Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – sausio 30 d.

Apšalusios uogos
Fotolia nuotr. / Apšalusios uogos
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien Mėnulis Žuvų ženkle iš jaunaties pereina į augimo stadiją, todėl visu tuo, ką sapnavote ar suplanavote, norėsite pasidalinti su kitais ir imtis priemonių, kad svajonės taptų realybe. Aktyviems veiksmams koją kiš jautrumas, noras pabėgti nuo realybės į išgalvotą pasaulį. Kita vertus, nuojauta kreips teisinga linkme, atrasite neįtikėtinų kūrybinių sprendimų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kad ir kas jums šiandien nutiktų, viską matysite savaip, mažai paisydami to, ką rodo jūsų akys ar girdi jūsų ausys: tai džiūgausite be pagrindo, tai liūdėsite, patys nesuprasdami kodėl. Įgyvendindami sprendimus, pasikliausite nuojauta ir tai kur kas geriau, nei apgaudinėti save saldžiu melu, kaip, tiesą sakant, gali atsitikti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien dalinsitės savo svajonėmis, norais ir lūkesčiais su draugais ar komandos nariais. Turėsite pakankamai žavesio, kuris jums padės sudominti, patraukti ir įtraukti bendražygius į savo siekius. Visi išloš, jei pernelyg nenukrypsite nuo savo veiklos ir nesileisite kitų išnaudojami.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būsite ambicingi svajotojai, šventai tikintys tuo, kad jūsų darbai gali išgelbėti pasaulį. Idealizmas padės atkreipti dėmesį, tačiau ne tik tų, kurie jums naudingi, bet ir tų, kurie gali pakenkti. Jei savo polėkius panaudosite kūrybiškai ir parodysite savo atsidavimą darbui, nuginkluosite visus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų užmojai bus išties dideli. Jei jūsų veikla susijusi su mokymais, reklama, kitomis šalimis, jausitės pakylėti. Kažin ar padėtų raginimai nusileisti ant žemės, kai bandysite kažkam įrodyti savo tiesas. Rankos nusvirs, vos susidūrus su kritiškais, abejingais ar jūsų požiūriu abejojančiais asmenimis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nebus lengva nustatyti ribas tarp savęs ir kitų. Tai pastebėję, vieni jums atskleis savo paslaptis, kiti įtrauks į savo veiklas, o treti apdovanos. Neskubėkite džiūgauti, dėkoti, daryti išvadų, priimti sprendimų, rizikuoti dėl kitų ar liūdėti, nes rytoj viskas gali atrodyti šiek tiek kitaip.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jums reikės žmogaus, kurio akyse pamatytumėte save. Regis, tas asmuo pamokys pasinaudoti šeštuoju jausmu, kuris jus nuves toliau, nei jūsų asmeniniai bandymai rasti konkretų sprendimą. Nieko tokio, jei koks nors žodis ar iniciatyva sužadins emocijų pliūpsnį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Sugalvosite rimčiausių priežasčių, kodėl turėtumėte pasislėpti rutinoje. Turėsite entuziazmo imtis veiklos, tačiau ne visuomet bus lengva suprasti, kuris pasirinkimas teisingas. Sprendžiant kasdienius galvosūkius netrūks kūrybiškumo. Beje, matydami, kaip geranoriškai esate nusiteikę, kolegos lengvai apvynios jus aplink pirštą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Turėsite lakią vaizduotę, norą patirti teigiamų įspūdžių ir galbūt dėl ko nors mažumėlę rizikuoti. Tiesa, pastovumu negalėsite pasigirti, tačiau kai reikės pasiūlyti kūrybiškų sprendimų, tinkamai atskleisite save ar padėsite kitiems pasijausti svarbiems ir reikalingiems. Tačiau nė nepastebėsite, kaip jie tuo pasinaudos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Sprendimai bus pagrįsti asmeniniais išgyvenimais ar požiūriu, o nuo to, kas jums nepatiks, slėpsitės namuose ar ieškosite paguodos tarp artimųjų. Beje, skubėsite pagelbėti kai kam iš namiškių, net nepastebėdami, kad taip nuskriaudžiate save. Svarbu, kad tai, ką darysite, darytumėte nemeluodami sau ir kitiems.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Patekę į žinių, bendravimo ir susitikimų srautą, plauksite pasroviui. Užmerksite akis, jei gausite netinkamos informacijos ir vengsite jums nepatrauklių situacijų. Tikėtina, kad, užuot pažvelgę nemaloniai tiesai į akis, dar ką nors patys pagražinsite, kad viskas atrodytų miela, gera, patrauklu ir saugu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nepagrįsti lūkesčiai gali neleisti pastebėti tikrų laimikių, krentančių jums tiesiai į rankas. Tiesa, vertėtų imtis kokios nors kūrybos. Ji tikrai jus praturtins. Beje, jūsų nesavanaudiškumas susiduriant su tais, kurie stokoja, ar tais, kurie bando ką nors įsiūlyti, ištuštintų jūsų kišenes.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Susidursite su manančiais, kad jūs lyg kokia atversta sentimentali knyga, kurioje ašaros ir juokas visada šalia. Regis, tai jums visai netrukdys šiandien atvirai dalintis savo teigiamomis ir neigiamomis emocijomis. Nors siūlysite kitiems savo petį ir nuojauta grįstus sprendimus, jie bus labiau reikalingi jums patiems.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt