Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – balandžio 24–30 d.

Šios savaitės astrologinė apžvalga
Fotolia nuotr. / Šios savaitės astrologinė apžvalga
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šią savaitę įvyks jaunatis Jaučio ženkle, o tai signalas sėti tas sėklas ir užsiimti tomis veiklomis, kurios gali duoti konkretų rezultatą ir apčiuopiamą naudą. Tiesa, ruoškitės ir tam, kad jūsų išpurentus dirvonus tryps neprašyti praeities vaiduokliai. Atsiprašę jų, atleidę sau ir išklausę žinią, kurią jie nori jums pranešti, tęskite savo misiją.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dėl gausos. Savaitės pradžioje pasikartoję žinias, galėsite tikėtis ilgainiui gauti papildomų balų savo asmenybei įtvirtinti. Vėliau suprasite, kad vėl kartojatės, pristatydami savo anksčiau sugalvotas idėjas. Jei jūsų vis dar niekas negirdi, neskubėkite daryti išvadų.

Jaunatis savaitės viduryje vyks jūsų vertybių srityje, ir tai jums bus paskata šį tą nuveikti dėl savo gerovės. Jei siekiate daugiau uždirbti, labiau pasitikėti savimi, geriau panaudoti savo gabumus ir būti labiau vertinami kitų, ieškokite tam tinkamų priemonių. Ir būkite kantrūs, nes tik uolus darbas ir užsispyrimas garantuos rezultatą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dėl savęs. Neoficialiais kanalais savaitės pradžioje jums teks dar kartelį kreiptis į reikalingus asmenis, kad gautumėte norimus atsakymus. Turima informacija vis dar bus nevisa. Beje, kai kas vėliau galvoje gali persiversti taip, kad jūs nuspręsite visiškai pakeisti savo minčių eigą.

Jaunatis jūsų ženkle trečiadienį – tinkamiausias laikas imtis veiksmų, padėsiančių geriausiai išreikšti savo asmenybę. Pripažinę savo silpnybes ir sau už jas atleidę, pernelyg neužsibūkite praeities klaidų ir nuoskaudų labirintuose. Imkite puoselėti ir atskleisti tas savo galias, kurias verta parodyti pasauliui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Astrologinė vaistinėlė, arba kokie augalai tinkamiausi jūsų Zodiako ženklui

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dėl kitų. Savaitę pradės komandinės diskusijos, kurių metu jums kils noras atsižvelgti į kitų žmonių nuomonę ir pasiūlymus kai ką patobulinti. Net jei būsite visiškai apsisprendę dėl vieno ar kito sprendimo, vėliau gali prireikti apsisukti ir eiti visiškai priešinga kryptimi.

Jaunaties įtakos jums neakivaizdžios, bet dėl to nemažiau svarbios. Trečiadienį įvyksianti jaunatis Jaučio ženkle sustabdys, prašydama neatlygintinai kai ką atlikti dėl kitų. Kuo mažiau galvosite apie atlygį, tuo geriau savo misiją įvykdysite, sumokėdami nematerialias skolas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dėl komandos. Savaitės pradžioje pakartotinai pristatydami savo darbus vadovybei ar visuomenei, būsite tvirti ir žinosite, ką ir kaip kalbėti. Tiesa, nebūsite tikri dėl to, kad jus tikrai išgirdo. Jei vėliau kils mintis persigalvoti ir pateikti tai kitu kampu, kodėl gi ne? Pabandykite!

Šio mėnesio jaunatis parodys, kad metas raitotis rankoves ir imtis rimtų darbų. Ambicijos ves pirmyn, tačiau kokybiškas grupės darbas bus įmanomas tik ištaisius senas klaidas, susitaikius, vieniems kitų atsiprašius ar padėjus kolegai atlikti tai, kas jam pernelyg sunku.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dėl pasiekimų. Šią savaitę kalbėsite įtaigiai ir galėsite pasidarbuoti ties savo mokinių ar pasekėjų sąrašo ilginimu. Tiesa, teks atrasti nelengvus būdus, ne tik kaip savo žodžiais kitus paveikti, bet ir suteikti jiems džiaugsmo. Tam gali tekti pakreipti savo minčių eigą ar įsitikinimus kita kryptimi.

Jaunaties įtakos jums susitelks ties aukščiausiais tikslais. Jei esate pasiruošę pasikartoti žinias, iš naujo užmegzti nutrūkusius ryšius su toli gyvenančiaisiais ar išvykti į tolimą kelionę, galite savo profesinius ar kitus siekius pakelti kuo aukščiau. Tiesa, be viso to, dar reikės ir atkakliai ir nuoširdžiai dirbti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt