Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – birželio 12 d.

„Šiandien yra Jūsų diena“
„Fotolia“ nuotr. / „Šiandien yra Jūsų diena“
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Savaitę pradėsime kuo rimčiausiai nusiteikę: daug planuosime, daug dirbsime ir iš kitų nemažiau reikalausime. Kuo geriau viskas bus suplanuota, numatyta ir apgalvota, tuo daugiau atliksime ir stabiliau jausimės. O jei kažkas vakarop įvyks ne pagal mūsų planą, turbūt neturėsime ko apkaltinti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kursite ilgalaikius planus ir žinosite, ką norite atlikti, todėl mažai paisysite kitų nuomonės. Iš galimų krizių jus ištrauks susitelkimas į profesinius tikslus ir į tai, ką neabejodami savo veiksmais darote. Vakare niekam neleisdami varžyti jūsų asmeninės laisvės, tikėsitės kai ką išsikovoti, bet veikiau susikursite papildomų rūpesčių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tikėdamiesi savimi ir savo žiniomis šiandien nepriekaištingai irsitės pirmyn, net jei ir ne itin sparčiai. Derindami norus su galimybėmis ir tai, kas įmanoma, su neįmanomu, iš dienos gausite pakankamai. Vakare turbūt kiek per toli nuklysite į praeitį, leisdami jai sudrumsti tvarkingą jūsų dienos ritmą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būsite apimti prieštaravimų: vieną akimirką sieksite tvarkos ir aiškumo, o kitą kovosite su tuo, kas stoja kelyje į jūsų saviraišką. Tai gali trumpam sujaukti jūsų grupinį darbą ar pramogas. Svarbu išlikti ramiems net tuomet, kai ne visi palaikys jūsų sumanymus ir ne viskas vyks pagal planą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Birželio horoskopas

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Įniksite į bendras veiklas, o atsargūs apgalvoti veiksmai, kurių imtis jus įkvėps partneriai, teiks palengvėjimą ir stiprybės susidoroti su dienos sunkumais. Gal net pavyks atrasti juose šį tą vertingo. Vakarop pūstelėjus netikėtiems vėjams, nenusivilkite tais, kurie šalia, o dar stipriau į juos įsikibkite.

LiūtasLiūtas

(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Geriausia vieta pasislėpti nuo dienos netikėtumų bus darbas, be to, tai padės jaustis saugiems, ramiems ir užtikrintiems. Kad sienos, kurias statysite saugodami save nuo to, kas trukdo, nesugriūtų, rečiau improvizuokite. Jei visokiausi iš toli atklydę pamokymai erzins, ignoruosite juos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savo mintis ir veiksmus kreipsite į tai, kas jums padeda jaustis gerai, net jei tai kitiems atrodys nuobodu. Diena būtų beveik ideali, jeigu viskas vyktų pagal jūsų planą ir nekiltų net menkiausios priežasties jį keisti. Tuos pokyčius, regis, inicijuos tie, kurie tik dėl jiems suprantamų priežasčių vers jus dėl kažko surizikuoti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Susikūrę sau saugią erdvę, sieksite atlikti svarbiausius įsipareigojimus šeimai, kolektyvui, partneriams, vadovams ar dar kam nors. Labiausiai pageidausite, kad niekas jums netrukdytų ir niekas į tai nesikištų. Dienos pradžioje tai atrodys įmanoma, o vakarop – utopija dėl jums svarbaus žmogaus elgesio.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tatuiruotė pagal horoskopą!

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Būsite tikri, kur ir kada jums reikia būti, nes nenorėsite niekur vėluoti ir nė kiek nuklysti nuo tvarkaraščio. Gautą informaciją vertinsite rimtai ir ieškosite, kaip ją pritaikyti. Tačiau vos patikėsite, kad viskas vyksta pagal tikslų planą, jis sugrius, ir jums teks prisitaikyti prie kitokios, mažiau patogios dienotvarkės.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Norų šiandien turėsite apsčiai, turbūt daugiau, nei įmanoma išpildyti vienam per vieną dieną. Galite būti tikti, kad pastangos, kurias dabar dedate, jums atsipirks su kaupu. Tačiau neskubinkite nei savęs, nei kitų. Tiesa, šiek tiek laiko, pinigų ar dar ko nors reikės atseikėti brangiausiems žmonėms.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tvirtai stovėsite ant žemės ir neleisite niekam jūsų trikdyti. Užuot klausę kitų patarimų, viską darysite savaip ir kitiems parodysite pavyzdį, kaip derėtų įvykdyti dienos užduotis. Tačiau net ir su tokiu požiūriu nepavyks vakare ignoruoti artimųjų prašymų viską mesti ir skubėti gesinti menamų gaisrų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien dažniau slapstysitės nuo kitų, nei rodysitės viešumoje. Ypač tai galios jūsų mintims ir poreikiams, kuriais nenorėsite su kitais dalintis. Paprašyti padėti, negalėsite atsisakyti, tačiau patys daug iniciatyvos nerodysite. O visokie pašnekesiai ar naujienos bus tik dar vienas galvos skausmas, kuriam nenorėsite skirti savo laiko.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Mielai žaisite komandinius žaidimus ar kitaip dalyvausite komandinėse veiklose. Viską atlikdami nuosekliai ir planingai, matysite nesparčius, bet aiškius savo veiklos rezultatus. Tiesa, visiškai nerasite laiko pramogoms ar linksmybėms. Dienai baigiantis reikės kažko atsisakyti dėl kitų, bet kodėl gi ne?

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt