Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – balandžio 17–23 d.

Saulėlydis
Fotolia nuotr. / Saulėlydis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Savaitės pradžioje lengvabūdiškumu niekas neapkaltins, nes kuo rimčiausiai vykdysite įsipareigojimus. Saulė, perėjusi į Jaučio ženklą, kvies ruošti dirvą sėkloms, o savo gyvenime siekti stabilumo ir komforto. Žinoma, jei neišeikvosime visos energijos šnekoms, nes Marsas pereis į komunikabiliuosius Dvynius. O štai Merkurijus grįš į Avino ženklą, kad vėl prabiltume apie savo siekius ir iniciatyvas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Turintys ką pasiūlyti. Savaitei prasidėjus, jūsų žvilgsnis kryps į tikslus, kuriuos sau esate išsikėlę. Artėdami link jų mažais žingsneliais ir nestokodami kantrybės bei nesitikėdami greito rezultato, gausite tų reikalingų žinių, kurių stokojote anksčiau.

Saulė, palikusi jūsų ženklą, ves jus prie materialinio stabilumo. Stiprinkite pasitikėjimą savimi, rūpindamiesi savo vertybėmis ir panaudodami savo gabumus. Merkurijus vėl jūsų ženkle, todėl ieškokite efektyvesnių būdų pristatyti save ir pateikti savo mintis.

Jūsų ženklo valdovas Dvynių ženkle, todėl jus užčiaupti ar sustabdyti nuo bendravimo bei išvykų būtų sunku. O ir nereikia: judėkite, keliaukite, mokykitės naujų dalykų, keisitės žiniomis ir idėjomis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ne vieniši mūšio lauke. Savaitės pradžioje viską verčiau atlikite pasislėpę nuo smalsių akių. Sumanymus brandinkite, ieškodami reikalingų resursų ir siekdami bendradarbiauti su tais, kurie yra jums reikalingi ar kuriems esate reikalingi jūs.

Jūsų ženklą pasiekusi Saulė leis jūsų asmenybei išsiskleisti kartu su bundančia gamta. Tai geriausias laikas būti savimi – todėl nestabdykite. Merkurijus kuriam laikui paliks jūsų ženklą, todėl pasitikėkite savo pasąmone, o informacijos ieškokite savo sapnuose.

Marsui įžengus į Dvynius, žinios, informacija ir pažintys jums bus priemonės, stiprinančios pasitikėjimą savimi. Pavykus daugiau sužinoti, išmokti ar pažinčių užmegzti, seksis geriau užsidirbti ar kitaip kilstelėti savo vertės kartelę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Prieštaravimai. Kai prasidėjus savaitei įsisenėjusios problemos darbe pareikalaus jūsų dėmesio, atsižvelkite į partnerių rekomendacijas. Jei jų neišgirsite, kreipkitės pagalbos ar patarimo, taikykite anksčiau nepritaikytus ar netikusius metodus dar ir dar kartą.

Saulė Jautyje jums bus ženklas tūptelėti ant atsarginių suolelio ir peržiūrėti savo padarytas klaidas, išvalyti kūną, sielą ir mintis nuo to, kas trukdo būti savimi. Akiratin patekusios užmirštos temos, šnekantis su draugais ar komandos nariais, bus ženklas, kad taškai nesudėti. Pašnekesiuose girdėkite ne tik save, bet ir juos.

Marsas nuo savaitės vidurio jūsų ženkle, todėl jūsų nematyti ir negirdėti bus neįmanoma, Turėsite kuo kitus sudominti, rasdami ir pateikdami jiems vis daugiau intriguojančių naujienų ar faktų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mintys gydo ir sargdina

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Užnugaris. Savaitės pradžioje jums teks prisiminti nebaigtus ar netinkamai atliktus darbus, kurių stirtos stovi jūsų kelyje link profesinės sėkmės ar nusistatytų tikslų.

Saulė Jautyje nuo savaitės vidurio žadins poreikį ką nors konkretaus nuveikti dėl savo bičiulių. Užsispyrimą naudosite užtikrinti savo vietą grupėje ar gauti komandos kapitono titulą. Beje, grįžę prie neišspręstų profesinių projektų, temų ar iškėlę opią problemą darbe, turėsite progą pasakyti savo nuomonę ir pagerinti reputaciją.
Atviras kovas kol kas palikite nuošaly. Tausokite savo energiją, ją pasitelkdami svajonėms kurti, vidiniams demonams nugalėti ar bent užkulisinei veiklai. Regis, tam gausite apsčiai reikalingos informacijos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Profesionalai. Prisiminsite, kad norint patirti džiaugsmą ar išgirsti vaikų juoką, reikia sukąsti dantis ir gerai pasistengti. Galimas daiktas, būsite grąžinti ten, kur jau buvote ir pasikartosite tai, ką jau mokėjote.

Kai Saulė pasieks Jaučio žvaigždyną, ateis geriausias laikas metuose pradėti kopti karjeros laiptais ar stiprinti savo, kaip profesionalo, pozicijas. Dėl į Avino ženklą grįžusio Merkurijaus peržiūrėkite savo įsitikinimus, pasitikrinkite ir pasikartokite savo žinias ar grįžkite prie neįgyvendintų reklamos, leidybos ar tarptautinių projektų.
Energingi ir daug žinantys, norintys daug išgirsti ir dar daugiau papasakoti – tokie būsite, kol Marsas judės Dvynių ženklu. Pasitelkdami žodžio ir informacijos galią, daug ką išsikovosite.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt