Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – balandžio 17 d.

Gera diena
Fotolia nuotr. / Gera diena
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien būsime rimti ir mažiausiai norėsime pramogų. Netgi laisvalaikį planuosime ir nerimausime, jei kažkas vyks ne pagal planą. Turėdami prieš akis iš pirmo žvilgsnio sunkią užduotį, matysime, kaip ją išspręsti, ir rasime, ko paprašyti pagalbos.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Meistriškai kreipsite kitų žvilgsnius į tai, kas jums rūpi. Patys link numatyto judėsite planingai, mažais žingsneliais, nesitikėdami greitos sėkmės ar stebinančių rezultatų. Kažkas paskatins peržiūrėti savo įsitikinimus, pasikartoti žinias ir susitikti su atvykusiaisiais iš toli tam, kad gautumėte, ko jums reikia.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų žinios ir pasidalintos patirtys šiandien patrauks kitų žmonių dėmesį. Labiau domins tie, kurie gyvena toli ar iš toli atvykę. Tam tikri iš praeities sugrįžę sumanymai skatins jus ieškoti rėmėjų ar padėjėjų ir jų, regis, atsiras. Nors finišas toli, o trokštami laurai nepažadėti, pastangos bus to vertos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Astrologinė vaistinėlė, arba kokie augalai tinkamiausi jūsų Zodiako ženklui

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pasitikėdami vien savimi ir tikėdamiesi viską padaryti vieni, šiandien prarasite ne vieną galimybę. Jei būtent dabar atsiskleistų neišspręsti nesklandumai su bičiuliais, pradėkite juos spręsti, nelaukdami, kol viskas įvyks savaime. Ilgainiui tai nebetrikdys, jei pasiūlymus, kaip tai atlikti, suteiks kiti žmonės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Atsiremti į kitą asmenį, net jei tas ramstis atrodo pernelyg šaltas, jums šiandien paranku. Gal taip pasielgę, netgi pakeisite savo nuomonę? Gali kilti noras grįžti prie anksčiau aktualių asmeninių ar dalykinių planų. Bus paskatų taisyti ankstesnes klaidas ar atlikti tokius juodus darbus, kuriems anksčiau nekilo rankos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nemažai dienos laiko sugaišite visokiems buities reikalams, kurie padės nusiraminti ir nesiblaškyti. Tiesa, kai kurios išmoktos pamokos ar žinios, kurias pasikartoti pakvies jūsų atžalos, gali būti ne pačios maloniausios. Tačiau tokios, kurių neišdrįsite atmesti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos žaidimo taisyklės jums bus priimtinos ir todėl jūs labiau už kitus pasidžiaugsite šia diena. Netgi vykusiai į tai įtrauksite tuos, kurie jums brangūs. Be to, namuose kilusios bendro turto ar kitos visiems aktualios problemos neturėtų būti atidėtos į šalį, juo labiau kad bus šį tą siūlančiųjų ar norinčiųjų pasidalinti pareigomis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gydomosios ir mistinės sidabro galios

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nekeldami kojos iš namų, tikėsitės dieną prastumti neužkliudyti kokių nors nepalankių vėjų. Tiesą sakant, jų nebus, nebent patys išsigalvosite. Gali pagaliau įvykti pokalbis ar jus pasiekti žinios, dėl kurių nerimavote. Klausykitės ir įsidėmėkite, ką kalba jūsų partneriai, nes tai pravers ateityje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jums šiandien bus aktualu pabendrauti, leisti laiką tarp žmonių, šį tą sužinoti ir tuo pasidalinti. Be to, gali atsirasti būtinybė kai ką padaryti dėl savo sveikatos, buities ar šiaip dėl kasdienybės. Jei manote, kad nesugebate ar neturite tam reikalingų lėšų, pasitikrinkite dar kartelį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nieko nuostabaus, jei šiandien jus kojos nuneš į prekybos centrą – nenurimsite, kol ko nors neįsigysite ar bent jau kol kam nors neparodysite to, ką vertingo turite. Ir jei, pavyzdžiui, jūsų atžalos primintų jums neįvykdytus pažadus, būkite pasiruošę su derama atsakomybe jiems įrodyti, kad nemelavote.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Žinosite, kas jums svarbiausia, ir norėsite kitiems tai parodyti. Galimas daiktas, kad jie nevalingai jus seks ir kopijuos. Namuose išaiškės senos klaidos ar spragos, kurias dabar galite ištaisyti. Atsiprašymai, susitaikymas ir kiti sielą apvalantys dalykai nemažiau svarbūs už konkrečius darbus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien pageidausite ilsėtis tiek, kiek širdis geidžia. Ir jei neįsitrauktumėte į pokalbius su bičiuliais apie užmestus ir užmirštus nebaigtus projektus, galbūt iki soties pailsėtumėte. Tiesa, ir priešingu atveju turbūt nesijausite veltui laiką iššvaistę, nes iš draugų gausite nepamainomos informacijos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Geri draugai šalia ir kalnas ateities planų – tokios būtų tobulas šios dienos scenarijus. Tačiau, užuot mėgavęsi bičiulių draugija ir dairęsi į ateitį, kapstysitės tame, kas buvo sumanyta ir pradėta praeityje. Kažką skaičiuosite ir kažką planuosite, kas ilgainiui jums pravers.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt