Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – birželio 5 d.

Kiekviena diena yra nauja pradžia
„Fotolia“ nuotr. / Kiekviena diena yra nauja pradžia
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Dalį dienos aktualios bus santykių problemos, kurias kurstys keistas antros pusės, kolegų ar oponentų elgesys. Kad ir kaip norėsime pasiruošti tam, kas gali įvykti, pasiruošimai subliukš lyg koks burbulas. Popiet stengsimės apsaugoti ar apginti kažką mums brangaus, tačiau savo motyvų kitiems neatskleisime.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžioje pasitikrinkite kaskart, kai pernelyg įtikėsite kitų žmonių patarimais. Nors dažnai jie bus teisūs, retkarčiais šį tą praleis, supainiodami ir jus. Popiet veiksite skatinami labai asmeniškų priežasčių ar įkvėpti savo šeimos. Didžiuosius darbus atliksite susivieniję su tai, kuriems rūpi ta pati tema.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Iki popietės jūsų nereikės raginti imtis darbų, nes būsite draugiški darbuotojai ir kolegos, visaip besistengiantys įtikti savo bendradarbiams. Tiesa, kai ko atsisakydami dėl kitų, pasijusite mažumėlę apvogti. Vėliau aktyviai dalyvausite susitikimuose, derybose ar rinksite ir dalinsitės informacija.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dienos pradžioje leisite sau kiek papramogauti ar užsiimti tuo, kas jus įkvepia ar džiugina. Dėl to galbūt pro ausis praleisite vieną kitą užduotį. Vėliau bus tiek veiklos, kad mintys apie malonumus išgaruos. Pasiraitoję rankoves imkitės darbo, kurį gerai atlikti gali būti svarbu norint gauti pageidaujamą atlygį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Atostogų horoskopas

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki pietų bus privalu atiduoti namams nors ir nedidelę duoklę. Ir tai darysite neprašomi, tačiau darbe turėsite nustumti šalin nemažiau malonias užduotis. Popiet jūs imsite vairą į rankas. Suksitės lyg vijurkas dėl savo vaikų, mylimųjų, mėgstamos veiklos, kūrybinio projekto, laisvalaikio ar to, kas jus džiugina.

LiūtasLiūtas

(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būsite imlūs naujienoms, žinioms ir visokiems įspūdžiams. Numosite ranka, kai nuomonės su aplinkiniais ne visuomet sutaps. Popiet parūps namų reikalai. Regis, bus palankios sąlygos ištaisyti senas klaidas ar ką nors nuveikti kitiems nematant.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Užsigeidę šiek tiek paišlaidauti iki pietų, iš kitų išgirsite, kad tai ne koks sumanymas. O jei dar tikėsitės, kad jūsų norus kas nors išpildys, jūsų išlaidas padengs ar jus apdovanos, teks nusivilti. Antrą dienos pusę turėsite ką aptarti su kolegomis ar bičiuliais, kuriems rūpės tai, kas paprastai nerūpi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tikėsite savimi ir tam turėsite daugybę priežasčių. Bet kuria iš jų galėsite pasiremti, radę būdų išsisukti, susidarius keistoms situacijoms santykiuose. Dienai persiritus į antrą pusę, save įtvirtinti motyvuos darbas ir galimi pasiekimai. Visus, kurie tam trukdys, gražiai pastumsite šalin.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Iki pietų kiek iš toliau žvelgsite į aplink jus zujančius žmones, besistengiančius vieni kitiems įtikti ir intensyviai sprendžiančius įvairias santykių dilemas. Tačiau akys link darbų nekryps. Vėliau patys imsitės aktyvesnių veiksmų, ypač kai reikės kitus palenkti savo pusėn ar ką nors įteigti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Iki pietų būsite pasiruošę nemažai paaukoti dėl draugiškesnės atmosferos darbe. Nors per savo bičiulius ar draugiškus kolegas turėsite atsisakyti to, kas jums džiugina širdį. Popiet imsitės rimtų darbų, kuriuos sėkmingai atliksite suvieniję savo jėgas su tais, kurie dega tuo pačiu tikslu kaip ir jūs.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Iki pietų – rimtų darbų laikas. Tuo jums patikėti bus sunku, kai kas nors iš namų jus vis atitrauks ir blaškys. Pasirūpinę darbo kokybe ir gerais santykiais su vadovybe, popiet daugiau laiko praleisite komandoje. Pasiklausę savo partnerių ar klientų motyvų, įsivažiuosite taip, kad negalėsite sustoti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos pradžioje nepasitenkinsite mažu ir sieksite patvirtinimo savo mintims ar žodžiams. Tačiau faktai kiek skirsis nuo to, kuo visa širdimi tikite. Popiet įniksite į darbą, kuriam atlikti turėsite ir ryžto, ir motyvų, ir pagalbininkų. Gavę įvairių įrodymų, kad jūsų triūsas nenueis vėjais, stengsitės dar labiau.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Diena bus puiki, jei jos pradžioje nepiktnaudžiausite, matydami jums dosniai ištiestą ranką, o išgirdę paslaptį, nemanysite, kad apie tai turi sužinoti pusė pasaulio. Popiet kelkite sparnus, ypač, jei turite kūrybinių sumanymų, planų dėl atžalų ar galite sau leisti užsiimti tuo, kas malonu.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt