Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Saulės užtemimas skatins dėkingumą

Saulės užtemimas
Shutterstock nuotr. / Saulės užtemimas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Vasarį buvo du užtemimai: Mėnulio užtemimas įvyko vasario 11 d. Liūto ženkle. O 26 d. laukia Saulės užtemimas Žuvyse. Nuo pastarojo neskubėkite slėpti. Pirmiausia dėl to, kad jis gali mus stumtelėti link to, kam niekaip nesiryžome. Be to, rytojaus popietę, 16 val. 59 min. įvyksiantis Saulės užtemimas pasitarnaus ugdant savyje dėkingumą.

Asmeninio archyvo nuotr./Astrologė Vaida Budginaitė
Asmeninio archyvo nuotr./Astrologė Vaida Budginaitė

Saulės užtemimas išorei, Mėnulio – vidui

Pagrindinis Saulės ir Mėnulio užtemimų įtakų skirtumas tas, kad Saulės užtemimas susijęs su išoriniais įvykiais, o Mėnulio užtemimo įtakos vidinės, emocinės, kai apie įvykius ar problemas mąstoma ir į jas reaguojama. Tiesa, neretai tos reakcijos ir mintys sukuria aplinkybes ar į jas įtraukia.

Saulės užtemimas laikomas vieno ciklo pabaiga ir kito pradžia. Kadangi jo metu Saulė ir Mėnulis yra viename ženkle ir veikia išvien, tampame stipresni, suvienijus mūsų vidinį pasaulį (Mėnulis) ir išorinį „aš“ (Saulė). Dėl to Saulės užtemimai sudaro sąlygas naujai pradžiai ir naujoms galimybėms.

Saulės užtemimas atliks gerąjį darbą

Magišką ir džiugų Saulės užtemimą valdys Neptūnas. Vasario 26 d., 16 val. 59 min. Saulė užtems Žuvų ženklo 8 laipsnyje, ir padarys didžiausią įtaką Žuvų, Mergelės, Šaulio ir Dvynių ženklų atstovams, gimusiems pirmos dekados antroje dalyje ir antros dekados pradžioje ar turintiems planetų šių ženklų 3–13 laipsniuose.

Saulės užtemimas Žuvų ženkle padės kukliems, sugebantiems įvertinti ne tik tai, kas akivaizdu. Šis užtemimas skatins būti dėkingiems už tai, ką turime ar ką galime kitiems suteikti, palikus nuošaly išdidumą ir savanaudiškumą.

Patirsime didelę Neptūno, esančio Žuvų ženkle kartu su Saule ir Mėnuliu, įtaką. Dėl jo tapsime jautresni ne tik savo, bet ir kitų skausmui, pagilės nuojautos, pildysis sapnai, mums bus sunku nustatyti ribas tiek tiems, kurie norės mums gero, tiek tiems, kurie galės pakenkti ar mumis pasinaudoti. Nuostabus laikas norintiesiems užsiimti labdara, savanoryste, padėti silpnesniesiems, užsiimti dvasinėmis praktikomis. Neprasčiau praleisite laiką, jei pasinersite į kino ar literatūros gelmes.

Tiesa, laisvės ir nuotykių poreikis išliks toks pat stiprus, kaip ir prieš dvi savaites vykusio Mėnulio užtemimo metu. Užuot pernelyg pasitikėję savo jėgomis, didžiavęsi savo galimybėmis ar rizikavę, išlikime kuklūs ir disciplinuoti. Visus planus gali sugriauti netikėti įvykiai ar mūsų pačių neplanuoti poelgiai dėl nervingumo, nepasitenkinimo esama situacija ar noro su kuo nors konkuruoti. Gerovę ir laimę rasite pasirinkę ne asmeninės sėkmės kelią, o tą, kuriuo eidami, pasitarnausite kitiems.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt