Meilė darbui griaus slaptą troškimą, pasprukus kuo toliau nuo visko, pailsėti. O kasdieniai džiaugsmai sutrukdys jūsų labdaringus ar kitus altruistiškus planus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Naudodami informaciją, pavyzdžiui, gautą iš kolegų, šiandien geriau susitvarkysite su savo asmeninio gyvenimo iššūkiais. Buities, sveikatos ar kitos užduotys taip pat gali būti vykusiai įveiktos. Kažkas iš bičiulių neišpildys jūsų grandiozinių lūkesčių, todėl verčiau pasikliaukite savimi, užuot laukę malonių iš kitų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ieškodami informacijos, pašnekovų ir to, kas padėtų jums jaustis įvykių sūkuryje, viso to gėrio rasite į valias. Regis, ir puikiai leidžiamas laikas pralėks it nepastebėtas. Viena, ko nederėtų daryti, tai neperlenkti lazdos, derinant šeimos ir karjeros poreikius. Kaip išlaikyti pusiausvyrą, stenkitės pajausti patys.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei kils planų ką nors įsigyti, turbūt visų pirma atsižvelgsite į šeimos narių poreikius. Ir, regis, neapsiriksite. Jie pasistengs, kad pasirinktumėte tinkamai. Džiaugsmas, kurį patirsite bendraudami, mokydamiesi ar dalindamiesi informacija, dar labiau padidės dėl to, kad atsiras jums pritariančiųjų. Tačiau įsitikinkite, ar tikrai visi jus supranta.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Panorėję be vargo tapsite kitų žmonių įkvėpimo šaltiniu ar pavyzdžiu. Gal net pavyks gautą informaciją tinkamai panaudoti ir per toli nenutolti nuo pagrindinio objekto. Finansiniai lūkesčiai kitų žmonių atžvilgiu bus nevaldomi, todėl paraginti surizikuoti, pasitikrinkite, ar neaukojate savo brangenybių.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt