Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – vasario 3 d.

Žiema.
Fotolia nuotr. / Žiema.
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Ši diena bus lyg stotelė po vakarykščių dienų, kai lėkėte į tikslą lyg kokiu greitkeliu. Priešingai, šiandien vertinga bus tai, kas pastovu, gražu, malonu, skanu, komfortiška ir dėl ko nereikia papildomai stengtis, nes Mėnulis judės Jaučio ženklu. Kai vakare Venera pradės kelionę Avino žvaigždynu, tapsite aktyvūs, sieksite jausmų ir malonumų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei šiandien patys nepristabdysite savo noro skubėti, tai už jus padarys aplinkybės. Užuot blaškęsi, nukreipkite sulėtėjusią energiją konkrečioms problemoms spręsti, ką nors išmokti ar įsigyti. Vakare pasirinkti padės šeštasis jausmas. Gera priežastis pasigražinti ir pasirūpinti savo įvaizdžiu, nes Venera įsikurs jūsų ženkle.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Neliks nieko kito – tik būti savimi. Tokiu būdu geriausiai viską atliksite, atkreipsite reikalingų asmenų dėmesį ir gerai praleisite laiką. Tiesa, dar save išvarginsite, siekdami pasirūpinti kitų nuotaika. Vakare jūsų viltis kurstys bičiuliai, tačiau Venera uždraus afišuoti savo jausmus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ši diena galbūt nebus labai įvairi ir dinamiška, tačiau ji jums leis susitaikyti su savimi ar, mažiau dalyvaujant įvykiuose, rasti reikalingus atsakymus. Vakare prieš akis iškils siekių, kurių patikimumas jums mažai rūpės. Daug labiau patiks mėgautis lūkesčiais. Be to, Venera jūsų bičiulių srityje nepagailės komandinių aistrų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums bus patogu būti žaidėju, pasitikinčiu komanda. Užuot siekę rezultatų, labiau mėgausitės draugija, bendra veikla ir pojūčiais. Džiaugsitės galėdami prisidėti prie bendros gerovės. Vakare bičiuliams negailėsite patarimų ir pamokymų. Jūsų karjeros sritį pasiekusi Venera suteiks jums moteriškos lyties atstovių pagalbą darbe.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei šiandien turėsite didelių profesinių užmojų, ruoškitės palikti komforto zoną ir elgtis ne vien taip, kaip jums įprasta. Nors aplinkybės skatins ieškoti papildomų priemonių, norai dėl to nemažės, o vakare net atsiras, kas pakurstys viltis. Venera Avino valdose paskatins jus vertinti žinias ir su malonumu jas gilinti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien nesiliausite ieškoję perspektyvų, plėtę savo akiratį ar stiprinę nuostatas. Regis, jūsų užsispyrimas bus tam tiesiog būtinas, galbūt net padėsianti kitus sudominti ir tapti jūsų sekėjais. Vakare šalia jūsų bus žmogus, kuriuo visa širdimi patikėsite. Venera Avine kaitins aistras ir mokys vertinti dovanas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ne pro šalį būtų pasirūpinti sąjungininkais, kurie praturtintų jūsų dieną. Tvirtybė, kurios mokys bendražygiai, padės įveikti iššūkius. Vakaro kasdienybėje atrasite paguodą. Jūsų ženklo valdovė Venera priešingoje Zodiako pusėje, todėl žiemos vėjai gali atpūsti naujos partnerystės ar malonių socialinių ryšių pažadą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pasikliausite tais, kurie šalia, ir tuo, ką galima pamatyti ir paliesti. Pasistengę dėl harmoningų santykių, užtikrinsite, kad nesėdite rankas sudėję, tikėdamiesi, kad kiti tuo pasirūpins. Vakare kai kuo susižavėję, savo žavesio objekto nepaleisite iš akių. Veneros padėtis skatins pasirūpinti malonia darbo atmosfera.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien neskubėdami rūpinsitės, kad kasdienio gyvenimo smulkmenos būtų sudėliotos tvarkingai, o visi darbai atlikti nepriekaištingai. Tai bus jūsų geros savijautos ir prasmingos dienos pagrindas. Vakarop noriai pildysite namiškių lūkesčius. Venera ugnies ženkle jums yra romantikos ir pramogų pranašė.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Įsitaisykite patogiai, kad iki soties pasimėgautumėte diena. Jums lengva bus rasti kūrybiškus sprendimus ir parodyti kitiems, kaip to pasiekti. Dienos pabaigoje mielai pasinersite į sapną, kaip vaikystėje pasiklausę pasakų. Beje, Venera šiandien įsikurs jūsų šeimos srityje, todėl nuo šiol jums rūpės namų grožis ir jaukumas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nelengva bus atsispirti ko nors neparagavus ir nepasimėgavus papildomomis asmeninio gyvenimo privilegijomis. Išėję iš namų sieksite privatumo ir būdų apsaugoti tai, kas brangu. Vakare savo šeimai būsite pasiruošę nemažai paaukoti. Vertinsite galimybę bendrauti, mokytis ir būtų naujienų centre.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ramins ir sustiprins bendravimas, mokymasis ir galimybė užmegzti stabilius ryšius su žmonėmis. Kuo mažiau skubėsite, tuo daugiau suspėsite. Beje, turėsite nuojautų ir lūkesčių, kuriais dienai baigiantis norėsite su kitais pasidalinti. Venera paliks jūsų ženklą tam, kad įgytumėte reikalingų dalykų ir mažumėlę paišlaidautumėte.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt