Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – vasario 6 d.

Paukščiai sniege
Vida Press nuotr. / Paukštis sniege
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien nebus nieko svarbiau už priežastį pasišnekučiuoti. Visą dieną lydės jausmas, kad pavyks viskas, ką sumanysite. Kalbėkitės, susipažinkite, mokykitės, derėkitės, rašykite, pristatykite savo idėjas, pasakokite apie savo prekes ar paslaugas, ieškokite kontaktų, plėskite komandą ar savo bičiulių būrį, stebinkite ir stebėkitės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Viskas, ko šiandien jums reikės, bus po ranka. O jei ko nors trūktų, bematant sugalvosite. Regis, bendravimas komandoje bus tai, kas jus visą dieną ves į priekį ir ragins nesustoti. Dienai baigiantis, jūsų keistos mintys ar stebinantys įpročiais kitus sužavės, o jūs turėsite priežastį pasimėgauti partnerystės privalumais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien daugiausia naudos gausite iš savo komunikacinių ar derybinių gebėjimų. Pasistengę, vėliau turėsite svarbią priežastį sau padėkoti. Vakarop neatskleisite kitiems savo norų. Įnikę į visokias malonias veiklas, nepajusite, kaip diena pasiekė finišą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų žodžiai šią dieną liete liesis srauniais upeliais. Tiesa, ne vien jūsų greitakalbė trikdys ramybę. Regis, kalbėjimas visų pirma bus būdas įrodyti kokias nors tiesas, vėliau – priežastis nustebinti komandą, o galiausiai – patirti kūrybos, mėgstamos veiklos, vaikų auginimo, pramogų, romantikos ar mėgavimosi kitų kūryba džiaugsmą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums bus sunku suspėti išgirsti visus, kurie ką nors pasakos, be to, visai nevilios mintis, kad privalu atsakinėti į klausimus. Vis dėlto nejučiomis įsisuksite į bendravimo šurmulį, o vakarop atrasite būdą nustebinti darbdavį ir pasimėgauti laime šeimoje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Gera atmosfera darbe bus tai, ko visą dieną sieksite, net jei apie tai mažai galvosite. Regis, apmąstymams laiko nebus, nes turėsite daug reikalų, kuriuos privalu nedelsiant aptarti. Vakarėjant gausite stulbinamų žinių, o dienos pabaigos kokybės matas – pažinčių, susitikimų ir įdomios informacijos gausa.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų pasiekimai šiandien bus gerai matomi, o ir noras pritraukti kitų žvilgsnius, pasitelkus iškalbą ar derybininko įgūdžius, ypač stiprus. Per dieną nuoširdžiai dėl to paplušėję, popietę pagausite netikėtą laimikį, o vėlų vakarą mėgausitės užsitarnautais trofėjais ar pelnytu atlygiu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Visą dieną jausitės it devintame danguje mokydami kitus, įtikinėdami juos ar pasakodami apie tai, ką puikiai išmanote. Antroje dienos pusėje atsiras tokių, kurie pakeis jūsų požiūrį, o vakare jūsų norai, požiūris, nuostatos ir asmeninės savybės užsitarnaus pagarbos ar pasekėjų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūsų uždarumas šiandien nereikš, kad nedalyvaujate įvykiuose. Veikiau viską įdėmiai stebėsite, smalsausite, bet savo paslapčių paviešinti nenorėsite. Be to, turėsite daug asmeninių reikalų, kuriuos sutvarkyti bus pagrindinė jūsų užduotis. Vakaro planai apsivers, tačiau visa tai į gera, nes galiausiai turėsite priežasčių atlikti gerą darbą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Visi norės pasisakyti, o jūs – kitus išklausyti. Regis, būtent už tai jus visi šiandien vadins puikiu pašnekovu. O sužinosite išties nemažai ir tai galėsite panaudoti savo santykiams gerinti ar reikalingoms pažintims užmegzti. Romantiškas vakaras neleis nuobodžiauti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų darbai visą dieną eisis nepriekaištingai, jei ne tik apie savo pareigas galvosite, bet ir klausysite, ką šneka kolegos. Regis, tai, ką sužinosite, bus galima pritaikyti darbams atlikti. Vakare namuose turėsite dėl ko pečiais gūžtelėti, o galiausiai patenkinsite kurią nors savo ambiciją.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Bendravimas šiandien bus didžiausias malonumas. Siūlysite temas ir diktuosite pokalbio eigą. Dinamiška, džiugi ir kūrybiška atmosfera padės atsiskleisti ir parodyti, kuo esate išskirtiniai. Vakarop, išgirdę stulbinamų naujienų, suprasite, kaip gerai turėti toliau gyvenančių pažįstamų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Įsisukę į namų reikalus ir diskusijas su šeimos nariais apie namų problemas, šiandien jausitės kiek iškritę iš kasdienio ritmo. Kita vertus, turėsite rimtų priežasčių kiek atitolti nuo įprastos veiklos. Galiausiai, po bandymų sužavėti kitus savo keistais įgūdžiais, gausite įrodymą, kad esate ne vieni.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt