Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – rugpjūčio 7 d.

Mėnulis
Fotolia nuotr. / Mėnulis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien vyksiantis Mėnulio užtemimas Vandenio ženkle parodys mūsų indėlį į komandines sėkmes ir nesėkmes. Naujienos, įvykiai ar sutiktų žmonių lūpos praneš, kaip tapti geresniais bičiuliais, kaip patobulinti komandos veiklą, pramogas ir kaip kartu pasiekti daugiau. Tačiau neleis pamiršti savęs, o skatins tobulėti, atmetant visa, kas nereikalinga.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dėl Mėnulio užtemimo šiandien jums teks patikrinti draugiškumo sąvoką ir pažiūrėti į save iš šalies, kaip į bičiulį ar komandos narį. Norėsite žūtbūt laimėti kokią nors asmeninę pergalę, pamynę komandinius principus. Tačiau laimėsite savo išskirtinumą panaudoję bendriems siekiams įgyvendinti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Mėnulio užtemimas sustiprins jūsų nerimą dėl karjeros ir kitų pasiekimų, tačiau ir padės pamatyti, ko nepadarėte, kad įvykdytumėte savo toli siekiančius planus. Leisdami kitiems prisijungti ir atidėję šalin asmenines ambicijas, turėsite šansų atsidurti tinkamu metu tinkamoje vietoje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Mėnulio užtemimas jums leis pamatyti toliau nei mato akys ir pažinti daugiau, nei iki šiol žinojote. Tačiau jei atrodys, kad jūsų kelionių planai griūva, daug ko nepavyksta suprasti, o nuomonės nesutampa, tai ženklas, kad reikia šias sritis taisyti. Tokiu būdu atsivers daugiau galimybių, nei galėjote tikėtis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pasidalinimo, bendrų vertybių ar svetimų paslapčių temos taps aktualios kaip niekad. Sustiprėjęs troškimas būti vertinamiems, gauti tai, ko nusipelnėte ar užsitarnavote, neturėtų jūsų atitolinti nuo kitų. Priešingai, kuo labiau pasitikėsite kitais, tuo daugiau turėsite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip Liūtui sutarti su Dvyniais? Arba kaip rasti bendrą kalbą su kolegomis

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Partnerystės privalumai ir trūkumai išryškės dėl Mėnulio užtemimo, lankančio jūsų santykių sritį. Taps matoma, kur be reikalo pasukote, kas nepadaryta ir kurioje vietoje be reikalo persistengėte, taip pakenkdami kitam žmogui ar santykiams. Jei vis dar manote, kad svarbesnių už jus nėra, persigalvokite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Chaosas buityje, pašlijusi sveikata ar nedarniai riedantis darbų traukinys bus signalas, kad Mėnulio užtemimas jums siunčia žinią. Kiek padarysite dėl geros savijautos, sveikesnės mitybos, tinkamesnio darbo ir patogesnės buities, tiek turėsite. Išryškės, kokios priklausomybės ar ydos kerta šaką, ant kurios sėdite.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Netikėti kūrybiniai sprendimai ar aklagatvis, kuriame atsidursite, gali būti būtent Mėnulio užtemimo paskatinimas jums save išreikšti. Regis, bus siūlymų prisijungti prie bendrų veiklų ar pramogų. Rinkitės ne tai, kas jums primetama, o tai, kas teikia džiaugsmo. Laimingi pradžiuginsite ir kitus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Naminiai ar šeimyniniai iššūkiai jus skatins nerimauti arba labiau susitelkti ir užsibrėžti nuveikti dar daugiau. Pamatysite, ką galite padaryti dėl šeimos gerovės, tačiau mažas žingsnelis į šoną gali sutrukdyti priimti svarbius sprendimus, kurie pagerintų jūsų šeimyninio gyvenimo kokybę.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Informacijos, išvykų ir susitikimų gausa ar trūkumas bus susiję su tuo, kokią užduotį jums skiria užtemimas. Neįsiveldami į diskusijas ar nebandydami įtikinėti ar mokyti kitų, tikintis juos pranokti, o įsiklausydami į tai, kas aplink šnekama, atsidursite ten, kur reikia, sutiksite tuos, kurie reikalingi, ir su žinosite tai, kas būtina.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką apie jus išduoda jūsų gimimo valanda?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien taikinyje atsidurs vertybės, pajamos, finansinė gerovė ar planai ką nors vertinga įsigyti. Jei nepasiduosite pagundai perleisti atsakomybę kitiems, neignoruosite ženklų, padedančių pasiekti materialių tikslų, padidinsite pajamas, sustiprinsite pasitikėjimą savimi, geriau panaudosite savo gabumus ar kitaip užtikrinsite stabilumą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Mėnulio užtemimas jūsų ženkle, taigi jums išsisukti nuo svarbių žygių dėl savo asmenybės ir kitaip pasislėpti nepavyks. Turėsite labiau už kitus tvarkytis su savo emocijomis ir liautis konkuruoti su tais, su kuriais reikia bendradarbiauti. Jei vis dar nežinote, kaip tapti pagarbos vertu asmeniu, susitelkę sekite dienos įvykius.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei kažkas jus slegia, neramina ar trukdo atgauti vidinę pusiausvyrą, galite priimti Mėnulio užtemimo iššūkį išmesti lauk iš savo vidinio pasaulio tai, ko jums nereikia. Tam praverstų likti vieniems, giliau paanalizuoti savo baimes, prisirišimus ir silpnybes. Taigi pastūmę į šalį kasdienybę, pabūkite vieni.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt