Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – rugpjūčio 11 d.

Rugiagėlių laukas
Shutterstock nuotr. / Rugiagėlių laukas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Be galo veržlūs, ryžtingi ir skubantys kuo greičiau patekti ten, kur mums reikia, šiandien nesidairysime į tuos, kurie bando įspėti, delsia ar nesiryžta imtis svarbiausių darbų. Kažin ar šiandien mus sudomins kokie nors ilgalaikiai tikslai. Kur kas labiau trokšime to, ką galima atlikti ar gauti nedelsiant.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Skubėdami kuo greičiau ir kuo daugiau nuveikti, nedelsiant pasiekti tikslą, ir kitus įkvėpsite sekti jūsų pėdomis. Mėgaudamiesi jums atitekusiu lyderio vaidmeniu, dažnai pamiršite, kad mūšio lauke esate ne vieni. Savo ryžtą ir užsidegimą panaudokite teigiamiems įspūdžiams sukurti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nesirūpinkite tais, kurie kažkur skuba, dėl kažko kovoja ar šiaip nenustygsta vietoje. Raskite vietą, kurioje galėtumėte nuo visko atsiriboti, ar būdą, leidžiantį ramiai atlikti kas jūsų sumanyta. Toks atsitraukimas padės išvengti beprasmės gaišaties, ginčių ir kovų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite geresnio gyvenimo? Dėkokite ir jauskitės už viską dėkingi!

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Stiprūs ir užtikrinti būsite tik tada, kai aplink bus bendražygių. O dar geriau pasijusite, kai susiklostys palankios sąlygos jiems mažumėlę pavadovauti. Regis, bendriems žygiams ar tarpusavio kovoms lengvai rasite ne vieną priežastį. Užsidegimas blės gretai, kad ir kur, kad ir dėl kokios priežasties jis būtų įsiplieskęs.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Darbas ir profesiniai tikslai atims iš jūsų didžiąją laiko dalį, o atostogaujantieji nepraleis progos kam nors pavadovauti, kad visos pasiklydusios avelės laiku sugrįžtų. Jūsų ambicijų geriau tegul niekas negesina, o jūs savo ryžtą naudokite kūrybiškai. Priversti elgtis skubotai ir paviršutiniškai, išbandykite tai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien kuo puikiausiai eisis viskas, ką įmanoma atlikti greitai. Todėl toli siekiančių planų nekurkite, verčiau gilinkite turimas žinias. Panaudoję tai, ką girdite, plėskite akiratį, nestabdykite savęs, dalinkitės tuo, ką žinote, nes jūsų patirtis, žinios ir įtaiga domins kitus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tokie veržlūs būsite, kad net patiems bus keista, o jei neleisite jūsų skubinti, kitiems užstosite kelią. Tiesa, sunkiai reaguosite į patarimus būti atsargiems ar išmintingiems, jei užuosite ar tolumoje matysite pergalę. Ji bus jūsų, jei kovosite ne su kitais, o su savo silpnybėmis ir leisite kitiems jums padėti.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors šiandien jus trikdys šalia esančiųjų raginimai elgtis spontaniškai, tačiau tik tai bus patikimas būdas gauti ko trokštate. Norėdami, kad jumis tikėtų ir jus palaikytų, sulauksite to su kaupu, tačiau jūsų partneriai nepakęs abejonių. Neryžtingumą padės įveikti žmonės, turintys savybių, kurių jums trūksta.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mėnulio užtemimas vienus apdovanos, kitus nuskriaus

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Visas jėgas ir mintis nukreipę į kasdienybę, šiandien pamiršite pasižvalgyti į šalis. Tegul jūsų užduotys neatitraukia dėmesio nuo judėjimo, tinkamos mitybos ar kitų dalykų, kurie užtikrina gerą savijautą. Darbo vietoje konkuruodami, nieko nepešite, tačiau padėję neryžtingiesiems pasiryžti, kartu laimėsite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kuo puikiausiai žinosite, kaip pasiimti iš dienos visa, kas geriausia, o taip elgdamiesi būsite mažumėlę pranašesni už kitus. Ir to pranašumo jausmo jums reikės lyg oro ar vandens. Norėdami pirmauti, rinksitės tai, kas džiugina, kelia azartą ir padeda patirti įspūdžių, ignoruodami viską, kas jums nuobodu.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Visus kitus planus šiandien užgoš asmeniniai. Manysite, kad jie svarbiausi, ir taškas. Todėl tegul niekas nesivargina jūsų perkalbėti. Puiku, jei pavyks susitelkti ir žinoti, ko norite, tačiau ne kas, jei nepaisysite nuomonių tų, kurie nori jums gero ar konkuruosite su pačiais artimiausiais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Turėsite aibę planų – kur nors nuvykti, susitikti, sužinoti, pranešti – ir būsite nesustabdomi. Galite net įtikėti, kad tokiu būdu vykdote kokią nors ypatingą, itin svarbią misiją. Regis, paskubomis viską atlikdami, atmesite galimas pasekmes ar aplinkinių nuomonę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien būsite itin tiesmukiški, ypač kai norėsite ką nors įgyti. Ilgai nesvarstysite ir tuomet, kaip reikės rinktis norimą prekę, nes tiksliai žinosite, ko jums reikia. Norėdami kam nors įrodyti, kad kai ką sugebate, tapsite kovotojais, galinčiais nurungti bet ką ir niekaip neįstengsite sau pasakyti „stop“.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt