Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – kovo 3 d.

Kačiukai
Fotolia nuotr. / Kačiukai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien gali nutikti išties keistų dalykų, netikėtų permainų, aplankys reikšmingos įžvalgos. Patys to nesuprasdami dairysimės ne pirmyn, o atgal. Esant tokioms aplinkybėms, svarbiausia bus būti čia ir dabar. Tik tokiu būdu iš siurprizų bus daugiau naudos nei žalos, o tai, ką atpūs praeities vėjai, bus galima panaudoti praktiškai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų diena praeis ne veltui, jei neskubėsite, ramiai reaguosite, žinosite, ko norite ir nuosekliai eisite savo pasirinktu bei kruopščiai apgalvotu keliu. Tiesa, šį kelią koreguos gimę sprendimai dėl uždarbio ar gabumų pritaikymas darbe. Žvalgydamiesi pirkinių, pasitikėkite savo skoniu, tačiau apie naudą nesvajokite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei reikės rinktis, rinkitės būti savimi. Tai jums garantuos aplinkinių pagarbą ir gerą savijautą. Jausdami tvirtą pagrindą po kojomis, nenukrypsite nuo teisingo kelio ir viską atliksite nepriekaištingai. Popietę gautos žinios sudarys sąlygas sustiprinti jūsų asmenines įtakas, atverti daugiau ar užmegzti ryšių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien į savo problemas žiūrėsite lyg per padidinamąjį stiklą, o tai trukdys jums pasijusti saugiems ir kitų vertinamiems. Vos pajutę, kad galite būti atstumti, užsidarysite savo pasaulyje. Popiet susiklostys sąlygos neakivaizdžiai daryti įtaką kitiems, tačiau ar tuo pasinaudosite, priklausys vien nuo jūsų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dieną leisite kolegų ar bičiulių apsupti, viskas tekės ramiai ir stabiliai. Pasitikėjimą užsitarnausite, jei nebandysite visko suversti kitiems ant pečių ir nesieksite įrodyti savo pranašumo. O lėtai ir ramiai arsite savo vagą. Vakarop jus pasieks rekomendacijos, kurios gali viską patobulinti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien, kai prieš akis turėsite daugybę užduočių ir noro jas atlikti tobulai, nevalia pasiduoti įtampai ir pradėti blaškytis. Priešingai, svarbiausia – būti tvirtiems: žingsnelis po žingsnelio judėti link pageidaujamo rezultato, kruopščiai apskaičiuoti kiekvieną veiksmą ir galimą pasekmę, būti kantriems ir mėgautis procesu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums pavyks ore tvyrančias galimybes pritaikyti praktiškai. Taigi, pastebėję, išmokę, išgirdę ar sužinoję ką nors, kas verta jūsų dėmesio (kad ir kas tai būtų), nuosekliai, neskubėdami ir nepervertindami jėgų, sieksite tai pritaikyti. Regis, gautos žinios giliai smigs į atmintį, o įdėtos pastangos bus to vertos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Neužsisklęskite ir dienos sumanymuose leiskite dalyvauti kitiems. Iš šios situacijos išloš dauguma. Nors ir sunku ko nors atsisakyti dėl geresnių santykių ir tobulesnio rezultato, surizikuokite. Popiet kai kas iš šeimos narių stumtelės jus imtis konkrečių veiksmų, kad įvyktų realūs pokyčiai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien pabandykite patirti santykių harmoniją. Kaip tai daroma, jums patars jis ar ji, o gal koks svarbus žmogus darbe. Be to, geranoriški jūsų ketinimai sukurti komfortą kitiems sugrįš jums atgal. Popiet bendraudami, mokydamiesi ar kitų klausydamiesi užmegsite dar tvirtesnius ryšius.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų kruopščių ir darbščių rankų šiandien reikės darbe, tačiau už rezultatą daug svarbiau jaustis patogiai. Puiku, jei jums džiaugsmo ir prasmės teiks kasdienės smulkmenos, o gera fizinė ir emocinė savijauta bus indikatorius, jog elgiatės teisingai. Regis, ne pro šalį darbo vietoje pasinaudoti savo gabumais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Konkreti, praktiška ir mėgstama veikla šiandien jums teiks daugiausia džiaugsmo. Be to, bus labai svarbu žinoti, ką ir dėl ko darote. Priešingu atveju, imsite abejoti ir prarasite susidomėjimą. Asmeninės įžvalgos ir įtakos, kurias panaudosite, padarys jūsų dieną harmoningą ir leis atsiskleisti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dėl visapusiško komforto norėsite užsidaryti namuose. Negalėdami juose likti, darbo vietoje susikursite kuo patogesnę aplinką. Jūsų nenoras aktyviai ir energingai veikti nereikš, kad esate apatiški ar tingūs. Tiesiog ilgiau ruošitės, nei įprastai tai darote. Vakarop gali atsirasti priežasčių, kurios skatins imtis permainų namuose.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei neskubėsite, suspėsite visur, kur būsite laukiami. Mėgaukitės galimybe būti įvykių sūkuryje ir pajausti akimirkos žavesį. Popiet bičiulių įtakų sau negalėsite paneigti. Kad ir kuo vaišinsitės vakare ar kitus vaišinsite – patiekalais, pokalbiais ar naujienomis – svarbiausia, jog būtų skanu.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt