Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – kovo 20 d.

Pirmadienis
Fotolia nuotr. / Pirmadienis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Saulė pradės naują Zodiako ratą Avino ženkle. Entuziastingi, spontaniški ir norintys laimėti asmenys lips į sceną, o kiti lauks savo žvaigždžių valandos. Iki vidurdienio persekios nepasitenkinimas. Tai įveikti padės žinojimas, kad elgiatės teisingai. Popiet nieko naujo ar atsakingo nepradėkite. Vakare, užuot dairęsi, ką apkaltinti dėl nesėkmių, geriau susitelkite į savo tikslus.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitę pradėsite su visu rimtumu siekdami žinių ar stiprindami savo įtaką. Popietę leiskite įvykiams tekėti sava vaga, nes bet kokie bandymai pakreipti jų eigą gali atnešti netikėtų rezultatų. Geroji žinia – Saulė jūsų ženkle, taigi kaukes ir baimes reikia mesti šalin ir parodyti pasauliui, kuo esate nepakartojami.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei iki vidurdienio liksite tuščiomis rankomis, žinokite, kad kitus atstūmėte savo nepasitikėjimu. Įrodymus, kad viskas yra kitaip, galite išdėstyti popiet, tačiau tik tol, kol tai nekels niekam rizikos. Saulė Avino ženkle jums – signalas dažniau stabtelėti, likti vieniems ir atidžiau pažvelgti į savo vidų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Iki pietų jums teks nelengva dalia vykdyti antrosios pusės reikalavimus ar veikti atsižvelgiant į partnerių nustatytas taisykles. Popiet jūsų klaidų priežastis gali būti kitas žmogus. Tiesa, Saulė padės jums telkti savąją komandą, todėl aktyviai siekite trokštamos vietos ir saviraiškos tarp bendraminčių ir bičiulių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Naujos savaitės traukinys dėl sunkiai įveikiamų užduočių, negalavimų ir ne kokių nuotaikų darbo vietoje stoviniuos dažniau, nei jums norėtųsi. Ir kai įdienojus savaitgalį lankęs optimizmas beveik išblės, jokiu būdu popiet naujais sumanymais jo nekurstykite. O noro veikti bus, nes jūsų siekius palaikys Saulė.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors ryte dar jausis smagaus prabėgusio savaitgalio atgarsiai, įdienojus būsite ankstesnį entuziazmą visai pamiršę. To kaltininkai gali būti brangiausi jums žmonės ar tai arčiausiai širdies esanti veikla. Laimė, taisyklės danguje keisis jūsų naudai – perėjusi į Avino ženklą Saulė pakvies pasižvalgyti po platesnes erdves nei iki šiol.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jūsų rūpesčio ir vilties vieta vis dar bus namai, kuriuose turėsite daugiau pareigų nei teisių. Popiet venkite imtis naujų darbų, o tęskite tai, kas pradėta. Deja, Saulė ne pačioje patogiausioje jums vietoje. Patarimas vienas: supratę, kad kažką prarandate, neskubėkite į tai įsitverti. Gal jums tai visai nereikalinga?

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Turėsite su kuo ir apie ką pasikalbėti, tačiau įdienojus durys link jums reikalingos informacijos bus aklinai užtrenktos. Vakare reikės paieškoti aukso vidurio, sprendžiant šeimos aktualijas. Saulė apie vidurdienį įeis į Avino ženklą, todėl save kitame žmoguje matysite lyg veidrodyje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Trūksta energijos? Žinokite, koks maistas jos suteikia

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Laikyti rankose tai, ko trokštate, šiandien bus beveik neįmanoma ar bent gerokai mažiau galimybių, nei jums norėtųsi. Tą patį galima pasakyti ir apie jūsų galimybes pritaikyti savo gabumus. Svarbu, kad patys neprarastumėte savivertės. Saulės padėtis lems, kad kasdieniuose reikaluose turėsite suktis mikliai, tačiau savęs nepereikvoti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien atsakomybės nevengsite, o tai pajutę kiti dar daugiau jums jos užkraus. Tuomet jums įprastas optimizmas ims merdėti. Vakare dėmesys kryps į prekybos vietas, kur išlaidų mažiesiems ar malonumams neišvengsite. Saulė Avine žadins jūsų kūrybiškumą, kvies save išreikšti užsiimant mėgstama veikla ar auginant vaikus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien nieko nepešite širsdami ant savęs ir ar ant kitų, kad esate išmesti iš pagrindinio dienos žaidimo ar kitaip izoliuoti, nesuprasti ir nepastebimi. Išgyvenę atstumtųjų dalią, vakare atsidursite dėmesio centre. Beje, Saulei pakeitus ženklą nuo šiol jūsų saviraiška persikels į šeimyninį gyvenimą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien dėsite viltis į savo komandą, tačiau paprašyti kai ką atlikti dėl jos pasijusite įsprausti į kampą. Galbūt dėl to, kad reikalavimai jums bus pernelyg aukšti. Vakare jūsų poilsiui trukdys visokiausi pokalbiai ar skambučiai. Regis, prie to nagus prikiš Saulė, nuo šiol atsakinga už jūsų bendravimą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pirmoji savaitės diena sutaps su tęsiniu sunkių darbų, kuriems nebus galo, todėl kovoti beprasmiška. Vakare į pagalbą galbūt atskubėję draugai įneš dar daugiau sumaišties. Be to, Saulė palieka jūsų ženklą ir pereina į Avino ženklą. Taigi jums prireiks iš naujo įvertinti save ir sulaukti įvertinimo iš aplinkinių.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt