Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – kovo 31 d.

Nauja diena
Fotolia nuotr. / Nauja diena
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Ši diena nepasižymės nei veiklumu, nei ypatingais rezultatais. Daugiausia atliks tie, kurie tęs anksčiau pradėtus darbus. Netampykime jaučio už uodegos (Mėnulis Jaučio ženkle), kad jis atliktų tai, ko dar nebandė! Dienos pabaigoje tapsite iniciatyvesni, šnekesni ir norėsite išbandyti anksčiau nebandytą pramogą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šios dienos jūsų pagalbininkai – stabilumas, grožis, nuoseklumas ir užsispyrimas. Tačiau netgi tokį užnugarį turėdami, kai ko nepastebėsite. Ypač tvarkydami finansinius reikalus ar ką nors įsigydami. Išoriškai viskas atrodys puikiai, o turinio klaidos bus nepastebimos. Vakare savo kalbomis ką nors sužavėti bus vienas juokas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kiek egocentriškai elgsitės ir vertinsite kitus. Nors tai bus jūsų koziris, kai kuriose situacijose jo nepanaudosite ar jį pakišę sau pakenksite. Taigi, privalu elgtis apdairiai, net jei ir esate tikri dėl savo pasirinkimų ar galių. Vakare svajosite apie savo lig šiol neįgyvendintą gerovės planą ar paslapčia save apdovanosite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Supratę, kad šiandien jūsų mintys ir poelgiai mažai kam rūpi, laikinai atsitraukite. Tai padės jums neišbarstyti savo energijos veltui ir nepatirti atstūmimo jausmo. Nenorėdami likti tik stebėtojais, mažiau kalbėkite ir rečiau reikškite savo nuomonę. Savo mintims valią suteikite vakare, kai draugai noriai jūsų klausysis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Energiniai vampyrai internete. Kaip saugotis?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Susitelkę į savo ateities siekius, šiandien dažniau leiskite veiksmui vystytis savaime, užuot bandę jį pakreipti savaip. Ta pati taisyklė galios jūsų veikloms kolektyve. Nesiekite užvaldyti naujų erdvių, o geriau kartu pasirūpinkite tomis, kurias jau turite. Vakare užsigeisite pailsėti, bet apie tai, kaip ilsitės, informuosite kuo daugiau asmenų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors turėtumėte prieš akis kalną neišspręstų rūpesčių, jokiu būdu neskubėkite atlikti visų darbų iš karto. Elkitės priešingai. Kuo geriau apgalvosite savo veiksmus ir kuo mažiau rizikuosite, ypač atlikdami kai ką jums neįprasto, tuo diena bus turiningesnė. Vakaras pralėktų džiugiai, dalinantis žiniomis ir nuomonėmis su draugaus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite rimtai nusiteikę ir nenorėsite taikytis su mažais dalykais, kad ir koks žinių ar veiklos objektas jums atsidurtų prieš akis. Dėl savo rimtumo kartais įniksite į tokią veiklą, kuri jums šiandien visai nereikalinga. Įsitikinkite, kad neieškote naujų dalykų, o kartojatės jau žinomus. Dienos pabaigoje bus kalbų ir dalybų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Leiskite kitiems dalyvauti savo planuose, tačiau pernelyg vadžių neatleiskite. Jei nutiks taip, kad ko nors teks atsisakyti, lengva ranka paleiskite, tačiau naujų planų nekurkite, leisdami situacijai grįžti į pradines vėžias. Vakare pasimėgauti kito žmogaus buvimu šalia ir jį suprasti bus ne tik privalu, bet ir malonu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien nelaukite dėmesio ir pagyrimų iš kitų, o patys juos kaip nors pamaloninkite savo žodžiais ar poelgiais. Regis, būsite paskatinti, tačiau stebėkite, ar liaupsės iš tiesų reikalingos jums ir kitiems. Vakarą užpildys pašnekesiai apie patogesnes darbo sąlygas, sveikatą gerinančią mitybą ir gyvenimo būdą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kur sveikatos ieškoti skirtingų Zodiako ženklų atstovams

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tikroji dienos prasmė – tai galimybė pasirūpinti kiekviena buities smulkmena, geresne savijauta ir efektyvesniais darbo rezultatais. Kilus norui ką nors nauja pritaikyti kasdienybėje, turbūt greičiau nusivilsite, nei ko nors imsitės. Vakare kažkas bandys jus sužavėti savo kalbomis ar įtraukti į savo mėgstamas pramogas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Maži dalykai, kuriuos galėsite padaryti dėl savo mėgstamo užsiėmimo, mylimų žmonių ar džiugesnės nuotaikos, padarys jūsų dieną ypatingą. Siekdami atsiskleisti, rinkitės konkrečias priemones ir veikite tik tuomet, kai būsite gerai pasiruošę. Dienai baigiantis, susirūpinsite savo sveikata ar kasdienio gyvenimo kokybe.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei galėtumėte rinktis, tikriausiai nekeltumėte kojos iš vietos, kurioje jums saugu ir, svarbiausia, patogu. Puiku, jei pavyks užsiimti įprasta veikla įprastoje aplinkoje su gerai pažįstamais žmonėmis. O jei užkluptų kelios tingumo akimirkos, nedarykite iš to tragedijos – šiandien tai geriau už riziką. Vakarą užpildys smagūs pašnekesiais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums rūpės su kai kuo pasimatyti ir šį tą aptarti. Nieko tokio, jei nepavyks spėti nuveikti visko, kas sumanyta. Šįkart išmintingiau padaryti mažiau, bet kokybiškai, nei daugiau ir paskubomis. Vakarą praleisite puikiai, jei ką nors pasiūlysite savo šeimai ar išsiruošę ką nors įsigyti savo namams.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt