Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – balandžio 3–9 d.

Saulėlydis
Fotolia nuotr. / Saulėlydis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šią savaitę finansiniai apribojimai ar santykių galvosūkiai bus ženklas, kad reikia liautis ieškoti kaltų ir metas ieškoti sprendimų. Atsiras galimybių iki šiol slėptas savo galias panaudoti, tačiau įsibėgėję sunkiai save tramdysime. Apetitas kils lyg ant mielių, iš kitų tikėsimės daugiau, nei šiuo metu jie gali mums duoti, o negavę – primygtinai reikalausime.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Profesionalai. Ne pirma diena aktualius santykių ir asmeninių finansų riešutėlius krimsite nerodydami savo jausmų ir tyliai taisydami senas klaidas. Laimė, jūsų gabumai išties pravers darbe. Todėl liaukitės trypčioti vietoje, laukdami tinkamiausio momento.

Iš kitų žmonių tikėsitės gerokai daugiau, nei jie galės jums suteikti. Negavę, ko norite, nepatikliai seksite kiekvieną jų žingsnį. Galų gale nuspręsite, kad jie padeda kam nors kitam ar kitaip jus išduoda. Gal tai vien jūsų vaizduotės padariniai, pritrūkus įrodymų, kad esate pakankamai mylimi ar gerbiami?

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Draugystės kaina. Su malonumu aukodami kiekvieną laisvą akimirką savo draugams ar bendražygiams, sieksite įtvirtinti save ir tapti labiau vertinami kolektyve. Deja, to malonumo kasdien vis mažiau, o galiausiai įsitikinsite, kad niekam jūsų geri norai nerūpi. Be to, kilus problemoms, dingsta palaikymas ir užtarimas.

Būsite aktyvūs, norėdami įgyti reikiamų žinių, užkariauti užsienio rinkas, kitus mokydami ar įgydami sekėjų. Tačiau visų kortų neatskleisite. Gilinsite jums reikalingas žinias, tikrinsite ir analizuosite, laukdami tinkamo momento jas panaudoti. Tam nepavyks atsiduoti visais šimtu procentų dėl nebaigtų užduočių kalno.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kino filmai pagal horoskopą

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dėl meilės ir garbės. Dėl įvertinimo darbe ar savo statuso visuomenėje norėsite padaryti kasdien vis daugiau. Deja, pagyrimo raštų vadovai ar tie, nuo kurių priklauso jūsų geras vardas, neskubės įteikti. Galų gale net suabejosite, ar jums pakeliui su tais, kuriuos iki šiol laikėte savo partneriais.

Jūsų bandymai slapčia gauti kokią nors informaciją gali būti stebėtinai sėkmingi, jei savo motyvų neatskleisite. Deja, jūsų susitelkimą į komandinius ar asmeninius ateities planus trikdys niekaip nesibaigiantys vaikų norai. Slapta kamera ar panašūs tikrinimo metodai bus nemalonus, bet vienintelis sprendimas patikrinti tuos, kuriais nepasitikite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Keliauninkai. Nestovėsite vietoje, tačiau kuo toliau nueisite, tuo labiau įsitikinsite, kad nuėjote ne pirmyn, o atgal. Tai neturėtų jūsų trikdyti, bet galėtų paskatinti išmokti tai, kas praeityje buvo neišmokta. Tiesa, lengvumo jausmas bus ne tai, kuo gardžiuositės. Būtinybė įvykdyti nemalonias užduotis pasivys jus bet kurioje pasaulio vietoje.

Laimė, komandinis darbas eisis lyg per sviestą, ypač, jei pavyks tinkamai panaudoti partnerių galią ir įžvalgas. Atsiduoti darbui trukdys lyg iš kiauro maišo byrantys šeimos narių prašymai. Leiskite savo antrajai pusei atrasti būdą tą maišą užsiūti, net jei kol kas atrodo, kad jis ar ji viską tik dar labiau komplikuoja.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pakirpti sparnai. Bendrų pinigų naudojimas taps kiek opesne tema, nei buvo iki šiol. Neplanuotos išlaidos tam, kas malonu, ir tai, ką mylite, vers galvoti, kad priėjote kelio galą ir nėra kur trauktis. Tačiau kantrybė ir pasitikėjimas kitais parodys, kad nėra padėties be išeities. Ir jūs tuos sprendimus kartu ar atskirai galų gale vieną dieną atrasite.

Pastangos darbe įvykdyti reikiamas permainas atvers reikalingus kelius ir padės įtraukti į tai kolegas ar įgyvendinti savo planą. Susitikimų, pasitarimų ir kalbų gausa parodys, kad esate įstrigę. Tik visokiausius kasdienius riešutus išgliaudę, galėsite numatyti sau pageidaujamus aukštesnius siekius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt