Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – sausio 9 d.

Žiema.
Fotolia nuotr. / Žiema.
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

„Rytas nuo 9.30 iki 11.30 val. gali atnešti sunkumų santykiuose, tad pasistenkite susilaikyti nuo priekaištų artimiesiems. Taip pat šiuo laiku nėra patartina kažką pirkti. Jeigu šiandien jūsų prašys pagalbos, pasistenkite padaryti viską, ką tik galite geriausio“, – pataria astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte kiek pasvajoję apie uždraustą vaisių, vėliau nenustygsite vietoje, nes norėsite visur suspėti. Rinksite naujienas iš smalsumo ir jomis su kitais dalinsitės, manydami, kad ir kiti be jų neapsieis. Šitaip skubėdami, nei patys sotūs būsite, nei kitų pasotinsite. Geriausias pagalbininkas – jūsų lankstumas ir išradingumas įvairiose situacijose.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte jūsų palankumu ar dosnumu pasinaudos jūsų komandos nariai, tačiau vėliau jūsų nagai bus atgręžti į save. Rinkdamiesi, kas vertinga, o kas ne, įvertinsite ne tik aplinkinius žmones, jų reikšmę, bet ir savo pastangas. Informacijos gausą ir pažintis panaudosite tam, kad iš to gautumėte kokios nors naudos sau.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte turėsite išties gražų tikslą, kuris elgiantis įprastai, kažin ar bus pasiektas. Vėliau daugiausiai laiko skirsite kalboms, regis, daugiausiai kalbėdami apie save, savo norus ir tai, kas jums aktualu. Net ir žinodami, kad ir kiti nori šnekėti, negalėsite liautis. Tikriausiai to ir nereikia, ypač jei tame bendravimo traukinyje esate savimi.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte turėsite ką kitus išmokyti, tačiau šie gražūs norai bus sunkiai įgyvendinami. Pajutę, kad nepavykta lengvai prisiirti iki tikslo, pabūkite atokiau nuo tos vietos, kuriame vyksta pagrindiniai dienos įvykiai, ar pasirinkite stebėtojų pozicijas. Tokiu būdu tinkamai peržiūrėsite turimą informaciją ir ją panaudosite atstatyti save ir ryšius su kitais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokių produktų nepatartina vartoti, jeigu sergate

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte kažkieno dosnumas veikiau trikdys jūsų komandos veiklą, nei prisidės prie jūsų visų sėkmės. Įdienojus rinksitės aktyvų bendravimą kolektyve ir pasidalinimą naujienomis. Atviri pašnekesiai bus tai, kas leis jums suprasti komandos narius, savo bičiulius ir jų elgesio motyvus. Tiesa, mažos gudrybės visą dieną bus veiksmingos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte būsite pernelyg patiklūs dėl to, ką jums žada jūsų partneriai, tačiau vėliau įsijungsite kitą bėgį. Jo padedami imsitės veiklos, turėdami viltį būti pastebėti ir gauti gerą savo pastangų įvertinimą. Jūsų tikslus pasiekti geriausiai padės komunikaciniai gebėjimai ir pastangos suvaldyti aplink jus besisukantį informacijos srautą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šį rytą jūsų dideliems polėkiams neliks laiko dėl meilės darbui ar bandymų kai kam iš kolegų padėti susitvarkyti su užduotimis. Vėliau atgausite savo įtaigą ir visas galimybes pritaikyti žinias, mokant ar įtikinėjant kitus bei įgyjant kitų asmenų palankumo. Būdami lankstūs ir optimistiški, turėsite kuo pasidžiaugti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte noriai rizikuosite dėl to, kas jums smagu, ar dėl tų, kuriuos mylite. Jei tai neatneš niekam žalos, kodėl gi ne? Kita savo dienos užduotimi pasirinksite suvaldyti aplink jus esantį chaosą, įvedant jame bent minimalią tvarką. Tinkamiausiai savo planus įgyvendinsite, pasitelkę į pagalbą savo gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dienai prasidėjus dalį savo laiko paaukosite šeimai, tačiau dėkingumo nesulauksite. Vėliau tęsite aktyviai bendraudami ir visaip plėsdami socialinius ryšius. Tiesa, bus daug svarbiau pasiklausyti ir kitų nuomonės, užuot pareiškus savąją. Bus galimybių ir priežasčių išsiaiškinti šį tą, kas iki tol jums trukdė kurti patvarius santykius.

TAIP PAT SKAITYKITE: 10 patarimų, kad plaukai atrodytų lyg ką tik iš kirpyklos. Būdai išvengti plaukų elektrinimosi ir riebalavimosi

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandieną pradėsite tikėdamiesi kuo geriau įvykdyti savo kasdienes užduotis, kad ir kokios jos būtų. Tiesa, ryte tai gali būti sunku dėl pataikavimo tiems, kurie nori su jumis pasišnekučiuoti. Vėliau kalbos dovaną naudokite tam, kad jūsų dienos misija nenueitų vėjais, o padėtų jums įprasminti savo dieną mažais, bet ne mažiau reikšmingais rezultatais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šios dienos rytą noriai teiksite kitiems dovanas ar kitaip dalinsitės tuo, ką turite. Regis, priežastis bus paprasta – tai suteiks jums džiaugsmo, o jūs tikėsite, kad tokiu būdu pralinksminate kitus. Beje, radę tinkamų žodžių, pritaikysite juos saviraiškai, įgyvendinant kūrybinius sprendimus, užsiimat pomėgiu ar auginant vaikus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte jūsų pastangos įtikti savo šeimai gali būti laiko ir energijos švaistymas. Bus daug geriau, jei neatsisakysite savo poreikių dėl artimųjų, tačiau ir jų nenustumsite į paskutinį planą. Būdami dėmesingi savo šeimos nariams, išgirsite iš jų svarbių dalykų ar išorinis pasaulis jums pašnabždės šį tą, kas padėtų užtikrinti šeimos gerovę.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt