Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – vasario 17 d.

Debesys
Shutterstock nuotr. / Debesys
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Dieną pradėsite turėdami kuo giedriausių ketinimų. Tačiau vėliau aplinkybės gali lemti, kad į savo pašnekovus pradėsite žvelgti nepatikliai, už jų veiksmų ar žodžių ieškodami paslėptų motyvų. Jei neužsisklęsite ir vis dėl to išklausysite kitų mintis, dienos pabaiga leis pakeisti savo požiūrį ar santykius su kitais žmonėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nesulaukus palaikymo iš aplinkinių, jums reikės pripažinti, kad patys nesate pasiruošę bendradarbiauti ir nenoriai priimate gerus kitų pasiūlymus. Diskusijos su bendražygiais popiet gali neduoti vaisių, jei nebūsite linkę diskutuoti. Tokiu atveju nepavyks pasiekti teigiamų permainų, kurias rekomenduos vadovybė.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien galėsite ir netgi privalėsite stiprinti santykius su savo partneriais ir plėsti socialinius ryšius. Tam gali trukdyti darbe išgirsta informacija ir sunkumai, savo planus derinant su vadovybės pageidavimais. Tiesa, vakare žinios, gautos iš toli arba užsienio kalba, padės įtikinti partnerius siekti tikslų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Su malonumu ir aistra įnikę į kasdienę veiklą, būsite mažiau visokių nereikšmingų trikdžių atitraukiami nuo to, kas jums svarbiausia. Tiesa, norintieji jus pamokyti, perkabėti ir įtikinti tiesiog painiosis po kojomis, trikdydami įprastą dienos ritmą. Vakare jausite, kaip pakreipti įvykius, kad sulauktumėte permainų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nors aplink matysite nemažai nepatiklių žvilgsnių, jums seksis dienos užduotis ir pramogas suplanuoti taip, kad nė viena pusė nenukentėtų. Ir nors popiet išgauti aktualią informaciją bus sudėtinga, vakare galėsite lengviau atsipūsti drauge su antrąja puse sėkmingai spręsdami vaikų auklėjimo problemas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Norėsite likti namuose, o jei to nepavyks padaryti, geriau jau ten viskas vyktų pagal jūsų planą. Tačiau tik dalis jūsų planų pasieks Dievo ausis. Visų pirma, jūs patys nebūsite labai atidūs kitų nuomonei. Laimė, dienai baigiantis gausite progų imtis tų buities patobulinimo darbų, kuriuos pavyks įgyvendinti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūs paprastai turite ir noro, ir galimybių bendrauti bei aktyviai gyventi. Tad šiandien jums prastai seksis suprasti kitų žmonių nenorą dalintis savo žiniomis. Kita vertus, dalis kolegų argumentų jums gali būti nevisai parankūs. Dienos pabaigoje sužinosite šį tą, kas sukels nedidelį perversmą jūsų galvoje.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Didžiąją dalį šios dienos laiko ir polėkių pasiglemš pirkiniai, planai pagerinti savo asmeninio gyvenimo kokybę ir siekis sustiprinti saugumą. Išlaidos atžaloms ar pramogoms, regis, jums nebus lengva tema. Vakare šeimos nariai padės jums rasti tinkamą asmeninių finansų tvarkymo būdą ar savo gebėjimus deramai pritaikyti namuose.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Turėsite pakankamai galių veikti ir vesti žmones paskui save, o ne būti vien kitų asmenų ketinimų marionete. Tačiau pamanę, jog jie be jūsų neišsivers, patirsite vieną kitą nesusipratimą. Vakare jus gali pasiekti informacija ar įvykti pokalbis, kurio metu įrodysite, kad daug kas priklauso nuo jūsų valios ir norų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Visą dieną sieksite užsimaskuoti taip, kad niekas nekaišiotų nosies į jūsų reikalus ir nieko apie jus nežinotų. Tiesa, nors jums ir nerūpės kiti, tačiau nepamirškite, kad nevalia kitus mokyti gyvenimo tiesų. Regis, turėsite keletą priežasčių tuo įsitikinti. Vakarop bus atskleisti jūsų materialūs norai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pajutę, kad turite tinkamas sąlygas atsiskleisti, rinksitės komandines veiklas. Popiet, kai bandysite bendražygiams pristatyti savo įgūdžius ar gebėjimus, teks eiti prieš vėją. Vakare savo galią ar įžvalgas geriausiai įrodysite draugams. Jie neatstums jūsų gerų ketinimų ir galbūt net į juos mažumėlę atsižvelgs.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums netrūks ambicijų, bet to nenorėsite pripažinti, sulaukę pastabos šia tema. Labiausiai trokšite išsakyti savo nuomonę ar mintis, tačiau dalis jų taip ir liks neatskleistos. Dienai baigiantis turėsite progą pažvelgti savo baimėms į akis ir dėl savo gero vardo atsikratyti kokios nors silpnybės.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Diena gali tapti turininga, nes ne kiti jums diktuos sąlygas, o jūs paskatinsite kitus vienaip ar kitaip elgtis. Tiesa, atvirai išsakyti savo poziciją kol kas jums nebus leista, todėl rinkitės kitus būdus įtikinti žmones. Beje, vakare įsiklausykite į bičiulių siūlymus šiek tiek pakeisti savo požiūrį. Tai gali būti išmintinga.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt