Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – kovo 13 d.

Kelias
„Shutterstock“ nuotr. / Kelias
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Mėnulis visą dieną judės Svarstyklių ženklu, todėl svarstysime be galo ir be krašto, kol galų gale kiti nuspręs už mus. Tose mūsų abejonėse bus šis tas teigiamo – žiūrėsime ne vien savo, bet ir kitų žmonių norų ir poreikių. Visų svarbiausia bus pasižmonėti, sutikti malonių žmonių, apsilankyti reginiuose ir rasti, kuo pasigrožėti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Santykiai taps jūsų dienos aktualija. Jausite galintys imti vairą į rankas ir parodyti savo verslo, darbo partneriams ar antrajai pusei, kaip viskas turi vykti. Tačiau toks planas nepasiteisins. Daug lengviau visas pergales iškovosite, jei išklausę savo partnerius ar oponentus, leisite sau žaisti pagal jų taisykles.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Visai neprastai nusiteikę leisitės į įprastus kasdienius naujos savaitės nuotykius. Ir nors darbai nebus paskutinėje vietoje, meilė darbui bus nustumta į antrą planą. Už rezultatus daug svarbesni atrodys žmonės, su kuriais bendrausite, teigiami klientų atsiliepimai, kolegų palankumas ir maloni atmosfera kolektyve.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien rinksitės tai, kas smagu, gražu ir gera, ignoruodami nemalonius ir niūrius dalykus. Būkite tikri, kad tokie jūsų prioritetai daro jus kūrybiškesnius, padeda geriau save išreikšti ir paskleisti aplink save daugiau džiugesio. Gėlės ar šypsena bus tai, kam neatsispirsite. O ir patys šiuos kozirius naudokite bendraudami su kitais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Visa, kas geriausia, šiandien rasite namuose. Visą dieną nenuleisite akių nuo artimiausiųjų, kad tik santykiai su jais būtų kuo geresni. Taip besistengiant galbūt paaiškės sena tiesa, jog gerais norais kelias į pragarą grįstas. Tačiau tuoj rasite sprendimą, leidžiantį pamiršti visus iškilusius santykių su artimaisiais nepatogumus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gėlių horoskopas

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jums žūtbūt reikės jaustis socialiai aktyviems, todėl kaišiosite nosį į visus jums svarbius ir nesvarbius reikalus. Todėl vargu ar išvengsite kai kurių nuomonių skirtumų. Laimei, tokie menkniekiai jums netrukdys sutikti daug įdomių žmonių ir palikti jiems gerą įspūdį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kai kas šiandienos jūsų šypsenoje, poelgiuose, dovanose ar kitose priemonėse pastebės bandymus gauti naudos. Tačiau išties labiausiai norėsite pasijusti reikalingi ir vertinami už savo pastangas. Tiesa, jums pro akis nepraslys gražūs daiktai, tačiau apsispręsti dėl pirkinio bus tikras galvosūkis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei šiandien jums kiltų minčių paversti šią dieną švente kitiems, neatsisakykite jų. Net jei atsiras jumis abejojančiųjų ar siūlančiųjų visai kitokį dienos scenarijų. Bet kokiomis aplinkybėmis žinosite, kaip tapti visų traukos centru ir darbą paversti malonia laiko praleidimo forma.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pirmadienį atsiriboti nuo kasdienių rūpesčių – ne koks sprendimas, tačiau jums jis atrodys patrauklus. Vis dėlto, jei teks kaip nors grumtis su kasdienybe, pagelbės tokie principai, kaip teisingumas, tolerancija ir diplomatija. Jei patiems nepavyks už save pakovoti, raskite tų, kurie už su malonumu tai padarys.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien įsitikinsite, kad daug rankų didelę naštą pakelia. Gerais žaidėjais būti jums padės visi, kuriems šypsositės, su kuriais bičiuliausitės ir visaip rodysite savo palankumą. Organizuokite kolektyvines pramogas, savo iniciatyvomis įtraukite į veiklas kolegas ir patys įsitraukite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite susitelkę į rezultatą. Vis dėlto vien darbas, tikslai ir su tuo susijusios ambicijos bus nieko verti, jei užstos saulę kitiems. Iš tiesų bilietais į sėkmę jums gali tapti tokie dalykai, kaip laiku reikalingam žmogui padovanota šypsena arba iš pažiūros nereikšmingas pokalbis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gebėsite visiems įrodyti, kad geriausi vaistai nuo visų ligų yra optimizmas ir puikūs tarpusavio santykiai. Tuo tikėdami be jokio vargo ir kitus palenksite savo pusėn. Ypač tuos, kurie toli ar su kuriais reikia bendrauti ne gimtąja kalba. Ryšiai megsis lengvai, o kultūriniai ar kiti skirtumai išnyks, laiku pasakius komplimentą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien nekelkite sau per didelių reikalavimų. Kliaukitės savimi, bet neatstumkite ir kitų. Priimkite teikiamas dovanas ir parodykite už jas dėkingumą. Net jei tai tokios smulkmenos kaip patarimas, pagyrimas, gerai praleistas laikas arba pagalba atliekant kokią nors užduotį.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt