Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – kovo 10 d.

Medis
„Shutterstock“ nuotr. / Medis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien turėsite visas sąlygas suplakti kokteilį iš originalumo, kūrybiškumo, džiaugsmo ir atsakomybės. Nuo jūsų priklausys, ar tai jums pavyks ir ar rezultatas bus geras. Svarbiausia būti džiugiems, jaustis puikiai ir mėgautis net neįprastu skoniu. Be to, Marsas šiuo metu yra Jaučio ženkle, todėl prieš išsiruošiant į mūšį verta stabtelėti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų ženklo valdovas šiandien paliks jūsų ženklą, skatindamas jūsų aktyvumą materialių vertybių srityje. Ryte jūsų unikalumas geriausiai patrauks kitų asmenų žvilgsnius. O vėliau sulauksite jums reikalingų žiūrovų. Vakare atsakingai imsitės mokytojo ar pamokslautojo vaidmens.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų ženkle nuo šios dienos įsikūręs Marsas neleis tingiai dairytis pro langą, stebint kitų veiksmus. Be to, visą dieną niekaip neatsispirsite norui pasirūpinti savo asmeninio ar šeimos gyvenimo kokybe. Ryte, užuot nuraminę, stulbinsite namiškius, o vakare pasiūlysite galų gale sprendimą, kaip panaudoti lėšas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Marsas nuo šiol gretimame ženkle, todėl prieš imdamiesi veiksmų gerai pasiruoškite ir nugalėkite savo vidinius demonus. Dienos patyrimai neatsieti nuo bendravimo, mokymosi ir trumpų išvykų. Ryte kryptį keisite dėl draugų ar komandos, o vakare klausykitės rimtų partnerių nurodymų ar pamokymų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų komandos sritį lanko Marsas, todėl nuo šiol dažniau ruošitės į komandinius žygius ar konkuruosite su bičiuliais. Visą dieną rūpinsitės savo piniginės turiniu. Ryte, norėdami ją papildyti ar parodyti, ką sugebate, išsiskirsite iš minios. Vakare meilės darbui jums bus galima pavydėti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Skleiskitės kartu su naujuoju žurnalo „Ji“ numeriu!

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nuo šiol dėl pasikeitusios Marso padėties aktyviai reikšitės profesinėje arenoje. Šią paskutinę darbo dieną būsite įsitikinę, kad visas dėmesys privalo atitekti jums ir tik jums. Ryte būsite atviri bet kokioms net pačioms keisčiausioms nuomonėms, o vakare kaip reikiant pasistengsite dėl tų, kuriuos branginate.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų veiksmų objektas nuo šiol bus žinių siekimas, tolimos kelionės ir bandymai kitus išmokyti ar ką nors jiems įrodyti. Šiandien būsite mažiau matomi nei kiti, o ir dėl to nė kiek neapgailestausite. Ryte keiskite kryptį, jei to prašo tie, kuriais pasitikite, o vakare į nuotykius leiskitės, tik įvykdę įsipareigojimus šeimai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Marsas – jūsų bendrų vertybių srityje, todėl aistringai skaičiuoti bendrus pinigus gali būti nelengva, tačiau nemažiau sunku atsispirti kovoms dėl jų. Kita vertus, kartu galėsite nuversti kalnus, jei žinoma neskubėsite. Dieną rūpės būti bičiulių dėmesio centru – ryte keičiant planus dėl partnerių, o vakare aptariant rimtas temas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite pavasarį pasikeisti? Atsirinkite, kas tinka jums

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Susilaikyti nuo konkurencijos su tais, kurie jums svarbūs, gali būti nelengva, nes jūsų partnerystės sritį lanko Marsas. Šį rytą nestandartiškai spręsite buities ir sveikatos galvosūkius. Vakare suprasite, kam ką pasiūlyti, kad jus vertintų tinkamai ir į jūsų gebėjimus būtų atsižvelgta su derama pagarba.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dėl ženklą pakeitusio Marso jūsų energija nuo šiol bus nukreipta į kūno formų dailinimą, sveikatos gerinimą, darbo kokybės ir buities tobulinimą. Visą dieną būsite kupini noro kitus mokyti, įkvėpti ir sudominti, nevengdami netikėtų ir rizikingų sprendimų. Vakare parodytu pavyzdžiu lyg magnetas pritrauksite kitus žmones.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ginti tuos, kurie brangūs, ir investuoti jėgas į kūrybą ir mėgstamą veiklą jums bus svarbu, kol Marsas keliaus Jaučio ženklu. Ryte sumąstysite įvesti keletą pertvarkų savo namuose ir tai bus naujų įspūdžių priežastis. Vakare nesuklysite, jei neliksite abejingi tam, kas atklys iš jūsų praeities.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Marsas – Jaučio ženkle, todėl vis daugiau energijos skirsite šeimai, namams ir kitiems savo asmeninio gyvenimo siekiams. Ryte netikėtas susitikimas ar keistoka pažintis gali kai kuriuos jūsų ir partnerių planus pakreipti netikėta linkme. Vakaro rezultatai tiesiogiai priklausys nuo jūsų bičiulių ar komandos narių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Bendravimui, mokymuisi ir įvairioms išvykoms nuo šiol atrasite daugiau laiko ir energijos. Šį rytą visai neprastai darbe pasirodysite ar net gausite komplimentų dėl savo keistokų gabumų ar įgūdžių, o vakare kuo rimčiausiai įsigilinsite į jums patikėtą užduotį ar iškeltą tikslą.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt