Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – birželio 19–25 d.

Levandos
Shutterstock nuotr. / Levandos
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šią saulėgrįžos savaitę su malonumu dovanosime laiką, pinigus ir meilę tiems, kam to reikia, kursime įstabias idėjas, atrasime lig šiol neatrastus lobius namuose ir leisimės į nuoširdžius pokalbius su artimiausiais žmonėmis. Joninių naktį vyks jaunatis, todėl siųsdami visatai didžiausius savo norus, šventai tikėsime, kad ji jais pasirūpins.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Namai namučiai. Savaitę pradėsite kupini vilčių ir planų, kaip būtų įmanoma pagerinti savo materialinę padėtį. Tačiau vien laukdami, kol jums į rankas įkris koks nors gražiai supakuotas laimikis, liksite it musę kandę. Kažką neįtikėtina išties būsite pajėgūs sumąstyti.

Saulė ir Merkurijus padės užpildyti namus jausmingais pokalbiais, dažniau atsigręžti į šeimos lizdelį ir pagilinti ryšius su šeimos nariais. Jonines pasitiksite žinodami, koks šeimos planas ar jūsų sumanymas namuose turi būti įgyvendintas. Tikri dėl to, ko jums reikia, neleisite užgesinti jūsų troškimų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kai yra ką papasakoti. Savaitės pradžioje savo žavesį nukreipsite į komandą ar draugų grupę. Versitės per galvą bandydami įtikti ar ką nors gero padaryti dėl visų ar vieno iš jų. Šios jūsų akivaizdžios pastangos neužgoš ir jūsų neafišuojamų būdų padidinti savo pajamas ar atskleisti gebėjimus.

Dėl Saulės ir Merkurijaus Vėžio ženkle tapsite bendravimo genijais ir savo artimos aplinkos mylimais kūdikiais. Bendraudami su tais, kurie jus įkvepia ir moko, atskleisite tai, kas jumyse geriausio. Minčių eigą koreguos reakcijos tų, kurioms jos ir buvo adresuotos. Joninių naktis padės paskleisti galvoje kirbančią žinią. Stebėkite, ar tam nekiša kojos koks nors kasdienis balastas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Išmokite atsipalaiduoti: 12 būdų, kurie padės nusiraminti

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gausos planas. Savaitei įsibėgėjus turėsite šviesių sumanymų profesinių tikslų atžvilgiu. Nors nemažai prakaito išliesite, kad viskas pavyktų taip, kaip norite, mažai kam apie tai girsitės. Tačiau užteks noro ir pasikalbėti, kaip ir genialių minčių, kurios sužavės komandą ar bičiulius.

Jūsų vertybių sritį apšvietusi Saulė ir joje prabilęs Merkurijus sukurs sąlygas atskleisti gabumus, siekiant užsidirbti ir įsitvirtinti. Dažniau kalbėsite apie pinigus ir apsipirkinėsite. Dėl savo komunikabilumo pavyks užsidirbti. Joninių naktį, užuot ieškoję rizikingų ir brangių pramogų, turėkite planą dėl naujų finansinių projektų ir papildomų pajamų šaltinių

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Asmeniniai planai. Savaitės pradžioje viltis akyse neges, buriant savo komandą darbe ar vedant ją paskui save. Rasite būdų, kaip pakelti ūpą sau ir kitiems, juos pamokyti ar sužadinti viltis. Tačiau savo asmenines ambicijas pildysite, turėdami slaptą planą.

Ankstyvą Joninių rytą įvykus jaunačiai, prasidės jūsų asmenybės stiprinimo laikotarpis. Į jus lygiuosis, jums pavydės ir kreipsis pagalbos. Inicijuosite pokalbius, siūlysite kitiems temas ir pasakosite apie save. Trumpiausią metų naktį numatykite kelius, kuriais norite eiti, ir ginkite juos nuo namuose sklandančių nuomonių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Vienatvės privalumas. Savaitės pradžioje jausite malonumą pasidarbuoti. Ir nors manysite, kad be jūsų niekas neišsivers, iš tiesų jūs neišsiversite be kitų žmonių pagalbos. Neprasti pašnekovai pasirodysite ir komandoje, kuri neatmes jūsų keistų sumanymų.

Savaitei įpusėjus, jūsų siūlymai niekam neberūpės. Saulė ir Merkurijus Vėžio ženkle vers galvoti, jog esate užmiršti ir pasinerti į savo sielos gelmes, tokiu būdu geriau pažįstant save. Vis dažniau svajosite ir kartosite atleidimo sau žodžius. Joninių nakties jaunatis bus pretekstas panirti į savo vidų. Čia gims svarbiausi sprendimai ir tegul jūsų neblaško nereikšmingos kalbos.

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dėl komandos ir savo ateities. Savaitei startavus, kitiems suteiksite apsčiai privilegijų. Pulsite padėti vos kas nors mostels ranka, o kiekviename mielame žvilgsnyje įžvelgsite komplimentus. Netikėtai įmintos mįslės padės atkreipti vadovų dėmesį.

Nuo savaitės vidurio bendražygiai ar grupės nariai trumpam atstos šeimą. Suaktyvės komandinis bendravimas, o šnekučiuodamiesi su draugais suprasite vieni kitus iš pusės žodžio. Už komandą nemažiau rūpės ateities siekiai ir idėjos. Per Joninių nakties jaunatį nepamirškite pasvajoti apie trokštamą ateities ar komandinės sėkmės planą ir tuo visa širdimi tikėti. Koją kiš nebent savanaudiškumas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Taikyti aukštai. Savaitės pradžioje su besąlygiška meile šalia esantiesiems įniksite į kasdienius darbus. Kiekviena kūrybiškai atlikta užduotis gerins jūsų ryšius su kitais asmenimis. Kažkas iš jų turės tiek įtakos, kad privers jus pakeisti savo požiūrį ar įgyti išskirtinių žinių.

Saulė ir Merkurijus pasieks jūsų ženklo aukštumas, taigi rūpinkitės savo statusu ir karjera. Sėkmingai kopti karjeros kopėčiomis padės emociniai ryšiai. Liežuvis ar komunikabilumas nemažiau pagelbės, tačiau svarbiau ne žodžiai, o jausmas, kurį jie formuoja. Joninių nakties jaunatis padės sukurti profesinių ir kitų gyvenimo tikslų sąrašą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Koks partneris jums tinkamiausias pagal horoskopą

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Užsibrėžti plačiai. Viskas, ką savaitės pradžioje dėl jūsų padarys artimas žmogus, jus pakels į pačias romantiškumo aukštumas. Patys taip pat raskite priemonių pakurstyti romantikos židinį. Bendrai veiklai įkvėpimo semsitės iš pakitusių kasdienių aplinkybių.

Saulė ir Merkurijus vandens ženkle padės jums įtikinti kitus tuo, kuo patys tikite ir tapti optimizmo šaltiniu. Atsiras galimybių toli išvykti, gilinti žinias ar patirtį ir tuo dalintis. Jūsų pamokymai pasieks reikalingų žmonių ausis, jei neabejosite savimi ir nežeisite kitų savigarbos. Joninių naktį pravartu turėti planą (galbūt ne vieną) dėl studijų, mokymų, ryšių su užsienyje gyvenančiaisiais, tolimų kelionių ir kitų akiratį plečiančių dalykų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Palikti komforto zoną. Namuose jums bus gera ir jauku. Pasistenkite juos papuošdami, jiems ką nors gražaus sukurdami ar ką nors gero padarydami artimiesiems. Artimuose ar darbo santykiuose nuobodžiauti nebus nei laiko, nei noro.

Saulės ir Merkurijaus padėtis skatins kai ko atsisakyti dėl to, kad atrastumėte daugiau. Labiausiai už viską trokšdami emocinio saugumo, jį užtikrinsite kitiems. Teks pasikalbėti apie tai, kas jus sieja su kai kuriais žmonėmis, kas neišsiaiškinta, uždrausta, paslėpta, neperlipant ribų, žeidžiančių kitus. Joninių naktis pasiruošusi išpildyti tuos jūsų troškimus, kuriems reikia kitų žmonių palaikymo, bendradarbiavimo ar ryžto išeiti iš komforto zonos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dviese. Šildantys ir daug žadantys susitikimai ar pokalbiai savaitės pradžioje kai kuriems iš jūsų žadės romantiškus santykius, o kitus skatins patikėti gražiomis istorijomis, įkvepiančioms kilniems darbams. Namuose nebus priežasčių nuobodžiauti, todėl klausykitės ir keiskite savo planus.

Estafetę perduosite antrosioms pusėms ar verslo parneriams, nes Saulė ir Merkurijus pereis į Vėžio ženklą. Tai padės jums atsiskleisti. Išklausyti kitus žmones reikės siekiant gerinti santykius, norint geriau pažinti save ir atrasti bendrų kelių. Dėl tų pačių priežasčių Joninių naktį leiskite ne vieni. Vienišiai stebuklingos nakties lai paprašo atsiųsti jiems antrąją pusę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Sveikatos gerinimo planai. Su malonumu lesite pinigus tam, kad išpuoštumėte namus ar apdovanotumėte artimuosius. Jei neužteks lėšų, gal pavyks namiškiams įteikti nematerialią dovaną. Jie vis tiek jums bus dėkingi. Susitikimai ir pokalbiai nuteiks džiugiai ir neleis nuobodžiauti.

Dėl Saulės ir Merkurijaus Vėžio ženkle įtakų jums taps svarbu ne tik darbo pobūdis, bet ir aplinka bei tie, su kuriais dirbate. Nuo to priklausys ir savijauta ar net darbo rezultatai. Netrūks ir nuoširdžių bei jaudinančių pokalbių apie sveikatą ir buities smulkmenas. Joninių naktį numatykite sveikesnio gyvenimo būdo ir sklandesnės kasdienybės planą

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Džiaugtis privaloma. Savaitei startavus, norėsite pateisinti aplinkinių žmonių viltis. Būsite tikri, kad jūsų įkvėpti jie tinkamai leis ilgiausias vasaros dienas ir trumpiausias naktis. Netikėtos išlaidos namams turės savito žavesio, todėl nesigailėsite nė vieno namams išleisto cento.

Saulė ir Merkurijus Vėžio ženkle pradės laikotarpį, kai kūrybiškumas stiprės, o gyvenimo džiaugsmo daugės. Galėsite dažniau nusišypsoti, nuoširdžiau pasirūpinti ir priglausti tuos, kuriuos mylite, su jais pasikalbėti ir juos suprasti. Daugės pramogų, kurių organizavimo ir išlaidų nesuverskite kitiems. Ankstyvą Joninių rytą įvyksianti jaunatis padės atrasti daugiau gyvenimo džiaugsmo.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt