Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – kovo 27 d.

Gėlės
Fotolia nuotr. / Gėlės
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Ši diena prieš jaunatį nėra tinkama jokioms naujoms pradžioms. Ir tam rankos nekils didžiąją dalį dienos. Tuomet už veiklą daug svarbiau bus pasvajoti, kam nors ant peties paverkti, pasigėrėti meno kūriniais ar juos patiems kurti, nuliūdusį paguosti ar ko nors dėl kitų atsisakyti. Tačiau ir vakare verčiau nesusigundykite patirti ką nors jaudinančio.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien vengsite atskleisti tai, kas suksis galvoje, lyg žinodami, kad prasižioję apie savo viltis, tuoj pat būsite nuleisti ant žemės. Susidarys palankios sąlygos savo svajones įvilkti į tokią formą, kuri vėliau jums atneš naudą. Savo grožį panaudoję kaip ginklą nieko nepešite, greičiau prarasite anksčiau užkariautas simpatijas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Užuovėjos ir supratimo tikėsitės komandoje ar tarp bičiulių, tačiau vienybę trikdys lėšų, pasitikėjimo ar kitų gerų dalykų stoka. Skubėsite padėti draugams ir jums netrūks nei įkvėpimo, nei polėkio tam. Tiesa, buvę simpatijos ar kokie nors kruopščiai slepiami santykiai šįkart gali pakišti jums koją.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jonas Dainauskas: „Savo sėkme nesigirkite!“

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Visą dieną dangstysitės tikrais ir išgalvotais tikslais, kurių niekas kitas be jūsų negalės įgyvendinti. Regis, labai nusiminsite, kai visa tai ignoruos jūsų partneriai ar bendražygiai. Daugiau naudos visiems bus, jei turėdami tikslą veiksite tyliai, o savo santykiams su bičiuliais leisite tekėti įprasta vaga.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jūs patys geriausiai žinosite, kuriuo keliu sukti ir nenorėsite girdėti kitų nuomonių. Ir nors gavę nurodymus pasuksite ten, kur jums patinka, galiausiai neišvengsite kelių nemalonių užduotėlių. Gautos žinios ar kažkas iš toli bus jūsų komandos katalizatorius. Priimdami karjeros pasiūlymą, kurio anksčiau atsisakėte, nieko nepešite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Labiau tikėsite kitais nei savimi ir galbūt, vengdami už kažką atsakomybės, pasirinksite likti nematomi. Surizikavę dėl to, kas jums malonu ar dėl tų, kuriuos mylite, būsite nuleisti ant žemės. Priimkite kitų dosnumą kaip pripažinimo ženklą, stiprinantį jūsų galią, tačiau savo nuomonės per aukštai neiškelkite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Darbo ar asmeniniai santykiai bus jūsų paguoda. Galėdami pasislėpti visuomeninių veiklų sūkuryje, tikėsitės išvengti nemalonių asmeninių ar šeimos rūpestėlių. Studijoms ar kelionėms ryšitės įkvėpti savo partnerių. Dovanos, kuriomis jus apibers kiti asmenys, gali būti ne tai, ko jums iš tiesų reikia.

TAIP PAT SKAITYKITE: Įspūdingi skaičiai apie žmogaus kūną

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Meilės darbui šiandien mažai jausite. Tiesa, dėl reikalingos informacijos stokos, vėlavimų, per griežtų taisyklių ar kitų trukdžių jos dar sparčiau mažės. Tiesa, bus kas padeda susidoroti su užduotimis ar pasirūpinti sveikata. Santykių temos gali būti opios, ypač, jei teks antrąkart užlipti ant to paties grėblio.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūsų kūrybiškumui ar kitokiai saviraiškai šiandien kliūtys augs viena po kitos dėl savivertės, lėšų ar įgūdžių stokos. Laimė, apims pojūtis, kad šalia yra tie žmonės, dėl kurių norisi nenuleisti rankų. Neišspręsti sveikatos, buities ar kiti rutininiai klausimai gali trikdyti jūsų įprastą kasdienybę.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų buvimas šalia ir jūsų elgesys šiandien nepraskaidrins namiškiams gyvenimo. Gal dėl to, kad būsite linkę ne tik per daug iš jų reikalauti, bet gal net ir griauti jų svajones. Tačiau gims ir noras ką nors gero ir nesavanaudiško atlikti dėl savo šeimos narių. Deja, jausmai šį kartą gali nuvesti į nepageidaujamus labirintus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nemalonūs praeitos nakties sapnai ar nykūs prisiminimai šiandien trukdys išvykų ir susitikimų planus, trukdys mokytis ir keistis informacija. Tiesa, netrūks istorijų, žinių ar žmonių, kurie įkvėps sukurti ar suorganizuoti kai ką savito ir įtraukiančio. Beje, namų ir šeimos laimė bus ne taip lengvai sukuriama, kaip jums norėtųsi.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūsų komanda šiandien nesugebės įvertinti jūsų geranoriškų pasiūlymų ar dosnumo. Atstumti ar nesuprasti, kažin ar nuleisite rankas. Regis, pavyks rasti būdą namuose įgyvendinti svajones. Susidūrimas su seniai matytu žmogumi gali sukelti aibę prieštaringų minčių ir jausmų, tačiau sprendimų priimti neskubėkite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Gausybė veiklos ir reikalavimų darbe labai jus liūdins, tačiau vers jus siekti dar daugiau. Jei pavyks pakilti aukščiau savo liūdesio, jausite kur pasukti, su kuo susitikti ir apie ką pasikalbėti, kad tai duotų konkretų rezultatą. Tiesa, pirkiniai ar derybos dėl atlygio neduos trokštamos naudos.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt