Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – birželio 19 d.

Zodiako ženklai
Shutterstock nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien norėsis skubėti pasirinkto tikslo link. Tam pakaks patirties, žinių ir palaikymo, kuris atkeliaus iš toli ar iš tų žmonių, kuriais tikime. Pretekstų pasišnekučiuoti toli neieškosime, kaip ir mums reikalingų pašnekovų. Tie pašnekesiai nuteiks lengvabūdiškai ir žaismingai. Negana to, dar kils poreikis viską daryti kitaip nei visi kiti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Aktyviai taikydami savo žinias ir užmegzdami ryšius su toli gyvenančiaisiais tinkamai pradėsime darbo savaitę. Kils tiek minčių, kad net netilps galvoje, o žodžiai liesis upeliais. Vakare gali kilti audrų dėl poreikio nuo kažko, kas jums netinka, išsivaduoti ar pademonstruoti savo išskirtinumą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gauti palaiminimą savo planams bus įmanoma, jei rimtai žvelgsite į bendradarbiavimą. Pavyks išsakyti finansinius lūkesčius, užmegzti naudingus ryšius ar užsidirbti, pasitelkus derybininko, oratoriaus ir rašytojo talentus. Galiausiai gausite įrodymą, kad niekam jūs nerūpite taip, kaip patys sau.

TAIP PAT SKAITYKITE: Išmokite atsipalaiduoti: 12 būdų, kurie padės nusiraminti

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kviesite komandos narius prisijungti prie jūsų sumanymų, tačiau ir gautų pasiūlymų jokiais būdais neignoruosite. Kolektyvinio darbo ar draugiškų pramogų eiga bus tiek sklandi, kiek tinkamai išsakysite tai, ką galvojate ir kas jums aktualu. Kolektyve gims išskirtinių idėjų ir nenoro taikstytis su kitų pasiūlymais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Įgyvendinsite savo tikslus, darbuodamiesi iš širdies. Patys stebėsitės, iš kur turite tiek atkaklumo ir meilės darbui. Vėliau kai ką aptarti su kitais bus svarbu, tačiau tai, kas jums svarbiausia, nutylėsite, daugiau klausydamiesi kitų. Vakare pasiruoškite ne kartą pakeisti savo planus ar jų įgyvendinimo kryptį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų tolimi ir artimi planai dėliosis sklandžiai, tačiau nenorėsite laukti, kol atsiras sąlygos juos išpildyti. Kai kuriuos iš savo planuojamų sumanymų atliksite šviesos greičiu, ypač gavę vertingos informacijos iš draugų ar kolegų. Vakare sulaukę pasiūlymų pakoreguoti savo įsitikinimus, jų neatmeskite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pavyks kai ką gero atlikti pasitikint savo šeimos nariais ar pasikliaujant šeimos tradicijomis. Būsite veiklūs ir nenuilstantys, ypač matydami prieš akis kokį nors nelengvai, bet greitai pasiekiamą tikslą. Kuo didesnis pavojus kils prarasti tai, ką jau manėte beveik laikantys savo rankose, tuo geriau seksis.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Rimtai išklausykite parnerių pasiūlymus ir atsižvelkite į protingus antrosios pusės ar kitų jums svarbių žmonių patarimus. Naujienas iš toli pritaikykite santykiams gerinti. Tačiau vos įsisavinę tam tikras žaidimo taisykles, galite nustebti, kai asmuo, kuriuo patikėjote, ims ir persigalvos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Darbe savo gebėjimus taikykite taip rimtai, kaip tik galite, suprasdami kiekvienos net pačios menkiausios užduoties svarbą. Jei veiklos bus apsčiai, jūs ją atlikdami pasistengsite išklausyti ir priimti kitų pagalbą. Regis, rezultatai bus priešingi, nei tikėsitės, arba jų pasieksite visai neplanuotais keliais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vienuolio patarimai, kaip gyventi prasmingiau

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jausdamiesi atsakingi už kitų žmonių gerą nuotaiką neretai perlenksite lazdą. Klausydamiesi, ką šneka kiti, gausite ne vieną prasmingą gairę, padedančią patekti ten, kur jums reikia. Siekdami kuo geriau įvykdyti sau išsikeltus tikslus, būkite pasiruošę ryžtis tam, kas kitomis dienomis jūsų visiškai nesudomintų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tik jums žinomais būdais kursite savo vidinę harmoniją. Ir neleisite niekam į tai kištis. Aplink dar sklandys informacija, padedanti pagerinti buitį, sveikatą ar namų aplinką. Būsite nesustabdomi, jei ką nors sumanysite dėl savo šeimos. Priversite aplinkinius gūžčioti pečiais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Susitelksite į veiksmą, judėjimą, bendravimą ir tokia energija nepaleis jūsų visą dieną. Jums reikės rimtų pašnekovų, kuriuos bus lengviausia rasti tarp bičiulių ar kolegų. Visuose pokalbiuose trokšite vieno – džiugiai leisti laiką. Tai bus įmanoma, tačiau beprasmiška iš anksto ką nors planuoti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Žinosite, dėl ko stengiatės ir kaip geriausiai pasiekti to, kas sumanyta. Net jei kelias nebus iš lengvųjų, jis jus žavės ir vilios, ypač jei gausite iš to naudos ir jausite artimiausiųjų palaikymą. Tiesa, jei ką nors pavyks netikėtai gauti, labai nesidžiaukite, nes taip pat netikėtai tai ir išnyks.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt