Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – liepos 17 d.

Pirmadienis
„Fotolia“ nuotr. / Pirmadienis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Neskubėdami ir iš anksto pasiruošę, tiksliau atliksime užduotis ar turiningiau pailsėsime. Verčiau nesiblaškyti tarp daugybės mažų tikslų, veiklų ar poilsio formų, o pasirinkti ką nors viena. Rožiniai dienos lūkesčiai nuvils – pirkiniai ir meilės pažadai bus toli nuo to, ką išties norėsime matyti, jausti ar turėti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Lėtinkite tempą, antraip būsite sustabdyti. Siekdami susikurti saugią ir stabilią aplinką aplink save, pasitelkite konkrečias priemones. Tai jums leis pajusti tvirtą pagrindą po kojomis, daugiau dėmesio ir laiko skirti savo saugumui ir asmeniniams gebėjimams išreikšti. Vilties teikiančios pažintys toli nenuves.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Judėdami lėtai, šiandien geriau už kitus jausite, kaip viskas turi būti, ir neleisite kitiems jums diriguoti. Patys diktuosite dienos toną ir leisite jus kopijuoti. Kai kalba pakryps apie jus, nebūsite kuklūs. Deja, tai jūsų neapsaugos nuo pirkinių ar kitų išlaidų, kurioms jus paskatins jūsų bičiuliai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Telepatijos paslaptys. Kaip lavinti šiuos gebėjimus?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Sumažinę savo kontaktus su aplinka tiek, kiek įmanoma, šiandien turėsite daugiau šansų oriai praleisti dieną ir nepakliūti į užsispyrimo liūną. Iš jo šiandien išsikapstyti būtų nepaprasta. Gavę progą ilsėtis – ilsėkitės, o priversti dirbti – nesipainiokite kitiems po kojomis ir nesidalinkite su jais savo profesiniais užmojais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien labai svarbu būti čia ir dabar, mėgautis visais šešiais pojūčiais, kas geriausiai pavyks, jei būsite kolegiški. Ir nors dalintis patirtimis ar jas kaupti bus svarbiausia, atsiras ir keletas nuo to jus atitrauksiančių dalykų. Kaip antai poreikis susikurti pasaulį, kuriame viskas tobula, ir jame pasislėpti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kad ir kuo užsiimsite, jums rūpės padaryti įspūdį. Jei kur nusitaikysite, link tikslo žingsniuosite kantriai ir kupini užsispyrimo. Į pasitaikiusias kliūtis žvelkite kaip į prieskonį, kuris paskanins visus jūsų sumanymus. O jūsų idėjoms ar komandiniams siekiams įgyvendinti pažadėtos lėšos nuplauks, jūsų nepasiekusios.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ieškokite galimybių šiandien visą dieną praleisti plačiai atmerktomis akimis. Tai ne tik praplės jūsų akiratį, bet ir leis rasti nedidelių džiaugsmų, paįvairinančių vidurvasarį. Gebėsite į viską žvelgti plačiai, tinkamai išreikšdami savo požiūrį ar pritaikydami žinias. Tačiau gražūs jūsų partnerių norai nebus verti nė sudilusio skatiko.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nuoširdus bendražygių palaikymas ir konkreti pagalba teiks jums jėgų ir leis mėgautis dienos vaisiais. Būsite tobuli, jei prireiks kuo nors padalinti ar sustiprinti ryšius, tačiau tobulumo siekimas tik tiek ir tebus reikalingas. Užsigeidę patobulinti savo kasdienybę, nuklysite ne tuo keliu, kuris veda į sėkmę.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien pasinaudokite proga atlikti nepriekaištingo partnerio vaidmenį – padėti, atsižvelgti į kito žmogaus nuomonę ir sudalyvauti ten, kur jums bus pasiūlyta. Tačiau visokiausi bandymai surizikuoti, patirti neįprastų įspūdžių kartu su kitais ar ką nors jų dėka įsigyti gali būti ne koks sprendimas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Namų energija pagal kinų horoskopą

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Visą dieną rūpinsitės tuo, kaip kuo geriau ir nuosekliau atlikti savo darbą. Neprašausite, jei viską atliksite lėtai ir nuosekliai, gilindamiesi į kiekvieną smulkmeną. Jūsų dėmesio gali pareikalauti sveikata ar augintiniai. Namuose įsižiebusios viltys suduš, pakenkdamos jūsų santykiams.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Turite galimybę susikurti patogią ir širdžiai mielą dieną. Niekas jums netrukdys leisti ją taip, kaip jums malonu, net jei ją skirsite ne poilsiui, o darbui. Keblumų gali sukelti besaikis darbštumas. Jo rezultatai bus ne tokie, kaip laukiate, ypač, jei patikėsite kažin kokiomis pasakomis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Visą dieną jausite poreikį pasimėgauti namų ramybe, jaukumu ir sočiais patiekalais. Asmeninė erdvė jums bus svarbesnė už bet ką kita. Rizika perdozuoti to, kas skanu ar malonu, jūsų nesustabdys. Būsite pernelyg dosnūs, pildydami savo atžalų poreikius, pramogaudami ar siekdami padaryti įspūdį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien noriai žvalgysitės aplink, bendrausite su sutiktais žmonėmis ir dalinsitės savo žiniomis ar naujienos. Siekdami būti įvykių sūkuryje, suspėti kuo daugiau pamatyti ar aplankyti, vis dėlto neskubėsite. O tai, ką pažadėsite savo šeimai, patys visa širdimi tikėdami, bus tik muilo burbulas.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt