Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – vasario 10 d.

Žiema
Fotolia nuotr. / Žiema
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Tai diena prieš naktį įvyksiantį Mėnulio užtemimą, kada susimaišys daugybė prieštaringų ketinimų ir nuotaikų. Į visas puses svyruojančios emocijos išjudins net pačius ramiausius. Laimė, visa tai nugins šalin nuobodulį ir skatins kurti viltis, išbandyti įvairiausias sritis, imtis darbų, kuriems stebuklingu būdu (o gal dėl ankstesnio įdirbio) atsiras tinkamos sąlygos.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Visą dieną labai norėsite tapti ypatingi dėl savo kūrybos, atžalų ar mokėjimo džiaugtis gyvenimu. Tuo stengsitės uždegti ir kitus. Vakarą nuskaidrins galimybė savo kerus paskleisti tarp draugų. Mėnulio užtemimas jums – priežastis suprasti, kurios jūsų kūrybinės galios dar nepakankamai panaudotos ir kaip tai pakeisti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Diena labiau asmeninė nei visuomeninė, todėl net būdami darbe ar kitoje socialinėje erdvėje labiau rūpinsitės savimi ar savo vidiniu pasauliu. Beje, galimas pokalbis, kurio metu kai ką labai svarbaus suprasite ir dėl to kitaip perdėliosite savo prioritetus ar simpatijas. Mėnulio užtemimas Liūto ženkle leis pasijusti svarbiems namuose, jei netinginiausite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų diena bus užpildyta malonių ir jaudinančių susitikimų ar išvykų. Atsidursite ten, kur reikia ir su tais, kurie jums reikalingi aptarti svarbias temas. Lydintis lengvumo jausmas tegul nesutrukdo priimti į savo gyvenimą to, kas neplanuota. Reikšmingas pokytis artimuose santykiuose gali būti išskirtinis Mėnulio užtemimo pasiūlymas jums.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šis penktadienis neleis jums atsipalaiduoti, kol negausite įrodymo, kad turite tai, ko užsigeidėte ar kol jūsų gabumai nebus įvertinti. Beje, atkleistos žinios taps paskata kai ką atlikti dėl savo tikslų. Mėnulio užtemimas įteiks jums keletą svarbių kozirių, padėsiančių laimėti asmeninės gerovės žaidimą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Mėnulis jūsų ženkle visą dieną, todėl žavesio ir dėmesio negali būti per mažai, kaip ir priežasčių pasidžiaugti ar pasigirti. Iš partnerių lūpų gavę progą sustiprinti savo, kaip mokytojo ar savo sritį gerai išmanančio žmogaus autoritetą, drąsiai pasitikite užtemimą. Ir jei jūsų gyvenimas netrykšta džiaugsmu, turite visas sąlygas tai pakeisti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pagalba ir žinios susimaišys taip, kad bet kokia užduotis darbe ar opus sveikatos klausimas bus išspręstas. Jums šiandien reikės kiek daugiau poilsio ir ramybės nei kitiems. Kita vertus, tai ne priežastis pasyviai žiūrėti į vidinio pasaulio dovanas, tiekiamas šio Mėnulio užtemimo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums gali pasitaikyti komandinių planų ir laimėjimų, ypač, jei savo kūrybines galias naudosite pagal paskirtį, nebandydami užgožti kitų. Jei norėsite džiūgauti, džiūgaukite dėl komandos, jei liūdėti – taip pat dėl jos ar savo bičiulių. Tik tai darykite nepraleisdami keleto šviesių progų pasiekti ypatingų permainų ir laimėjimų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums nepavyks išlikti abejingiems kitų nuomonei dėl savo darbų ir pasiekimų. Dėl Mėnulio užtemimo jūsų karjeros ir gyvenimo tikslų srityje gali atsirasti papildomų priemonių ir išaiškėti motyvų, kurie trukdė jums užlipti taip aukštai, kaip pageidaujate.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tapti optimizmo ir entuziazmo skleidėjais jums dabar tiesiog privalu. Jei dar yra silpnybių, kurios trukdo jums tai pasiekti, dėl naktį vyksiančio Mėnulio užtemimo galėsite nestabdomi judėti šio tikslo link. Beje, vakarą dar gali nuskaidrinti romantiškų susitikimų, pramogų ir bendravimo palaima.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien neturėtų kilti noras likti vieniems, o ypač užsidaryti nuo kitų asmenų įtakų. Jūsų intymūs, finansiniai ir kitokie ryšiai turėtų tapti jūsų dėmesio centru ir siekiu suprasti bei pasiekti daugiau. Tai darykite ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų. Jei dėl kažko abejojate, priimkite sprendimą kartu su partneriu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Mėnulis šiandien aplankys jūsų santykių sritį, o vėliau dar įvyks ir jo užtemimas. Gal dar yra dalykų, dėl ko nesate visiškai patenkinti savo darbo ar poros santykiais? Vadinasi, verta stebėti dienos ženklus ir ieškoti alternatyvų, kurios leis visa tai pakeisti. Jei esate vieniši, šį vakarą jūsų žodžiai kitus vilios kaip medus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei jūsų kasdienybė nuobodi, o gera savijauta ir puikiais santykiais su kolegomis negalite pasigirti, jums belieka tobulinti savo dienotvarkę ir kasdienį gyvenimą. Apsidairykite, priežasčių ir būdų tai padaryti gausu. Beje, jūsų vaizduotė gali padėti pagerinti savo finansinę padėti.

Horoskopą parengė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt