Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – gegužės 22 d.

ŽYDĖJIMAS
Fotolia nuotr. / ŽYDĖJIMAS
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Troškimai šiandien ves pirmyn. Nesidairysime į šalis, kad ir koks būtų mūsų užsigeistas laimikis. Regis, jis bus gerokai didesnis, nei galime pasiekti ir, gerai pagalvojus, ne toks ir reikalingas. Laimė, pavyks pasidžiaugti tuo, ką gavome, ar tuo, kas šalia mūsų. Jei kils kokių nepatogumų, tai nebent tik dėl tam tikrų povandeninių srovių.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būsite veiklūs, iniciatyvūs ir siekiantys tikslo. Dar turėsite didelių norų, kuriuos verta pasistengti patiems išpildyti, o ne tikėtis, kad kiti tai padarys už jus. Jei vis stokojote laiko savo grožiui puoselėti ar įvaizdžiui kurti, pasirūpinkite tuo dabar. Vakare veiksite nepaisydami norinčiųjų viską nuspręsti už jus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kai aplink jus galybė žmonių strimgalviais veršis pirmyn, tikėdamiesi nuveikti tai tą, tai aną, jūs pamanysite, kad tai ne jūsų diena ir kad visai nevertėjo kelti kojos iš namų. Labiausiai reikės atsipalaidavimo akimirkų, meilės ir dėmesio savo vidiniam pasauliui. Gal tai padėtų išvengti ne pačių maloniausių pamokymų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būsite nepriekaištingi komandos žaidėjai, tačiau per daug žadėsite savo bendražygiams ir per daug darbų sau užsikrausite. Regis, nė pusės to nepavyks įvykdyti, nes kažko, kas labai svarbu, nematysite. Kita vertus, bus gera jausti šalia bičiulio petį, patirti bendrų pasiekimų džiaugsmus ir susidoroti su bendrais iššūkiais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tinkamai parinktas papuošalas – talismanas ir apsauga

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kuo daugiau šiandien griebsitės – tuo daugiau nuveiksite ir tuo daugiau dėkingumo iš vadovų išgirsite. Tačiau pasistenkite, kad nuo tokių vilčių galva neapsisuktų, bet išnaudokite visokiausius moteriško žavesio privalumus darbe. Tiesa, vakare sumanę imtis kokios nors veiklos, suprasite, kad kiti žmonės jums paruošę visai ką kita.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Įtikinamai kalbėsite ir veiksite, tačiau ne visi faktai bus tokie patikimi ir ne visi užmegzti kontaktai bei įgytos žinios turės tokios didelės reikšmės kaip tikėsitės. Teigiamų patirčių gali atklysti iš toli, iš bendramokslių ar kokių lengvai nepasiekiamų šaltinių. Vakare nekaip reaguosite į visus, kurie bandys sujaukti jūsų kasdienius planus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dar gerai neįsibėgėję, jau matysite finišą ar bent manysite, kad jį matote. Jis priartės tik tuo atveju, jei šalia turėsite partnerius, kurie savo iniciatyvomis jus įkvėps ir, būdami šalia, padės. Verčiau imkite, kas duodama, ir priimkite visokią pagalbą, kuria dalijamasi, užuot auginę lūkesčius, kad patys galite visas skyles užlyginti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien manysite turintys daug galių, tačiau jūsų išpūstas didžiulis burbulas, pilnas pažadų ir visokio kitokio netikro gėrio, lengvai susprogs. Įsilieję į žmonių būrį, rasite išties nemažai visokių gėrybių, o gal net sutiksite ypatingą asmenį. Vakaro ritmą trikdys šeimos narių nepasitikėjimas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jupiterio ciklai jūsų gyvenime. Sužinokite, kokie jums šie metai

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Visą dieną be galo stengsitės dėl savo darbo ir norėsite kuo geriau įtikti kolegoms. Tačiau neretai persistengsite, veltui aukositės ir nesveikai konkuruosite. O negavę to, ko trokštate, norėsite pasprukti ten, kur jūsų niekas nerastų ir netrikdytų. Vakare jums gali nepatikti gauta informacija.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Mėgstama veikla, vaikai, kūryba ar tai, kas teikia džiaugsmo, jums bus pretekstas pasistengti ir parodyti, kam dėl to esate pasiruošę. Tačiau stengdamiesi pasiekti maksimumą, galite pernelyg daug tikėtis ar reikalauti iš savo kolegų ar bičiulių, pamiršę ar nematydami, kad jie to trokštamo gėrio neturi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ramybė, paguoda ir džiaugsmas jūsų lauks namuose, tačiau tai lengvai pamiršite ir leisitės į lobių paieškas už savo namų sienų. Taigi, jei jūsų asmeninis gyvenimas jus laikys pririšęs lyg koks inkaras, mėgaukitės tuo ir raskite kuo praturtinti, apdovanoti ar kaip pagražinti namus.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandiena jus gali pradžiuginti maloniais pokalbiais, išvykomis, laiškais, susitikimais ir pažintimis. Tačiau iki tol dar reikės nukeliauti šiokią tokią atkarpą, peržengiant tam tikrų įsitikinimų ar nederančių požiūrių slenkstį. Tiesa, kai kurie niūrūs prisiminimai neleis mėgautis tobula vakaro ramybe.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien turėsite ką kitiems pasiūlyti, tačiau ne mažiau tikėsitės ir iš kitų. Deja, jie neduos tiek, kiek jums reikia, todėl pats geriausiais sprendimas bus patiems save apdovanoti, užuot laukus malonių ir dosnumo iš kitų asmenų. O finansinių temų šiandien su draugais verčiau nelieskite.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt