Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – gegužės 26 d.

Tulpės
„Fotolia“ nuotr. / Tulpės
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Leisimės ieškoti to, ko užsigeisime, tikėdami, kad viskas įmanoma ir viską galima pasiekti, jei tik labai norime. Deja, kai ką vertinsime ne visai adekvačiai, tiesiog įsivaizduodami, kad taip yra, ir net nebandydami patikrinti realybėje. Vakare lengvai keisimės komplimentais ir drąsiai reikšime savo jausmus.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Apimti smalsumo, noro išmokti ir sužinoti, sutikti ir susipažinti, veršitės pirmyn. Ir kai horizonte atsiras kurstančių šiuos norus, tapsite ypač šnekūs ir optimistiški, mokėsite sudominti savo kalbomis bet kurį pašnekovą. Jei tuščioms aukoms laiko neiššvaistysite, vakare tinkamai atskleisite savo žavesį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Neliksite abejingi tam, kaip jus vertina aplinkiniai. Bus svarbu, kaip kiti reaguoja į jūsų darbą, gebėjimus ir indėlį į kasdienę veiklą. Dalindamiesi vilsitės sulaukti kitų žmonių dėkingumo. Draugams atiduosite daugiau, nei reikia, o savo slaptus troškimus bandysite kokiais nors būdais įgyvendinti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų kalbos liesis it sraunūs upeliai. Niekas ne tik nebandys jūsų nutildyti, bet veikiau skatins kalbėti, nes su jumis bus gera būti ir bendrauti. Kalbėsite ne šiaip sau, bet ir tam, kad geriau išreikštumėte save ar kitus pradžiugintumėte. Tačiau atsisakykite fantazijų, susijusių su darbu, ir parodykite draugams, kokie yra jums brangūs.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip košmarai atskleidžia jūsų tamsiąją pusę?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Linksite į vienatvę ar į akis kuo mažiau krentančią veiklą. Atgaivą rasite namuose, tad imkitės kokios mielos veiklos ar tiesiog pabendraukite su artimais žmonėmis. Jei kai kas iš toli ims sukti jums galvą, nekreipkite per daug dėmesio. Tačiau nepraleiskite pro ausis to, kas susiję su jūsų profesine veikla ir tikslais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nesunkiai užsitarnausite bičiulių ar bendražygių pasitikėjimą. Būdami atidūs informacijai ir naujienoms, žmonėms, kurie turi ką jums papasakoti ar ko išmokyti, dar akyviau įsitrauksite į komandinius žaidimus. Koją kiš nebent bendri finansiniai klausimai, o viską užglaistys sutampantys požiūriai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pasiruošę nuoširdžiai stengtis dėl savo profesinės sėkmės, tikrai nagų nenusvilsite, o atversite sau daugiau perspektyvų. Pakaks gebėjimų ir įgūdžių, padėsiančių susirinkti ne vieną trofėjų. Tačiau neperleiskite visų įgaliojimų parneriams, geriau teikite jiems reikalingą paramą ir pagalbą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Turimos žinios, įsitikinimai ar sukaupta patirtis bus tai, kuo būsite pranašesni už kitus ir kuo sudominsite bet ką. Jūsų asmeninės savybės, pavyzdžiui, teisingumo siekis, diplomatiškumas ir tolerancija, taip pat pelnys jums keletą papildomų taškų. Juos ir progą įgyti pasekėjų prarastumėte, jei imtumėte pataikauti savo silpnybėms.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Į dienos nuotykius leisitės būdami kiek uždaresni už kitus, galbūt nuogąstaudami, kad kiti iš jūsų išpeš kokias nors paslaptys. Tačiau būsite pasiruošę padėti kiekvienam, kuris to paprašys. Įkalbėję kitus surizikuoti, kažin ar ką nors laimėsite. Vakare sukursite šį tą mielo ir įstabaus savo namuose.

TAIP PAT SKAITYKITE: Likimo skaičiai – raktas į pažinimą

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Turėsite apsčiai noro bendrauti, todėl įsisuksite į visokiausias komandines veiklas ar projektus. Tiesa, ne pro šalį būtų dažniau kitus išklausyti, o tik po to reikšti savo poziciją. Namuose ne viskas bus verta jūsų dėmesio ar vilčių, tačiau jūsų kerai veiks tuos, kuriems bus skirti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Įsisukę į kasdienę rutiną, visai dėl to nesiskųsite. Veikiau joje rasite dalykų, kurie jums bus tikra atgaiva ir palaima: padės kai ko pasiekti. Jums padės ir kažkokie svarbūs autoritetingi žmones. Per daug nepasitikėkite gauta informacija – ji bus netikra. Namuose rasite motyvą imtis vieno svarbaus darbo.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Aplink bus džiugu ir kūrybiška – tikrai palanki terpė save išreikšti, kitus sužavėti ir sudominti tuos, kurie jums reikalingi. Jūsų džiaugsmas neturėtų skatinti nepamatuotoms išlaidoms. Dėmesio vertos bus tos žinios, kurios jus ar žmones, su kuriais tuo metu bendrausite, pasieks vakare.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Atsiras daugybė asmeninių užduočių, kurioms reikės jūsų rankų, dėmesio ir atsidavimo. Antraip viskas nebus taip tobula, kaip jums norėtųsi. Regis, ir šeimos nariai noriai kreipsis į jus su įvairiais prašymais. Tačiau jūs ir be prašymų būsite pasiruošę kuo nors artimuosius apdovanoti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt