Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – balandžio 10–16 d.

Pilnatis
123rf.com nuotr. / Pilnatis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Merkurijus judės atgal Jaučio ženklu, todėl suksime galvą, ginčysimės ir įrodinėsime, ką ir kaip derėtų perdaryti. Pilnatis Svarstyklių ženkle antradienį suteiks nesvarumo būseną santykiuose ir žinojimą, ką reikia nuveikti dėl santykių harmonijos. O prieš pat didžiąsias pavasario šventes tiesiogine kryptimi pradėjusi judėti Venera, pasiūlys sprendimų santykiams pagerinti ir finansams užlopyti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Sau ir kitiems. Jūsų mintys kryps link to, kaip papildyti savo sąskaitą ar parodyti savo vertę. Jei jūsų sprendimai lemia vien nuostolius, peržiūrėję juos, ištaisykite. Galbūt pagaliau atsivers akys ir pavyks pamatyti, kam išleidžiate didžiąją dalį savo pinigų.

Santykių sritį apvieš pilnatis, ne tik versdama jus nerimauti, bet ir ieškoti priežasčių, trikdančių jūsų santykius darbe ar namuose ir rasti priemonių juos išspręsti. Besąlygiška meilė ir pasiaukojimas pajėgūs išgelbėti santykius.

Beje, jūsų originalumas, keisti poelgiai ir nesitaikstymas su taisyklėmis ne visiems patiks. Vienus žavės, kitus vers atsiriboti, o trečius – jus kopijuoti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ketinimai užsimaskuoti. Jūsų noras būti išgirstiems šią savaitę niekam, išskyrus jus, nerūpės. Vertingi patarimai sklandys ore, tačiau jūsų išdidumas ar užsispyrimas neleis jais pasinaudoti. Nieko nepešite vis leisdami tą pačią plokštelę.

Susitarti su kolegomis ir su meile atlikti savo įprastas pareigas pasirodys pernelyg sudėtinga. Tačiau turėsite žinių, kurios gelbės, kai užduotys bus neatliktos, o jums kils noras, viską metus, pasislėpti po antklode. Iš po jos jus ištrauks komandos nariai ar draugai.

Svarbiausi dalykai vis dėl to vyks ten, kur niekas neužsuka – jūsų viduje. Išlaisvinkite savo vidinį genijų, atsikratę baimės būti kitokie.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pakalbėkim apie praeitį. Jūsų ženklo valdovas judės atgal, taigi kantriai glaistykite nelygumus, kurie atsirado praeityje, nevengdami akistatos su klaidomis, kurios įsivėlė jūsų ankstesniuose pristatymuose ir pasisakymuose. Atsiprašymai ir atleidimo žodžiai pravertų.

Santykiai su atžalomis ir mylimaisiais išlįs į pirmą planą, kartu su jūsų bandymais džiugiai leisti laiką, užsiimant tuo, kas malonu. Jei visokie malonumai ne jums ir ne jūsų, galbūt derėtų pasižiūrėti, kokie nešuliai trukdo džiugiems ir laimingiems žaisti mėgstamus žaidimus.

Beje, idėjų komandoje ar tarp bičiulių bus apsčiai, kaip ir stebinančių galimybių savo grupėje parodyti kuo esate nepakartojami.

TAIP PAT SKAITYKITE: Laimingos vedybos pagal amžiaus skirtumą

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dėl šeimos ir dėl savęs. Bendravimo trikdžiai grupėje, jūsų komunikacijos priemonių gedimai ar stabdžiai komandos kelyje neišvengiami. Susitikę seniai matytą draugą suprasite, kad jo misija parodyti, kas jūsų buvo neišsakyta ir neįgyvendinta.

Pilnatis kvies jus kurti grožį ir taiką po savo stogu. Ir jei kokia nors jus stebinti akis trukdys ramiai tuo užsiimti, derėtų atsižvelgti ir padaryti išvadas. Gal jūsų šeimos laimei reikia visai kitokių pastangų, nei šiuo metu dedate? Pasiūlymų ateis iš toli ar iš patikimų šaltinių.

Nors artėja šventės, rūpės išsiskirti iš minios savo darbais. Peržengdami ribas, kurias iki šiol gerbėte, leiskite sau pasielgti kiek kitaip nei jums įprasta, tačiau atminkite, kad ir kvailystes krėsti reikia atsakingai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Krypties paieškos. Jei vaikščiodami profesiniais takeliais visiškai praradote kryptį ar nuolat esate atvedami prie jau pažįstamos situacijos darbe, tai ženklas, kad kažkas neužbaigta. Kai akį patrauks dulkėmis nusėta jūsų svajonė apie naują darbą ar profesinę kryptį, skirkite jai dėmesio.

Pasikalbėti apie šį bei tą šią savaitę bus nelengva, nes gauta informacija parodys tai, ko gal visai nenorite žinoti ir pasiūlys atsisakyti to, ką norisi pasilikti. Tačiau būtent tai tiesiausias kelias į trokštamą visavertį bendravimą su tais, kurie šalia.

Gautos žinios ar iš toli atvykę žmonės ne tik keis jūsų planus, bet ir požiūrį. Regis, ir kitiems bus kai ką neįprasto parodyti ar išmokyti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Prisiminti ir pakartoti. Pasimokyti to, kam vis nebuvo laiko, pasikartoti tai, ką buvote užmiršę, susitikti su tais, kurie gyvena toli, ir išmokyti kitus to, ką puikiai išmanote, ir peržiūrėti savo įsitikinimus – tokios gali būti jūsų šios savaitės pamokos.

Pilnatis primins, kad atleisti vadžių planuojat išlaidas nevalia. Be to, paaiškės, kaip geriau panaudoti savo gabumus tam, kad jus labiau vertintų ir tai didintų jūsų pajamas ir savivertę. Šiuos sprendimus įgyvendinti pavyks pasikonsultavus su kitais.

Be to, neverta priešintis pokyčiams, kuriems jus įkvėps kiti žmonės. Leisdami jiems įvykti, stiprinsite ryšius ir atversite sau daugiau perspektyvų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt