Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – gegužės 29 d.

Pienės žydi
Fotolia nuotr. / Pienės žydi
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien, net ir susidūrę su kliūtimis siekdami vieno ar kito tikslo, nenorėsime pasiduoti. Tačiau skeptikai, kliūtys, taisyklės, vadovai ar vyresni žmonės ribos mūsų galimybes veikti. Be to, iki vėlyvos popietės būsime kiek išsiblaškę ir dėl perdėto jautrumo ar kitų priežasčių negalėsime įžiūrėti nedidelių klaidelių. Vakarop bandysime užsitarnauti kuo daugiau komplimentų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pusę dienos darbui trukdys naminių rūpesčių prikimšta galva ir kiti ramybės neduodantys asmeniniai dalykai. Popiet susidomėsite linksmybėmis ir būdais ne tik kaip patiems gerai pasijausti, bet ir kitus prablaškyti. Derybose, bendraujant, mokantis ar dalijantis informacija ūpą numuš visažiniai skeptikai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tęskite savo sumanymus, neleisdami jūsų dienos temdyti tiems, kurie nenorės prisijungti prie jūsų planų. Verčiau pasirūpinkite tais, kurie šalia, tapdami rūpestingumo ir atidumo pavyzdžiais. Tačiau iki popietės neskubėkite, antraip privelsite klaidų. Vakarėjant, užuot laukę šilumos ir supratimo iš aplinkinių, patys atlikite tą vaidmenį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dvyniai – žmogus-orkestras

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Paskatinti savo partnerius veikti šiandien bus nelengva. Jie ras visokiausių pasiteisinimų. O jei kas nors bandys išslysti jums iš rankų, nesijaudinkite. Jūsų rūpesčio prireiks svarbesniems dalykams. Popiet netylantis telefonas, susitikimų ir žinučių gausa trukdys susikaupti, tačiau nuteiks smagiai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Turbūt norėsite pasiilginti savaitgalį ar bandysite jo metu gimusias svajones išpildyti realybėje. Deja, kasdienybė atskubės su savais ketinimais. Iš tiesų iki popietės pasistenkite išlikti saviti. Kuo daugiau savęs atiduosite aplinkiniams, tuo daugiau grįš jums atgal. Vėliau save kaip nors apdovanokite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Komandiniai planai šį rytą gali sustoti dėl kūrybinių idėjų stokos. Verčiau dienos pradžioje palepinkite kitus, neskaičiuodami savo nuopelnų ir nelaukdami atgalinio ryšio. Popiet būsite teisūs primindami visiems savo išskirtinumą. Komplimentai bus skirti jums, todėl patys nesivarginkite jų dalinti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Degsite noru iškovoti kokią nors profesinę pergalę, tačiau bet koks vidinis slenkstis tam sutrukdys arba būsite priversti laiką ir energiją skirti savo šeimai. Beje, jūsų rūpesčio reikės kolegoms ir draugams. O popiet turėsite atlikti tai, ką privalote ir kaip jūsų prašo, o ne tai, ko patys norėtumėte.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galite šiandien pritrūkti faktų ir informacijos tam, kuo susidomėjote, ar norinčiųjų susitikti bei aptarti su jumis tai, kas jums aktualu. Be to, dienos pradžioje nesuklysite, jei jūsų motyvas bus padėti kitiems, užuot patiems iškilus. Popietę komandoje viskas eisis nepriekaištingai, jei jos nariams netausosite gero žodžio.

DAUGIAU HOROSKOPŲ RASITE: Vasarą sutikite su naujuoju žurnalo „Horoskopas“ numeriu!

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Priešinsitės tam, ką pasiūlys kiti, turbūt manydami, kad kažko neturite, o gal tiesiog nepasitikėdami savimi. Nestabdykite, kai norėsite užmegzti ryšius ar kitus įtraukti į savo sumanymus. Jei vakarop už savo talentus ar pastangas neišgirsite pagyrimų, manysite, kad diena nuėjo niekais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Užuot prisijungę prie partnerių, stovėsite jiems skersai kelio ir patys nesuprasite, kodėl taip elgiatės. Tačiau pasitraukti neįstengsite. Be to, dalį dienos jausdami, kad ne viską pavyksta išlaikyti savo rankose, leiskite veiksmui vykti savaime. Popiet jums reikės daug mažų dalykų arba vieno ypač didelio, nustelbiančio visas smulkmenas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Prisiminimai ar praeities klaidos persekios, trukdydami uoliai darbuotis, įšokus į naują savaitę. Prisiminę, kad esate ne vieni ir iš kitų mokydamiesi ar atsižvelgdami į pageidavimus, sklandžiai pasieksite popietę. Tuomet suprasite vieną tiesą: dauguma problemų išsisprendžia ne įnirtingai darbuojantis, o smagiai bendradarbiaujant.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kai jūsų kūrybines mintis gesins nepatiklūs komandos nariai, prasmę ir ramybę atrasite kasdieniuose dalykuose. Svarbiau už darbą bus įvykdyti kolegų prašymus ir laiku suteikti jiems reikalingą palaikymą. Popiet verčiau nekonkuruoti su savo partneriais, bet leisti jiems lyderiauti, net jei jums jų elgesys ne visai patiktų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų užmojai namuose turės būti atidėti, kai darbo užduotys ir darbdavių reikalavimai užgrius visa našta. Laimė, net esant tokioms aplinkybėms, rasite ir tai, kas jus guodžia, šildo ir džiugina. Popiet neskubėkite paskęsti kasdieniuose rūpestėliuose ir net įprastus dalykus atlikite išdidžiai.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt