Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – vasario 13 d.

Paukščiukas
Fotolia nuotr. / Paukščiukas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Savaitę pradėsite lydimi meilės darbui, atidumo smulkmenoms ir ypatingo pedantiškumo. Kad ir kaip jūsų kolegos stengsis, vis dėlto rasite dėl ko juos pakritikuoti. Tiesa, ir savęs nerasite už ką pagirti. Užuot ieškoję būdų patobulinti pasaulį, popietę susitelkite į anksčiau pradėtas užduotis ir nuosekliai jas vykdykite.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Sieksite tobulumo kasdienybėje: nepriekaištingai atliksite savo įsipareigojimus, iš pavaldinių reikalausite ypatingų rezultatų, įvesite tobulą tvarką darbe ar be priekaištų pasirūpinsite sveikata. Popiet, supratę, kad tobulumo paieškos ima slėgti, kiek atleisite vadžias, leisdami visiems šiek tiek atsipūsti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien ir paprastuose dalykuose rasite perliukų, kurie jums leis įgyti pranašumo prieš kitus, besigrumiančius su pirmadienio tinguliu. Jei kas nors sutrikdys jūsų ramų ir patogų dienos ritmą, tai skeptikai, bandantys įsiūlyti tai, ko galbūt jums visai nereikia. Išvadų daryti neskubėkite, tik taip nuveiksite ką nors gero.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kad ir kur būsite, kad ir kuo užsiimsite, šiandien labiau rūpinsitės savo asmeniniu gyvenimu. Vis nukrypsite mintimis į namus, todėl priimdami sprendimus darbe, nestokosite asmeniškumų. Popiet jūsų partnerių požiūris bus kiek kitoks nei jūsų, todėl jie manys, kad visi privalo veikti pagal tam tikras taisykles.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Leidęsi ieškoti informacijos, mokytis, bendrauti ir dalytis informacija, būsite ypač akyli visokiausioms smulkmenoms. Tiesa, gilinti savo žinias ir gilintis į detales popiet gali būti beveik neįmanoma dėl kalno užgriuvusių užduočių ir visų su jomis susijusių reikalavimų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien žūtbūt norėsite save ir kitus įtikinti, kad turite viską, ko reikia, kad jaustumėtės saugiai ir užtikrintai. Kai kurie iš jūsų galbūt pabandys apsistatyti daiktais, kiti ras kitokį būdą save apsaugoti. Ir jei šį stabilumą jums pavyks išsaugoti ir popiet, kai atsiras bandančių sutrikdyti jūsų susikurtą tvarką, vakare galėsite save už tai pagirti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Geriausia būtų, jei šiandien darytumėte viską savaip. Tokiu būdu galbūt jums pavyktų pasiekti trokštamos tvarkos ir tobulumo. Tiesa, rizikuosite iš savęs reikalauti per daug, todėl, žiūrėdami į veidrodį ar vertindami savo darbo vaisius, galite sau priekaištauti. Taigi, ir kitų žmonių priekaištai bus ne kas kita, o tik jūsų nepasitenkinimo savimi iliustracija.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ko jau ko, o ramybės ir atokesnio kampo šiandien jums reikės labiausiai. Tačiau kuo labiau stengsitės nekristi kitiems į akis, tuo dažniau vis kam nors užkliūsite. Be to, dar jūsų ramybę sutrikdys negauta informacija, vėlavimai, būtinybė vykti ten, kur jums visai nesinori, ir susitikti su tais, kurie jums visai neįdomūs.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien kuo puikiausiai pasitarnausite kolegoms ar bičiuliams, nesvarbu, ko jie jūsų paprašys. Komandinio darbo taisyklės jums bus žinomos, suprantamos ir lengvos, tačiau kažkas ims ir užstrigs. Galbūt dėl to, kad nepakaks pasitikėjimo savimi, atsiras nenoro kažkuo dalintis ar kils kliūčių, atsiimant tai, kas jums priklauso.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei jūsų darbai ir kitos pastangos liks be dėmesio, galima manyti, kad jūsų diena nuėjo šuniui ant uodegos. Tiesa, jūs neleisite, kad taip nutiktų, todėl daug reikalausite iš tų, su kuriais dirbate, taip pat ir iš savęs. Stebėkite, ar tokiu būdu per daug neapsisunkinate ir ar neatstumiate kitų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nors ši diena ne tokia, kai galima elgtis nerūpestingai, tačiau kas kitiems bus neišsprendžiama problema, jums pasirodys vieni niekai. Problemas gliaudydami lyg kokius riešutus, vis dėlto nenumokite ranka į praeityje padarytas klaidas. Jei jų nespręsite, netruksite suprasti, kad gali grįžti padvigubėjusios.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien, kai turėsite įvairiausių sudėtingų pasirinkimų, pasirūpinkite sąjungininkais. Jie jums gali ne tik parodyti saugesnį kelią, bet ir suteikti priemonių, padedančių įveikti dienos iššūkius. Beje, draugo vaidmuo jums gali būti ne visai patrauklus. Taip gausite daugiau apribojimų nei galimybių, norėsite įgelti, o ne apsaugoti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei užgriuvus daugybei darbų ar iškilus aibei tikslų, nepasitikėsite vien savimi, lengvai išplauksite ten, kur jums ir reikia būti. Kaskart, kai atsiremsite į kitą žmogų ar atsižvelgsite į jos ar jo patarimus, pavyks priimti tinkamus sprendimus ir nemesti pasirinkto kelio, pavyzdžiui, dėl to, jog pamanysite, kad distancija jums per sunki.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt