Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – birželio 12–18 d.

Zodiako ženklai
Fotolia nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šia savaitę rasime apsčiai temų ir pašnekovų, tačiau dalis kalbų bus iš fantazijų pasaulio. Nepaisant to, nuoširdžiai tikėsime tuo, ką pasakojame, žadame ir girdime. Pasitikėjimą savimi silpnins įvairiausios taisyklės, apribojimai ar sunki pareigų našta. Savaitgalį ne visi bus išgirsti, tačiau atrasime originalių kitokių būdų saviraiškai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Bendravimo peripetijos. Įsisukę į aktyvaus bendravimo ir dalijimosi žiniomis sūkurį, užmegsite nemažai vertingų pažinčių. Tiesa, iš to, ką nugirsite, sukursite visokių būtų nebūtų istorijų. Nenuostabu, jei kelionės bus atšauktos, gausite priminimą, kad mokate nepakankamai, o jūsų turima informacija nepasieks ar neįtikins adresato.

Savaitgalį užvis labiausiai norėsite nustebinti pašnekovus savo iš koto verčiančiomis naujienomis ir idėjomis. Tačiau pamokslautojai ir visažiniai vers jus keisti savo minčių eigą ar paieškoti svaresnių argumentų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Siekiant įgyti. Šia savaitę pajusite, kaip ligšiolinis įdirbis duota realios naudos. Tačiau virš galvos kabos iliuzijų debesis, trukdantis matyti realią finansinę situaciją ir pasilikti sau tai, kas priklauso jums. Kils trikdžių, paskirstant lėšas, ir atmetimo, viliantis sulaukti palaikymo ar paramos iš tų, kurie jums bus reikalingi.

Savaitgalį atrasite originalų būdą pagerinti savo finansinę situaciją ar ryšitės ištaisyti seną klaidą, trukdančią pasitikėti savimi. Tačiau stebėkite, kam atveriate širdį ar piniginę, nes susigrąžinti savivertę ar pinigus gali būti sudėtinga.

TAIP PAT SKAITYKITE: Stebuklinga meditacijos galia

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tarp galimybių ir kliūčių. Savaitės pradžioje bus smagių pašnekesių, kurių metu atrasite kelią į savo atžalų širdis ir raškysite tuos savo kūrybos vaisius, kurių skonio ne pirma diena ilgitės. Tačiau gali būti sunku patikėti, kad jums duoti karjeros pažadai nėra idealūs. Pernelyg užsisvajojusius ant žemės nuleis partneriai.

Savaitgalį, pasinaudoję neįprastais bičiulių pasiūlymais, turėsite galimybę ūgtelėti kaip asmenybė. Griebkite pasitaikiusią progą už uodegos, tačiau būkite pasiruošę išklausyti ir nepatogias antrosios pusės arba oponentų rekomendacijas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Žlugęs poilsio planas. Namuose lengvai spręsis anksčiau neišspręstos aktualijos. Ypač, jei nemeluosite nei sau, nei kitiems. Užsigeidusieji pasprukti nuo kasdienybės ir pailsėti, supras, kad laikas svajoti ar tingiai pagulėti hamake dar neatėjo, nes laukia keletas ne pačių maloniausių užduočių.

Pasigavę ore sklandančią idėją, galite sukurti visai neblogą planą, padedantį paruošti dirvą jai įgyvendinti. Žinoma, jei viso to neužtemdys kritika, kurią išgirsite mitybos, buities ar kitais kasdieniais klausimais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Besiblaškantys komandoje. Savaitės pradžiai jums paruošta daugybė pašnekesių su bičiuliais ir nemažiau įkvepiančių pasakojimų bei idėjų, kurių iš kolegų ar draugų išgirsite. Tačiau auksinė žuvelė, žadanti palaikymą ir rėmimą, taip ir išplauks, pažadų neįvykdžiusi. Gerą atmosferą komandoje išsaugosite atradę džiaugsmą ne asmeniniuose laimėjimuose, o bendrai stengdamiesi.

Savaitgalį gausite intriguojančių pasiūlymų, kurie praskaidrins jūsų laisvalaikį su bičiuliais, o žinios ir patirtys gerins jūsų, kaip draugo, įvaizdį. Tačiau deramai pasidžiaugti ir tai suderinti su vaikų reikalavimais gali būti neįmanoma misija.

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pataikaujantys ambicijoms. Žinosite, ką galite ir turite pasakyti, kad jūsų tikslai būtų galų gale pasiekti. Tokiu būdu galima bus gauti gerokai daugiau, nei tikėjotės. Tačiau darbe netrūks klystkelių, kuriais pasuksite, patikėję savo partneriais. Per toli nenuklysti ir nepasiklysti padės nesibaigiančios pareigos šeimai.

Savaitgalį, sulaukę keisčiausių pasiūlymų bendradarbiauti, juos pritaikykite savo siekiams įgyvendinti. Bet gali tekti kai ką atlikti dėl savo šeimos ar net išklausyti keletą pastabų, kad jūsų siekiai įgytų naujos kokybės.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tikėti ir pasitikrinti. Pasitelkę savo charizmą, asmenines savybes ir lig šiol įgytą žmonių pagarbą, išsakykite savo nuomonę. Jus išgirs ir jumis patikės. Tačiau tobulumo siekti nerekomenduojama. Verčiau pabandykite matyti viską be pagražinimų. Tik tokiu atveju pavyks, gavus nepalankios ar jūsų nuomonę paneigiančios informacijos, nepalūžti.

Susigundę partnerių pasiūlymais, galite atsidurti ten, kur net nesvajojote būti. O išgirdę nepalankių argumentų ar kritikos dėl savo požiūrio ir žinių, žvelkite į tai kaip į priežastį praplėsti akiratį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savivertės dilemos. Savaitės pradžioje jums niekas netrukdys kaišioti nosį į visokias paslaptis. Todėl norintieji kai ką išsiaiškinti tegul ruošia savo taiklius klausimus. Į juos bus atsakyta, tačiau tai nesuteiks teisių rizikuoti tuo, kas ne jūsų. Verčiau sau pripažinti, kad už visa tai, ką turite ar norite turėti, esate atsakingi patys.

Savaitgalį sveika keisti savo kasdienius įpročius, kurie jums padės pelnyti žmonių pritarimą ir net pagalbą. Jei šiame žaidime kažko trūks, tai nebent jūsų pasitikėjimo savimi ar nenoro į bendrą katilą dėti to, ką turite geriausio.

TAIP PAT SKAITYKITE: Telegonija, arba kodėl vaikai ne visada paveldi tėvų bruožus?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Atsakingi už save ir už kitus. Šią savaitę jums reikės įdėmiai klausytis. Tai jums savaitės pradžioje pelnys nemažai komandinių balų. Tiesa, išgirdę melagingų tiesų apie savo namus, aklai viskuo netikėkite. Nusiimkite rožinius akinius, bet nebūkite ir pernelyg reiklūs savo darbo parneriams ar antrajai pusei.

Savaitgalį susigalvosite keisčiausių pramogų, kurios paįvairins santykius, o jūsų kūrybinės idėjos įkvėps tuos, kurie šalia. Tačiau nereikalaukite iš jos ar jo to, ko tas asmuo jums negali ar nenori pasiūlyti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Žvalgantis atgal. Žinosite, ką, kaip ir su kuo kalbėti, kad darbo vietoje atsivertų galimybių gausa, kad jus gerbtų ir jumis patikėtų. Tačiau kai ką išgalvosite, o kritikai ir skeptikai netruks tuo pasinaudoti. Jūsų darbštumo pasekmės bus ne tokios, kokių laukėte. Esant galimybei taisyti klaidas, taip ir padarykite.

Savaitgalį nesigailėsite nepatingėję neįprastai pertvarkyti savo namus ir kasdienį gyvenimą. Tačiau tai, ko nenorėjote girdėti, gali pagaliau pasiekti jūsų ausis. Norintieji išgydyti savo sielą, kūną ar gyvenimą turėtų atsiprašyti kitų arba atleisti sau.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Akistata su realybe. Būsite įtaigūs, kupini optimizmo ir galėsite tuo apdovanoti kitus. Išsiruošę į kelionę, patirsite aibę malonių įspūdžių. Būsite dosnūs pildydami savo atžalų pageidavimus, pramogaudami ar siekdami padaryti įspūdį mylimiesiems. Realybėn grąžins pareigos ar nesibaigiantys bičiulių prašymai.

Džiaukitės tuo, kas vyksta neplanuotai, antraip prarasite progą užmegzti intriguojančių pažinčių, sužinoti keistų dalykų ir žaviai praleisti vasaros savaitgalį. O jei tektų kai ką nemalonaus išgirsti iš draugų, būkite pasiruošę pažvelgti tiesai į akis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Duoklė šeimai. Iki šiol įstrigusios šeimyninės problemos spręsis, gavus pritarimą ir palaikymą iš tų, kuriems tai nemažiau aktualu nei jums. Tačiau ne viskas, ką žadėsite savo šeimai, patys tuo šventai tikėdami, bus visiška tiesa. Nuo namų jūsų dėmesį atitrauks vadovybės raginimai šį tą darbo vietoje pakeisti.

Savaitgalį keistais dalykais apdovanosite namus ir nustebinsite namiškius iki šiol neatkleistais savo gebėjimas ar talentais. O jei vyresnis šeimos narys išsakys ne vien palankią nuomonę, neskubėkite jos ignoruoti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt