Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – sausio 27 d.

Paukštelis žiemą
Fotolia nuotr. / Paukštelis žiemą
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien, artėjant jaunačiai Vandenio ženkle ir naujiems Gaidžio metams, būtų išmintinga atlikti nebaigtus darbus. Peržiūrėkite praėjusius metus ir, atsikratę to, kas jus laiko praeityje, sudarykite naujų norų ir pasiekimų sąrašą. Tiesa, šventinę nuotaiką, dovanas, meilę ir kitus malonumus reikės užsitarnauti.

Avinas

(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jūsų lūkesčius gali sužlugdyti tie, kurie mano, kad žinote per mažai ir jūsų patirtis per skurdi. Dienai pasibaigus, įvyks svarbiausia metų jaunatis, pradėsianti Gaidžio metus. Deramai išlydėti Senuosius ir pasitikti Naujuosius jums padės draugai ir bendražygiai. Pažvelgę į savo komandą nauju žvilgsniu, atrasite būdą kartu siekti pergalių.

Jautis

(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums gali tekti spręsti sudėtingą galvosūkį, kaip pasidalinti finansus. Dėl to nederėtų nusivilti komanda ar draugais. Juolab kad ši diena svarbi ir ypatinga, nes ji užbaigia vienų metų ciklą ir pradeda naują etapą. Naktį stosianti jaunatis, kuria prasidės Gaidžio metai, – puikus laikas išsikelti ambicingus tikslus profesinėje srityje.

Dvyniai

(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien darbe įsisiūbavus jūsų norams, šalia atsiras žmogus, aiškiai parodantis, kas įmanoma, o kas ne. Tai neturėtų jūsų nuvilti ar sustabdyti, o kaip tik motyvuoti ieškoti naujų kelių. Prieš akis – naujas perspektyvas jums atverianti jaunatis, kviečianti kurti planus, susijusius su mokslu ir kelionėmis.

Vėžys

(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jūsų polėkiams gali nebūti nei laiko, nei galimybių dėl niekaip nesibaigiančių darbų, sveikatos sutrikimų, būtinybės padėti kolegoms ar kitų kasdienių smulkmenų. Tiesa, užbaigus nemalonius darbus, įveikus savo silpnybes ir atsinaujinus, bus lengviau tinkamai pasitikti jaunatį ir Naujus metus pagal Mėnulio kalendorių.

Liūtas

(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien drauge su bendraminčiu rezgamas lengvabūdiškas planas žlugs, o lėšos nebus dalijamos lengva ranka. Turėsite ir malonų užsiėmimą – sutikti Gaidžio metus, kuriuos pradės jaunatis jūsų partnerystės srityje. Išsiųskite visatai laišką, kuriame užrašytas noras, suteiksiantis laimės šalia esančiam žmogui.

Mergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Skyrę dieną darbams pabaigti, būsite tinkamai pasiruošę išlydėti senuosius metus pagal Mėnulio kalendorių. Tiesa, vakare neatsukite nugaros šeimos narių prašymams, net jei dėl to tektų atsisakyti smagaus vakarėlio ar pasimatymo. Dienai pasibaigus, surašykite sąrašą užduočių, kurios pagerintų jūsų savijautą ir kasdienio gyvenimo kokybę.

Svarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nesitikėkite, kad lengvai užbaigsite darbo savaitę, nes įprasti darbai dėliosis toli gražu ne taip sklandžiai, kaip jums norėtųsi. Trūks informacijos, visur vėluosite ar nuolat atsitrenksite į skeptikus. Atsikvėpsite vėlų vakarą, kai artėjant jaunačiai galėsite paprašyti jos paįvairinti laisvalaikį ir patobulinti vaikų auklėjimą.

Skorpionas

(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūsų dėmesį šiandien užvaldys šeima, o laiką – asmeniniai reikalai. Būkite tikri, kad dedate taškus ten, kur jų nebuvo. To reikės, kad dienos pabaigoje, prasidedant Gaidžio metams, kurtumėte naujus šeimos planus. O iki tol imkitės atsakomybės už tuos, kuriuos mylite, – dėl jų teks kai ko atsisakyti.

Šaulys

(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jūsų reiklumas sau ir kitiems mažai kam teiks džiaugsmo. Atrasite prasmę peržiūrėdami tai, kas liko neatlikta, su kuo nesusitikta ar koks pažadas neįvykdytas. To reikia tam, kad jaunatis, stosianti pasibaigus dienai, tinkamai pradėtų naujų Mėnulio metų ciklą. Juos sutikdami priminkite sau, ką norite išmokti, su kuo susitikti ir ką papasakoti.

Ožiaragis

(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nors šiandien jūsų prisiminimai kiek užgoš bendravimo, susitikimų, mokymosi ir judėjimo džiaugsmą, tai nesutrukdys tinkamai išlydėti besibaigiančių metų. Ypač, jei atidžiai peržiūrėję savo vertybių sąrašą, numatysite, kokios jūsų stiprybės ar įgūdžiai padėtų Gaidžio metais pagerinti savo materialinę padėtį.

Vandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums nepavyks išsisukti nuo komandos narių iškeltų reikalavimų ir pastabų, menkinančių jūsų savivertę. Jei turite skolų, jas grąžinkite, o kas jums negrąžinta – paleiskite. Tai padės Naujus metus pasitikti su ugnele akyse. Ji dar ryškiau įsižiebs, jei numatysite, kaip ateityje save tobulinsite ir kokį įvaizdį formuosite.

Žuvys

(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums nebus lengva darbdaviams atskleisti savo žavesį. Užuot pagyrę, jums parodys kalną darbų. Iš jų rinkitės tuos, kuriuos galite pabaigti, o naujus palikite Gaidžio metams, prasidėsiantiems jau naktį. Naujuosius geriausiai pasitiksite, atsikratę nuoskaudų, priklausomybių ir baimių.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt